مهرداد اولادی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی درگذشت

372

مهرداد اولادی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی درگذشت

مهرداد اولادی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه های پرسپولیس و استقلال امروز ظهر درگذشت. علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت مهرداد اولادی در 31 فروردین 1395 در بیمارستان شهدای تجریش بعلت ایست قلبی درگذشت. تلاش پزشکان برای احیای قلبی- ریوی وی ناموفق بود

 

مهرداد اولادی,علت مرگ مهرداد اولادی,اولادی درگذشت

 

نفت تهران

مهرداد اولادی پس از توافق با مدیران باشگاه نفت و با رضایت سرمربی وقت تیم به تیم فوتبال نفت تهران پیوست. اما پس از مدتی با سرمربی تیم اختلاف پیدا کرد و خیلی زود پس از یک نیم فصل این تیم را ترک کرد.

استقلال تهران

مهرداد اولادی در تاریخ بیستم آبان ماه سال نود و دو با امضای قراردادی یک سال و نیمه به تیم استقلال پیوست وی از این انتقال به عنوان بزرگترین اشتباه زندگیش یاد کرد

تیم ملی

وی 13 بازی و 1 گل ملی در کارنامه دارد.

 

 مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی که در ملوان بندرانزلی عضویت دارد، امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت. اولادی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و استقلال، پس از تعطیلات نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، برای سومین بار به عضویت ملوانی ها درآمد و در بازی های اخیر برای این تیم به میدان رفت.

 

طی تماس با عوامل بیمارستان شهدای تجریش، مسئولین بیمارستان این خبر را تایید کردند.  طی تماسی که با بیمارستان شهدای تجریش برقرار شده است مشخص شد مهرداد اولادی در ساعت 14:56 به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است.


 به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت. در حال حاضر مسئولان بیمارستان از مردم درخواست دارند که به جهت رعایت حال بیماران از حضور در این مکان خودداری کنند.

 

مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادی عکس های مهرداد اولادی و همسرش مهرداد اولادی درگذشت

 

واکنش برانکو به درگذشت مهرداد اولادی/ کاش این خبرها واقعی نباشد

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس واکنشی ناباورانه به فوت مهرداد اولادی داشت.برانکو که در پیش از آغاز تمرین پرسپولیس از خبر مطلع شده است، در این‌باره می‌گوید: باز هم مثل روز فوت هادی نوروزی غم بزرگی وجودم را فراگرفت.  اولادی یک بازیکن بااستعداد و جوان بود که خبر فوت او اول برایم غیرواقعی به نظر آمد اما تقدیر بر این است که دیگر او را نداشته باشیم. او همین دو هفته پیش در بازی ملوان کنار ما آمد و من باور نمی‌کنم که از دستش داده باشیم. سرمربی پرسپولیس این مصیبت را به خانواده وی و اهالی ورزش بخصوص هواداران پرسپولیس و ملوان تسلیت گفت.

 

واکنش های افراد معروف به درگذشت مهرداد اولادی

 

در پی درگذشت ناگهانی مهرداد اولادی بازیکن تیم ملوان انزلی که سابقه بازی در تیم های پرسپولیس و استقلال تهران و تیم ملی فوتبال کشورمان را در کارنامه خود دارد چهره های مشهور ورزشی و هنری واکنش نشان دادند که در ادامه ملاحظه می کنید.

 

پیام تسلیت فدراسیون فوتبال در پی درگذشت مهرداد اولادی

 

فدراسیون فوتبال در پیامی درگذشت مهرداد اولادی را به جامعه فوتبال و خانواده وی تسلیت گفت و از خداوندمنان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگانش صبر جزیل خواستار شد.

 

واکنش علی کریمی به فوت مهرداد اولادی

 

علی کریمی پس از انتشار این خبر، تصویری از وی را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «دیگه نمیدونم چی بگم،روحت شاد».


 

 
واکنش پرویز مظلومی به فوت مهرداد اولادی

 

پرویز مظلومی گفت: این خبر را تازه شنیدم و واقعا شوکه شدم. جای تاسف است که جوان مستعدی مثل مهرداد اولادی از جمع ما رفته است و این خبر بعد از هادی نوروزی یک خبر دردناک برای فوتبال ایران است. مظلومی در پایان گفت: تمامی بازیکنان، اعضای کادرفنی و مدیران استقلال آماده اند تا هرگونه همکاری را برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم مهرداد اولادی انجام بدهند. امیدوارم جامعه فوتبال بتوانند کمی از درد بزرگ خانواده مهرداد اولادی را تسلی بدهند.

 

 

 پیام تسلیت سازمان لیگ در پی درگذشت مهرداد اولادی

 

سازمان لیگ فوتبال ایران در پیامی درگذشت مهرداد اولادی بازیکن تیم ملوان بندر انزلی را تسلیت گفت. به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، در این پیام آمده است: درگذشت مهرداد اولادی بازیکن با اخلاق تیم ملوان بندر انزلی را به جامعه ورزش بویژه خانواده بزرگ فوتبال و مدیران، کادر فنی و بازیکنان باشگاه ملوان بندرانزلی را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم علو درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را از خداوند منان مسئلت می نماییم.

 

 

 
واکنش افشین پیروانی به فوت مهرداد اولادی

 

زمانی که با افشین پیروانی تماس گرفتم و خبر درگذشت مهرداد اولادی را به او دادیم او باور نکرد اما زمانی که از صحت و سقم این خبر اطمینان پیدا کرد به خبرنگار کاپ، گفت: باورم نمی شود و صحبت کردن در این باره برایم دشوار است. زمانی که او تیم نداشت با او صحبت کرده بودم. تسلیت می گویم به خانواده وی و جامعه فوتبال. وی افزود: زمانی که کاپیتان بزرگسالان پرسپولیس بودم او در جوانان بازی می کرد. یادم می آید بگوویچ سرمربی ما بود و از من خواست تا چند بازیکن را از جوانان به او معرفی کنم. من علیرضا حقیقی، شیث رضایی، شیری و مهرداد اولادی را به او معرفی کردم. بگوویچ که از جوانگرایی استقبال می کرد به این بازیکنان اعتماد کرد و مهرداد نیز توانست تبدیل به بازیکن فیکس پرسپولیس شود. متاسفانه بیش از این نمی توانم در این باره صحبت کنم.

 

واکنش حمید استیلی به خبر فوت ناگهانی مهرداد اولادی

 

حمید استیلی درباره فوت مهرداد اولادی گفت: من هم دقایقی پیش از این موضوع باخبر شدم و سریعا با مسئولان باشگاه ملوان تماس گرفتم و آن ها هم این خبر را تایید کردند. اصلا باورم نمی شود که مهرداد از میان ما رفته است. او ادامه داد: زمانی که من در حال جدایی از ملوان بودم، اولادی هم قصد پیوستن به این تیم را داشت. در صحبت کوتاهی که با مهرداد داشتم با خنده به من گفت مثل اینکه قسمت نمی شود برای شما بازی کنم. چند سال پیش هم که من سرمربی پرسپولیس بودم، قصد داشتم از او استفاده کنم اما برای مدتی آسیب دید و نشد که در آن زمان برای تیم من به میدان برود.

 

سرمربی پیشین ملوان که در میانه های فصل جای خود را به احمدزاده داد درباره ویژگی های فنی و اخلاقی اولادی گفت: او بازیکن و انسان خوبی بود. من به همراه شیث رضایی او را از جوانان به بزرگسالان پرسپولیس آوردم. او توانایی های بالایی در خط حمله داشت و بعد از مدتی از پرسپولیس رفت و در تیم هایی مثل استقلال و ملوان هم بازی کرد. خیلی تاسف بار است که بازیکنی با این سن و سال و در این شرایط از جمع ما جدا شود. واقعا سخت است. امیدوارم خدا به خانواده اش صبر بدهد

 

واکنش علی دایی به خبر فوت ناگهانی مهرداد اولادی

 

رفتن مهرداد خبری شوکه کننده است که باورش برای اهالی فوتبال ساده نیست . باز هم غم سنگینی دامان جامعه ورزش بویژه فوتبال را در بر گرفت این ضایعه دردناک را به خانواده مهرداد اهالی ورزش و جامعه فوتبال تسلیت میگویم

 

مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادی عکس های مهرداد اولادی و همسرش مهرداد اولادی درگذشت

 

 

واکنش فرهاد مجیدی به خبر فوت ناگهانی مهرداد اولادی

 

روحش شاد

 

مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادی عکس های مهرداد اولادی و همسرش مهرداد اولادی درگذشت

 

 

واکنش رامبد جوان به خبر فوت ناگهانی مهرداد اولادی

 

مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادی عکس های مهرداد اولادی و همسرش مهرداد اولادی درگذشت

 

واکنش بهداد سلیمی به خبر فوت ناگهانی مهرداد اولادی

 

بهداد سلیمی: مرگ مهرداد را باور نمی کنم، شوکه شدمکمتر از 24 ساعت از آخرین پست مهرداد اولادی در اینستاگرام در کنار بهداد سلیمی، این بازیکن فوتبال درگذشت. بهداد که از این خبر شوکه شده بود به المپیک ایران گفت: نمی دانم چه بگویم. رفاقت و دوستی ما قدیمی است. دیروز هم برای انجام امور پزشکی در کلینیک دکتر نوروزی با هم بودیم. از شنیدن این خبر شوکه شده ام و نمی دانم چگونه احساسم را بیان کنم. جای مهرداد برای همیشه بین ما خالی خواهد بود.

 

 

اشک های جواد کاظمیان در سوگ مهرداد اولادی

 

جواد کاظمیان: بعضی‌ها در فوتبال اولادی را کشتند جواد کاظمیان در حالی که گریه می‌کرد گفت: روی مهرداد فشار روحی روانی زیادی وجود داشت. یک سری افراد در فوتبال، او را کشتند من در راه بیمارستان هستم و اصلا حالم خوب نیست. من و مهرداد نزدیک به 20 سال با یکدیگر دوست بودیم. واقعا نمی‌دانم چه بگویم. .

 

 

 ما ایرانی‌ها مرده پرست هستیم. مهرداد را یک سری از افراد در این فوتبال کشتند. فشار روحی و روانی روی مهرداد خیلی زیاد بود. منظور شما از یک سری افراد چه کسانی است} الان نمی‌توانم بگویم. خیلی ناراحت هستم. به وقتش خواهم گفت که چه اتفاقاتی برای مهرداد افتاده است.

 

 

مهرداد اولادی علت مرگ مهرداد اولادی عکس های مهرداد اولادی و همسرش مهرداد اولادی درگذشت

 

واكنش شیث رضایی به درگذشت مهرداد اولادی

 

از شنیدن خبر فوت او شوکه شدم و نمی‌دانم چه بگویم. «مهرداد» برای درمان مشکل کمرش به تهران آمده بود اولادی دیشب با من در تماس بود
 

 

زمان تشییع پیکر اولادی

 

پیکر اولادی احتمالا پس فردا به قائم شهر برده خواهد شد و پس از تشییع در زادگاهش روستای قادیکلای بزرگ به خاک سپرده خواهد شد

 

مهرداد اولادی

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/WgdJ
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.