مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش به هندوستان

298

مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش به هندوستان

شایعاتی مبنی بر مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش به کشور هندوستان به گوش در فضای مجازی پخششده است آیا حقیقت دارد یا شایعه است؟ در این مطلب درباره آن مطالبی را خواهید خواند

 

بنیامین بهادری


مهاجرت بنیامین بهادری به هند .خبر مهاجرت بنیامین به هند اولین بار توسط مصاحبه که یک سایت با بنیامین بهادری در هند منتشر شد و بنیامیندر فایل صوتی منتشر شده از احتمال مهاجرت خودش به هند و سکونت در بمبئی خبر داد.بنیامین در جواب خبرنگار به این سوال که ممکن است به هند سفر کند با جوابی خبرنگار را غافلگیر می کند. بنیامین در جواب خبرنگار می گوید که احتمال دارد به هند برویم و در بمبئی سکونت کنیم و در همان جا به فعالیت خودم ادامه دهم و از طریق واتساپ و تلگرام با طرفدارانم در ایران ارتباط داشته باشم.

 

بنیامین بهادری


واکنش مدیر برنامه های بنیامین بهادری

 

سلیم احمدی مدیر برنامه ها و دوست نزدیک بنیامین در مورد مهاجرت بنیامین به هند گفت: احتمال این اتفاق وجود دارد. سلیم احمدی ادامه داد:احتمال اینکه بنیامین به هند مهجرت کند وجود دارد اما این اتفاق دائمی نیست و احتمالا بنیامین برای اوقات خلوت خود مکانی را در هند برای خود فراهم کند.

 

عکس مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی به هند

 

بنیامین بهادری

 

سلیم احمدی در مورد احتمال اینکه این تصمصم با دخالت شایلی همسر دوم بنیامین بهادری گرفته شده باشد گفت که از این موضوع اطلاع ندارم. سلیم احمدی اعلام کرد اگر مهاجرت بنیامین بهادری به هند اتفاق بیفتد به احتمال زیاد زمان زیادی در آینده طول بکشد چون کنسرت های بنیامین بهادری در ایران تا پایان تایستان 95 برنامه ریزی شده اند. بنیامین بهادری که به تازگی ازدواج دوم خود را رسانه ای کرده است با شایلی ازدواج کرده و گفته می شود که همسر دوم او شایلی به زبان هندی مسلط است و احتمال تاثیر او در این تصمیم دور از ذهن نیست.

 

 

بنیامین بهادری

 

گفتنی است که بنیامین بهادری هم اکنون در فیلم سلام بمبئی که یک پروژه ایرانی هندی است در حال همکاری دارد. سلیم احمدی مدیر برنامه های بنیامین از اجرای قطعه آهنگ سلام بمبئی در کنسرت 23 اردیبهشت بنیامین خبر داد.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/gCaa
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.