مدل های لایت مو شرابی و نسکافه ای + مدل های لایت مو 2016

381

مدل های لایت مو شرابی و نسکافه ای + مدل های لایت مو 2016

گالری مدل های لایت مو ایرانی و خارجی عروس و مدل های لایت مو 2016

انواع مجموعه مدل های لایت مو شرابی و نسکافه ای 95

پیشنهاد مدل های لایت مو جدید و شیک برای سال 2016 و 95 می باشد

همراه با مدل های های لایت مو مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , زیبایی , سبک زندگی و… قرار میدهیم

 

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 

الیزابت اولسن

 

حتما شما هم می دانید که های لایت کردن مو کار هر کسی نیست و احتیاج به فردی متخصص و حرفه ای دارد. هایلایت مو مدل های مختلفی دارد به عنوان مثال می توانید تنها روی موها، زیر یا حتی انتهای آن را رنگ کنید. ما در اینجا مدل های مختلف هایلایت موهای ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم تا با توجه به سلیقه خود از آنها ایده بگیرید

الساندرا آمبروزیو

 

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 کت دیلی


مدل بافت مو | مدل شینیون | مدل رنگ مو | مدل آرایش | مدل مو

 

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 جنیفر لوپز

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 

 مدل مو 2016 | مدل مو 95 | مدل رنگ مو 2016 | مدل بافت مو 2016

 

جسیکا بیل

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

کلویی مورتز

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

پنه لوپه کروز

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

کریسی تیجن

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 جسیکا آلبا

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 ژیزل بوندشن

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

سارا جسیکا پارکر

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

میراندا کر

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 استل

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 کایلی جنر

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 اولیویا وایلد

مدل هایلایت مو,هایلایت مو 2016, هایلایت مو 1395

 

می گویند فرانسوی ها در زمان های دور علاقه چندانی به شستن خود نداشتند، به طوری که حتی خانواده های اشراف و سلطنتی سالی یکی دو بار رنگ حمام را می دیدند. به همین خاطر کلاه گیس هایی با موهای لوله شده بر سر خود می گذاشتند تا کثیفی موهای خود را بپوشانند و از همه مهمتر، عطرهایی بسیار قوی استفاده می کردند تا بوی بد بدنشان را پنهان کنند.

 

البته که فرانسوی ها نیز با گذشت زمان و راحت تر شدن شست و شو این اخلاق نا سالم خود را ترک کردند اما پاریس به پایتخت عطر جهان تبدیل شد. قوی ترین، اصیل ترین و جذاب ترین رایحه ها مربوط به عطرهای فرانسوی است و به جز چند اسم بزرگ، تولیدات هیچ کشوری نمی تواند با فرانسوی ها رقابت کند. به همین خاطر بهتر است برای خرید عطر به پاریس برویم، جایی که دنیایی از عطرها و ادوکلن ها، انتخاب را برای خریدار سخت می کند اما می توانید مطمئن باشید که بالاخره عطر باب میل تان را پیدا خواهید کرد. نمی توانید تا پاریس بروید؟ هیچ اشکالی ندارد، چرا که پاریس یک شعبه هم در تهران دارد!

 

برای خرید عطر کجا برویم؟

 

چرا وزرا؟

البته که این روزها در هر خیابانی دستفروشان در حال فروختن عطرهای تقلبی هستند و البته مغازه های زیادی هم وجود دارند که محصولات خوشبو را ارائه می کنند اما اگر از جایی خرید کنید که بعد از امتحان کردن 50 رایحه مختلف، هنوز هم فروشندگان با لبخند با شمار رفتار کنند و پاسخ تمام سوالات تان را بدهند، وزرا انتخاب نخست است.

 

مغازه های این راسته به قدری قدمت دارند که بدانند فروشندگان شان باید مرتب و مهربان باشند، بعد از امتحان کردن دو سه رایحه شیشه قهوه نسابیده را برای بازگرداندن حس بویایی به شما تعارف کنند و در نهایت، عطری که می خرید را با زیباترین بسته بندی ممکن به دست تان بدهند.گذشته از همه اینها، مهمترین دلیل انتخاب این خیابان برای خرید عطر این است که صاحبان مغازه ها به طور شخصی عطر را از کشورهایی مانند فرانسه و آلمان وارد می کنند و شما می توانید مطمئن باشید که به خاطر رقابتی که میان مغازه داران این منطقه وجود دارد، هیچ عطر یا ادوکلن تقلبی در این راسته پیدا نمی شود.

 

خیابان رایحه ها

 

خیابان وزرا، نخستین تقاطع خیابان شهید بهشتی با اینکه سینمای معروف آزادی را در ابتدای خود دارد اما عمده شهرتش را مدیون رایحه هایی است که تنها و تنها در این خیابان یافت می شوند. البته که در نقاط دیگری از تهران نیز می توانید عطر و ادوکلن های مورد نظرتان را بیابید اما برای اطمینان از اصل بودن، تنها راه حل شما خرید از خیابان اسلامبولی یا همان وزراست. خیابانی که با وجود نزدیک به 15 عطرفروشی، تبدیل به راسته عطرفروشان یا همان پاریس تهران شده است.

برای خرید عطر کجا برویم؟

قیمت ها چه می گویند؟

 

ارزان ترین عطری که در این راسته پیدا می شود 120 هزار تومان قیمت دارد. فروشندگان این مغازه ها معتقدند عطری که از این قیمت ارزان تر ارائه بشود قطعا تقلبی است، چرا که برای وارد کننده واقعی این قیمت صرف نمی کند. رِنج معمولی قیمت های عطر در این راسته تا یک میلیون تومان هم بالا می رود.

 

البته عطرهای گران تر نیز وجود دارد که به دو علت دارای قیمت بالا هستند؛ به خاطر شیشه عطر یا به خاطر فرمول کمیاب و سرّی آن. مثلا عطر RAMON MOL VIZAR که عطر خاندان سلطنتی اسپانیا است به دلیل شیشه ویژه ای که دارد به قیمت بیش از 5 میلیون تومان به فروش می رود یا عطر 777 که به خاطر رایحه بی نظیر و فرمول ساخت آن، به قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رود.

 

از تخصص فروشنده کمک بگیرید

 

اکثر عطرها و ادوکلن هایی که این روزها در بازار یافت می شوند با قیمت 200 تا 300 هزار تومان برای شیشه 100 میلی لیتری به فروش می رسند اما اگر عطر خاصی مد نظرتان نیست و بین بوهای بی نظیری که در اختیارتان قرار داشته گیج شده اید، از تخصص فروشندگان فروشگاه ها استفاده کنید.آنها با توجه به سن، شخصیت، کاراکتر، تیپ ظاهری و البته سلیقه شما، برای تان پیشنهاداتی دارند. اطلاعات کاملی از قبیل اینکه عطر را برای چه مراسمی می خواهید، کدام گروه از رایحه ها را می پسندید را به فروشنده بدهید و پیشنهادات شان را امتحان کنید. به هر حال یک متخصص بهتر می تواند برای تان عطر یا ادوکلن انتخاب کند.

 

دقیقا کجا؟

 

به خاطر اینکه در این راسته قیمت ها تفاوت چندانی با هم ندارند (نهایتا اختلاف 5 درصدی) بنابراین همه آنها برای خرید مناسبند اما اگر عطری را می جویید که به تازگی عرضه شده و مطمئن نیستید که به ایران آمده باشد، یا عطری بسیار کمیاب را می جویید، فروشگاه های شقایق، سنگ و هیوا سه محلی هستند که می توانید عطر مورد نظرتان را بیابید. فروشگاه هیوا برای مشتریان دائمی خود انواع کارت های تخفیف و هدیه نیز در نظر می گیرد.

 

خرید اینترنتی

 

فروشگاه شقایق 2، به تازگی امکانی برای خرید و سفارش اینترنتی برای مشتریان خود به راه انداخته است. شما از طریق سفارش اینترنتی می توانید عطر دلخواه تان را در یک بسته بندی زیبا و به همراه کارت تبریک به هر مقصدی به عنوان هدیه بفرستید.

 

برای خرید عطر کجا برویم؟

 

از دیگر امکانات این فروشگاه می توان به مشاوره تلفنی با متخصصان و البته سفارش کالاهای نادر و کمیاب اشاره کرد. این فروشگاه همچنین امکان تعویض عطر تا 10 روز را برای مشتریان فراهم کرده است.

 

چطور پاریس سر از تهران درآورد؟

 

نخستین فروشگاه عطر این منطقه که «شقایق» نام دارد در سال 1354 تاسیس شده است. بقیه فروشگاه های این خیابان، طی سال های بعدی از مشاغل دیگری تغییر کاربری دادند. مشاغلی مانند گرامافون و صفحه که بعد از آمدن نوار کاست به عطرفروشی تبدیل شد و تعدادی دیگر از مغازه ها که فعالیت شان مغایر با قوانین جمهوری اسلامی بود. فروشگاه دوم، اندیس نام داشت و بقیه فروشگاه ها نیز یکی یکی به این صنف پیوستند تا طرفداران عطر در تهران برای خرید این کالای محبوب سرگردان نشوند

 

دسترسی به وزرا

 

* شخصی: خوشبختانه خیابان بهشتی داخل طرح نیست و شما می توانید از طریق خیابان ولیعصر یا اتوبان مدرس به این خیابان دسترسی پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که در این خیابان به خاطر وجود سینما آزادی جای پارک به سختی یافت می شود. تاکسی: از هر جای شهر می توانید تاکسی سوار شوید و خودتان را به خیابان وزرا برسانید. البته ممکن است در طول مسیر مجبور شوید چند تاکسی عوض کنید. بستگی دارد از کدام قسمت شهر بخواهید به وزرا بیایید اما پیدا کردن تاکسی برای این مسیر کار چندان سختی نیست.

 

* اتوبوس: خط اتوبوس بی.آر.تی راه آهن ولیعصر ایستگاهی در تقاطع خیابان بهشتی و ولیعصر دارد. وارد خیابان بهشتی بشوید و تا نخستین تقاطع حدود 5 دقیقه پیاده روی کنید. * مترو: از هر ایستگاهی که سوار می شوید به خاطر داشته باشید که باید به ایستگاه شهید بهشتی برسید. ایستگاهی که در تقاطع خط شماره یک و شماره 3 مترو قرار دارد. از ایستگاه که خارج شدید تا خیابان وزرا حدود 20 دقیقه پیاده روی دارید. (البته ایستگاه «میرزای شیرازی» در همان خط 3 که اخیرا افتتاح شده مناسب تر است.)

 

برای خرید عطر کجا برویم؟

 

این ادوکلن برای نخستین بار سال 2007 به بازار عرضه شد و به سرعت طرفداران بسیاری پیدا کرد. این عطر با پایه بوی چوب، رایحه خنکی جنگل درخت زار، ماندگاری بسیار بالایی دارد. این عطر با قیمت متوسط 200 هزار تومان در راسته عطرفروشان وزرا موجود است.

 

برای خرید عطر کجا برویم؟!

 

اگر ترجیح می دهید رایحه ادوکلنی که استفاده می کنید کمی شیرین تر و تندتر باشد، این انتخاب برای شما مناسب تر است. ادوکلن مونت بلان مدل های بسیاری دارد که از 160 تا 250 هزار تومان قیمت دارند.

 

برای خرید عطر کجا برویم؟

 

عطر وود بلافاصله بعد از ادوکلن این برند به بازار آمد و تاکنون سه وزن مختلف آن تولید شده است. این عطر برای خانم هایی که به بوهای شیرین و تند علاقه ندارند و ترجیح می دهند بوی بهاری داشته باشند کاملا مناسبت است. قیمت این عطر 200 هزار تومان است.

 

برای خرید عطر کجا برویم؟!

 

این بار نوبت خانم هایی است که دل شان می خواهد از عبور خود ردی شیرین و گرم به جا بگذارند. ویکتوریا سیکرت گستره وسیعی از عطرهای مختلف با بوهای گرم و شیرین را تولید کرده و به بازار فرستاده است. رنج قیمت این عطرها از 200 هزار تومان آغاز می شود.

 

برای خرید عطر کجا برویم؟

این عطر از تولیدات نیناریچی، یکی از استایلیست های معروف جهان است. اگر دنبال عطری می گردید که ماندگاری بسیار بالا داشته باشد. این عطر مناسب شماست. قیمت این عطر حدود 320 هزار تومان است. این عطر برای هدیه دادن بسیار مناسب است.

 

مدل های لایت

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/4Lfi
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.