ترسناک ترین و عجیب ترین پل های جهان + عکس

378

ترسناک ترین و عجیب ترین پل های جهان + عکس

مجموعه ی ترسناک ترین و دلهره آور ترین پل های جهان همراه باعکس که در ادامه ی مطلب مشاهده خواهید کرد.در سراسر زمین پل هایی وجود دارند که عبور از آن ها شجاعت زیادی می خواهد.

 

ترسناک

 

در زمین موانع و سختی های  زیادی وجود دارد که برای عبور هر چه راحت تر اقدام به ساخت پل می کنند اما گاهی همین پل ها به حدی ترسناک می شوند که عبور از آن ها جرات زیادی می خواهد. در ادامه تصاویری از 10 پل که لقب ترسناک ترین ها را به خود گرفته اند مشاهده می کنید.

 


ترسناک

 

1. پل Musou Tsuribashi در ژاپن

پل معلق ژاپن ترسناک ترین پل جهان است و سطح آن تخته چوب های باریکی دارد که به وسیله یک کابل نازک به یکدیگر متصل شده اند و در هنگام عبور از آن بیم سقوط وجود دارد


ترسناک

 

2. پل U Bein در میانمار

دومین پل ترسناک جهان بر روی آب قرار دارد و دو دریاچه در میانمار را به یکدیگر متصل می کند، عبور از این پل چوبی در ابتدا برای توریست ها ترسناک به نظر نمی رسد، اما با توجه به قدمت 200 ساله پل و مساحت زیادی که بر روی آن طی می شود ترس از این که داخل آب سقوط کنند و غرق شوند و این که ریل های روی آن کامل نیستند، آن را ترسناک می کند.


ترسناک


3. پل پیاده روی_غنا

با اینکه این پل یکی از جاذبه های گردشگری منطقه است، به دلیل نابود شدن بخشی از پل عبور از آن دلهره آور است. این پل به حدی باریک است که دو نفر نمی توانند کنار هم یا بر خلاف هم حرکت کنند.


ترسناک

 

4. Capilano پل معلق – کانادا

این پل معلق با 140 متر عرض و 70 متر ارتفاع از سطح زمین در جنگلی در ونکوور واقع شده است، در اصل یک پل طناب کنفی ساده با تخته های چوبی بود، طناب کنف بعد از مدتی به کابل تغییر پیدا کرد، اما خود پل هنوز هم ترمیم نشده و متشکل از تخته های چوبی باریک سابق است.


ترسناک

 

5. پل هفت مایلی_فلوریدا

این پل یکی از طولانی ترین پل های سراسر جهان است که در طوفان قسمتی از آن نابود شد و مردم با ترس از آن عبور می کنند.


ترسناک

 

6. پل معلق  Trift_سوئیس

طولانی ترین و بلندترین پل که در کوه های آلپ سوئیس قرار دارد در ابتدای ساخت  فقط یک طناب ساده بود.


ترسناک

 

7. پل معلق_شمال پاکستان

این پل به خاطر ساخت غیر ایمن خود، یکی از مرگبارترین پل های جهان است و از طناب ها و چوب های بسیار باریک ساخته شده است و هر لحظه احتمال سقوط و غرق شدن وجود دارد.


ترسناک

 

8. Puente de Ojuela_ مکزیک

از این پل فقط یک بار و برای انتقال مواد معدنی استفاده شد و به نظر می رسد زیر این پل صحرا و دره ای عمیق وجود دارد بنابراین سقوط؛ قطعا به معنای مرگ است.


ترسناک

 

9. پل میمون_ویتنام

این پل در طول دلتای مکونگ واقع شده و توسط بسیاری از سایت های سفر و مجلات به عنوان خطرناک ترین پل برای مسافران توصیف شده است.


ترسناک

 

10. پل Aiguille du Midi_فرانسه

این پل در اجلاس سران، در کوه های آلپ فرانسه و بین دو نقطه از بالاترین قله ها در کوه های آلپ فرانسه ساخته شد. از روی این پل میتوان سه کشور فرانسه، ایتالیا و سوئیس را مشاهده کرد.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/AYjA
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.