عروسی با مبلغ ۱۰ میلیاردی در هند +عکس

96

عروسی با مبلغ ۱۰ میلیاردی در هند +عکس

استخدام ۶۰۰ نفر برای ارایه سرویس در عروسی به صورت تمام وقت. این عروسی پر خرج به مدت ۴ شب ادامه خواهد داشت.

 

عروسی

 

یک خانواده ثروتمند هندی برای برگزاری جشن ۴ روزه عروسی خود در شهر آنتالیا ترکیه بیش از ۱۰ میلیون یورو هزینه کردند. " کمال گوپتا" پسر خانواده معروف و ثروتمند " گوپتا" در هند با " پالاک "  برادرزاده یک کارآفرین ثروتمند هندی ازدواج کردند و از روز ۲۳ تا ۲۶ آوریل در هتلی در آنتالیا مراسم ازدواج خود را طبق رسوم و سنت های هندی برگزار می کنند.

 

مراسم ازدواج این زوج هندی از ۳ شب پیش آغاز شده و امشب (۲۶ آوریل) خاتمه خواهد یافت. این خانواده هندی برای برگزاری مراسم ازدواج خود هتل مجلل " ماردان پالاس" در آنتالیا را انتخاب کرده اند. این هتل به مدت ۴ شب و روز به طور کامل در اجاره این خانواده ثروتمند هندی قرار گرفته است.

 

نزدیک به ۴۰۰ نفر از صنوف مختلف برای برگزاری این مراسم ازدواج استخدام شده اند و ۲۰۰ پرسنل هتل نیز به صورت تمام وقت در استخدام ارایه سرویس به میهمانان عروسی قرار گرفته اند. این مراسم عروسی بیش از ۱۰ میلیون یورو هزینه در بر داشته است. نزدیک به ۱۰۰ شخصیت " سلبریتی" هند به ویژه از ستاره های بالیوود و خواننده های معروف هندی برای حضور و یا ارایه برنامه در این جشن عروسی دعوت شده اند. تصاویر زیر گوشه هایی از این عروسی مجلل را نشان می دهد.

 

عکس های این عروسی دیدنی را مشاهده می کنید

 

عروسی

 

عروسی

 

عروسی

 

عروسی

 

عروسی

 

عروسی

 

عروسی

 

1.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/G5Tu
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.