دانلود رمان نفرت برای موبایل و تبلت Pdf

10,866

دانلود رمان نفرت برای موبایل و تبلت Pdf

 رمان رمان رمان نفرت دانلود رمان نفرت رمان نفرت عشق رمان نفرت رمان نفرت شکوفه داستان در مورد دختریست که در دعوایی که بین برادر بزرگش و پسر همسایه شان در می گیرد ناخواسته برادرش دست به قتل میزند و دختر به عنوان خون بها به پسر بزرگ خانواده مقتول داده می شود پسر بزرگ خانواده از او متنفر است و به اشکال مختلف این نفرت رانشان می دهد نفرتی که تاثیری متفاوت در زندگی او می گذارد

 

رمان رمان رمان نفرت دانلود رمان نفرت رمان نفرت عشق رمان نفرت رمان نفرت شکوفه

خیلی خسته بودم فقط می خواستم وقتی رسیدم خونه بپرم تو رختخوابم وتاشب یکسره بخوابم اونشب قراربود بریم برای روزبه خواستگاری .فرانک دختری بود که ازمدتهاعاشقش شده بود ومی خواست بره خواستگاریش بابا ومامان مخالف بودند .اخه روزبه یک سال باهاش دوست بود وبعدکش وقوسهای فراوان اخرسر بابام روراضی کرده بود بیان براش خواستگاری. فرانک دختر بیخودی بود یعنی این نظرم بود .روزبه که می مردبراش .حتی یکباراین رو به خودش هم گفتم جوابش یک تودهنی بود. فرانک اصلا به خانواده ما نمی خورد مامان وباباش خیلی راحت بودند .حتی می دونستند دخترشون باداداشم دوسته ولی براشون مهم نبود .هروقت فرانک رومی دیدم، یک حس بدی درمن ایجادمی شد . وقتی برای اولین بارمنودید یکه خورد .بایک فیس وافاده گفت توکی هستی ؟ وای خدا!!چقدرهم که حرف زدنش بد بود .

 

هرکلمه ای روکش می داد واصلا تهوع اوربود همه رفتارها وصحبت کردناش .به مامان هم گفتم .گفت ولش کن .داداشت که فقط اونو می بینه . تامدتها توخونه ما صدای دادوهوار بود. دیروز هم سراین مسئله باکیومرث پسرهمسایه دیواربه دیوارمون دعواش شده بود سر فرانک .اینو مامان بهم گفت گریه می کردومتعریف می کرد. کیومرث دعوامی کرده ودادمی زده که فرانک مال اونه وحق نداره بهش فکرکنه . مثل اینکه فرانک قبلامدتی بااون دوست بوده ووقتی روزبه رومی بینه باروزبه دوست می شه. خداییش داداشم خوش تیپ بود اینوچون خواهرش بودم نمی گفتم ولی خوب قیافه اش دخترپسندبود. قدبلندموهای سیاه وپرپشت وپوست سفید ویک ته ریش بزی وچشمهایی سبز داشت من هم چشمهایم سبزبود این ارث مادرم بود . می دونستم دخترهای کوچه دلشان برای داداشم می ره ولی اون احمق فقط فکرش فرانک بود .

 

شما هم اکنون می توانید نسخه اندروید این رمان ، جاوا و کامپیوتر آن را از لینک های زیر دریافت کنید.

 

لینک دانلود با فرمت PDF مخصوص کامپیوتر و موبایل

 

رمان نفرت

3.9/5 - (229 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/nUaf
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.