دانلود فیلم و عکس های زلزله بجنورد با ۴٫۸ ریشتر

129

دانلود فیلم و عکس های زلزله بجنورد با ۴٫۸ ریشتر

ساعت ۲۲٫۲۰۰ شب گذاشته  زلزله بجنورد با ۴٫۸ ریشتر مرکز استان خراسان شمالی را لرزاند حسین عظیمی، مدیرکل بحران استان خراسان شمالی گفت: این زلزله بجنورد در ساعت ۲۲:۲۲ امشب رخ داده و ۴٫۸ ریشتر بزرگی داشت بُجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرق ایران و در کوهپایه‌های رشته‌کوه آلاداغ بنا شده است. این شهر ازجمله شهرهای بزرگ خراسان، جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۱۹۹٬۷۹۱ نفر بوده و از این‌جهت، چهل و چهارمین شهر کشور به‌شمار می‌آید

 

زلزله بجنورد,فیلم زلزله بجنورد,عکس های زلزله بجنورد,خسارات زلزله بجنورد

 

وی ادامه داد: در پی این حادثه تیم های ارزیاب فرمانداری و هلال احمر به نقاط مختلف شهر اعزام شده اند. عظیمی با ببان اینکه تاکنون گزارشی از خسارات این حادثه به دست ما نرسیده است، گفت: تمامی دستگاه های امدادی استان در آماده باش هستند.

 

زلزله بجنورد,فیلم زلزله بجنورد,عکس های زلزله بجنورد,خسارات زلزله بجنورد

 

فرماندار بجنورد با اعلام اینکه تا کنون خسارت جانی از زلزله بجنورد گزارش نشده است، گفت: تَرک خوردگی دیوارهای منازل مشهود است زمان وقوع این زلزله ساعت ۲۲ و ۲۲ دقیقه شامگاه سه شنبه بوده است. عمق وقوع این زمین لرزه ۱۰ کیلومتر اعلام شده است. مرکز این زمین لرزه بر اساس گزارش مرکز زلزله نگاری کشوری به عرض و طول جغرافیایی ۳۳٫۴۰ و ۵۷٫۴۹ بوده است.

 

دانلود فیلم زلزله بجنورد

 

 

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/VxGY
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.