وام ازدواج ۱۰ میلیونی به چه کسانی تعلق میگیرد

117

وام ازدواج ۱۰ میلیونی به چه کسانی تعلق میگیرد

شرایط وام ازدواج ۱۰ میلیونی گرچه با مخالفت بانک‌ها برای افزایش سه برابری وام ازدواج با توجه به کمبود منابع قرض‌الحسنه، تصور می‌شد که این مصوبه قانونی در اجرا زمان‌ بر

 

وام ازدواج 10 میلیونی,شرایط وام ازدواج 10 میلیونی,ثبت نام وام ازدواج 10 میلیونی

 

 

گرچه با مخالفت بانک‌ها برای افزایش سه برابری وام ازدواج با توجه به کمبود منابع قرض‌الحسنه، تصور می‌شد که این مصوبه قانونی در اجرا زمان‌بر باشد اما از روز گذشته (چهارم خرداد) مراجعه‌کنندگان به سامانه ازدواج با رقم ۱۰ میلیون تومانی وام مواجه شدند. با وجود تمامی اما و اگرهایی که در رابطه با افزایش وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان و براساس مصوبه مجلس در قانون بودجه وجود داشت، در مدتی کوتاه و به فاصله کمتر از یک هفته از ابلاغ قانون بودجه ۱۳۹۵ ، میزان وام ازدواج از سه میلیون به ۱۰ میلیون تومان به ازای هر یک از زوجین افزایش یافته است.

 

در حالی تاکنون اجرای مصوبه وام ازدواج و افزایش آن به ۱۰ میلیون تومان اعلام رسمی نشده که مراجعه به سایت بانک مرکزی و سامانه تسهیلات ازدواج نشان می‌دهد که میزان وام زوجین تغییر کرده و به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است. براین اساس هر یک از زوجین می‌توانند رقم ۱۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۰ میلیون تومان دریافت کنند.

 

این در حالی است که تمامی افرادی که از قبل نیز در صف وام ازدواج قرار داشتند و حتی در زمان وام سه میلیون تومانی ثبت نام کرده‌اند، با تغییرات جدید، وام ۱۰ میلیون تومانی دریافت خواهند کرد

 

وام ازدواج 10 میلیونی,شرایط وام ازدواج 10 میلیونی,ثبت نام وام ازدواج 10 میلیونی

 

تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تحت هیچ شرایطی به ازدواج دوم تعلق نمی گیرد . این تسهیلات با دوره باز پرداخت ۴۸ ماهه و کارمزد ۴ درصد از طریق بانک‌های حاضر در سامانه ازدواج پرداخت می شود. در حال حاضر حدود ۴۵۰ هزار نفر در صف وام ازدواج قرار دارند.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/CGix
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.