شرایط و سایت اینترنتی ثبت نام مدافعان حرم

118

شرایط و سایت اینترنتی ثبت نام مدافعان حرم

ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام برای مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام اینترنتی مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم سایت ثبت نام مدافعان حرم حضرت زینب فرمانده کل سپاه تهران در مورد نحوه ثبت نام مدافعان حرم در سوریه توضیحات کامل را ارائه داد.

 

ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام برای مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام اینترنتی مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم

 

سردار محسن کاظمینی، فرمانده سپاه تهران بزرگ درباره اعزام رزمندگان کشورمان به سوریه به منظور انجام فعالیت های مستشاری، اظهار داشت: حضور ما در سوریه، حضوری برای دفاع از اسلام ناب است؛ علاوه براین چون انقلاب اسلامی در آن سوی مرزها دچار هجمه استکبار و صهیونیست ها شده، وظیفه خود می دانیم که در آنجا بنا به درخواست دولت این کشور برای فعالیت های مستشاری حضور داشته باشیم.


ثبت نام مدافعان حرم وی افزود: اگر مدافع حرم نامیده می شویم، در عین حال مدافع انقلاب اسلامی، و مدافع همه ارزش ها و آرمان های امام خمینی(ره) هم هستیم؛ زیرا اکنون در سوریه آرمان های امام(ره) و انقلاب اسلامی مورد تهاجم قرار گرفته، و به همین دلیل وظیفه داریم که در آنجا حضور داشته باشیم. از اینکه دشمنان هم به علت حضور ما مطلبی را علیه ما مطرح کنند، هراسی نداریم؛ چرا که ما آنچه وظیفه و تکلیف داریم را انجام می دهیم.

 

ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام برای مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم ثبت نام اینترنتی مدافعان حرم ثبت نام مدافعان حرم


فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ درباره تعداد شهدای مدافعین حرم هم بیان داشت: از تهران تاکنون ۲۸ نفر از مدافعان حرم به شهادت رسیده اند؛ اما این آمار به نسبت تعداد افرادی که به عنوان مدافعین حرم در کل کشور شناخته می شوند، آماری بسیار اندک است، و این هم نشان دهنده قدرت مانوری است که رزمندگان مدافع حرم دارند و اینکه می توانند مقابل همه دسیسه های استکبار و صهیونیست ها پیروز شوند.


سردار کاظمینی همچنین به موضوع نحوه اعزام مدافعین حرم اشاره و تصریح کرد: نواحی بسیج تهران بزرگ، ثبت نام داوطلبان برای انجام فعالیت های مستشاری در سوریه را انجام می دهند؛ اما از میان افرادی که آموزش می بینند، فقط تعداد اندکی به این کشور اعزام می شوند؛ که این اشتیاق هم نشان دهنده آمادگی عاشقان به ولایت و انقلاب اسلامی است.

 

ثبت نام مدافعان حرم

3/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/evq5
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.