عکس جدید گلوریا هاردی در کنار بازیگر سریال کیمیا

443

عکس جدید گلوریا هاردی در کنار بازیگر سریال کیمیا

گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی ایرانی سریال محبوب کیمیا به تازگی عکسی از خود و مهرواه شریفی نیا در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته است وی ملیتی ایرانی، فرانسوی دارد و فارسی را خوب متوجه نمی شود. او مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارد و همه اقوامش در فرانسه زندگی می کنند.

 

گلوریا هاردی,عکس گلوریا هاردی,عکس جدید گلوریا هاردی

 

گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا ملیتی ایرانی، فرانسوی دارد .او مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارد و فارسی را خوب متوجه نمی شود. همه اقوام گلوریا هاردی در فرانسه زندگی می کنند. طبق اخبار منتشر شده وی همسر ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما که فرزند سعید سهیلی از کارگردانان سینما است می باشد که دو سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده اند. گلوریا هارد در اولین تجربه بازیگری خود در ایران با بازی در نقش رها (آزاده) در سریال کیمیا نقش آفرینی کرده است و احتمال می رود جز بازیگران پرکار چند سال آینده ایران با توجه به امکان استفاده از این بازیگر در سریال های که در خارج از کشور ضبط میشود استفاده کرد !

 

گلوریا هاردی,عکس گلوریا هاردی,عکس جدید گلوریا هاردی

 

مهراوه شریفی‌ نیا ۲۹ فروردین ۱۳۶۰، تهران بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. وی دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران می‌باشد او فرزند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است. شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو می‌باشد او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود. او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا (بازیگر و نقاش) است.

 

عکس جدید گلوریا هاردی در کنار بازیگر سریال کیمیا

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xXqr
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.