علیرضا خسروی روپایی زن مهمان خندوانه + عکس

276

علیرضا خسروی روپایی زن مهمان خندوانه + عکس

علیرضا خسروی عکس های علیرضا خسروی روپایی زن بیوگرافی علیرضا خسروی روپایی زن برنامه خندوانه علیرضا خسروی که ۲۸ سال سن دارد، مدت چهار سال است به زدن روپایی با توپ فوتبال و تنیس می پردازد علیرضا خسروی امشب مهمان برنامه خندوانه است و در طول برنامه روپایی می زند

 

علیرضا خسروی روپایی زن,بیوگرافی علیرضا خسروی,عکس های علیرضا خسروی روپایی زن در خندوانه

 

مهدی حب درویش ، رو پایی زن برجسته شهریاری ، با انجام ۳۰ ساعت روپایی با توپ فوتبال ، رکورد روپایی جهان را شکست . بر اساس قانون گینس ، این ورزشکار می تواند هر یک ساعت ۵ دقیقه استراحت کند . این رکورد پیش از این در اختیار (دنی ) روپایی زن انگلیسی است کە توانسته بود ۲۶ ساعت روپایی بزند .

 

حب درویش کە از ساعت ۱۳ روز سه شنبه ۳ بهمن کار خود را در سالن پارک کودک شهریار آغاز کرده بود، توانست تا ساعت ۹ دیشب بە کار خود پایان دهد . این ورزشکار بعد از ثبت این رکورد  ، قصد داشت  بە مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رکود خود را ۴ ساعت افزایش دهد کە بعد از یک و نیم ساعت روپایی زدن ، پزشکان  وی را  از ادامه رکورد زنی  منع کردند . قرار است حب درویش این رکورد  تازه خود را در حضور نماینده گینس تکرار کند.

 

 

علیرضا خسروی روپایی زن,بیوگرافی علیرضا خسروی,عکس های علیرضا خسروی روپایی زن در خندوانه

 

  روپایی ۵ونیم ساعته با توپ تنیس ، وروپایی با توپ فوتبال  طی مسافت های ۱۵کیلومتری  حرم حضرت معصومه تا مسجد مقدس جمکران ، ۳بارروپایی  پله های برج میلاد بە طور برعکس  و طول ۲۲ کیلومتری جزیره کیش از اجراهای موفقیت امیز این روپایی زن شهریاری است علیرضا خسروی جوان مرودشتی گفت: حدود ۵ سال و شش ماه است، به طور حرفه ای روپایی کار می کنم، و درحال حاضر به دنبال اجرای برنامه ای، برای اولین بار و در سطح جهان هستم. این جوان مرودشتی گفت: یکی از بهترین برنامه هایم، روپایی زدن در کربلا معلی (بین الحرمین) در کنار حرم آقا امام حسین (ع) و حرم آقا ابوالفضل العباس (ع) بوده است.

 
 

 
وی در پایان از زحمات مهندس کشفی ریاست سازمان صدا و سیمای مرکز فارس، دلاوری معاون این سازمان، تهیه کننده برنامه نود عادل فرودسی پور و عباسی رئیس هیئت ژیمیناستیک شهرستان مرودشت به دلیل همکاری و حمایتشان طی چند سال گذشته تشکر نمود.  از جمله برنامه های این ورزشکار مرودشتی روپایی زدن در برج میلاد، کربلای معلی، هتل چمران شیراز، روپایی زدن روی سقف ماشین، روپایی زدن در ورزشگاه های آزادی تهران و حافظیه شیراز می باشد.

 

 

علیرضا خسروی روپایی زن,بیوگرافی علیرضا خسروی,عکس های علیرضا خسروی روپایی زن در خندوانه

 

 علیرضا خسروی روز جمعه بیان داشت : این مسافت را که با حضور مسوول ثبت رکوردهای ورزشی بر گزارشد طی ۲۵ دقیقه و دو ثاثیه غریبانه طی کردم. وی اضافه کرد: ازآنجا که این امر برای نخستین بار انجام می گرفت انتظار داشتم کمیته ثبت رکورد های ورزشی اطلاع رسانی بیشتری می کرد تا رسانه های خبری نیزحضور داشته باشند.

 

خسروی ادامه داد : شاید به دلیل اینکه شهرستانی هستم این کار مهم را پوشش خبری ندادند با این حال این کار سخت را غریبانه انجام دادم هرچه باشد این یک افتخار برای ایران است. وی تاکنون برروی سقف اتومبیل در حال حرکت، صعود به طبقه ۲۹یکی ازهتل های شیراز، طی کردن حرم شاهچراغ تا سید علاالدین حسین و فاصله بین حرم امام حسین(ع) تا حرم حضرت ابولفضل(ع)) را با توپ حرکاتی انجام داده است.

 

علیرضا خسروی روپایی زن مهمان خندوانه + عکس

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/2JkL
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.