عکس های اینستاگرام نسیم ادبی و خانواده + بیوگرافی نسیم ادبی

0 185

عکس های اینستاگرام نسیم ادبی و خانواده + بیوگرافی نسیم ادبی

 عکس نسیم ادبی و همسرش نسیم ادبی بازیگر نسیم ادبی در سریال شهرزاد نسیم ادبی بیوگرافی نسیم ادبی ویکی پدیا نسیم ادبی (زاده ۱۳۵۵ – تهران) بازیگر سینما و تئاتر اهل کشور ایران است.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

بیوگرافی نسیم ادبی

 

سینما

    زندگی (۱۳۷۶)
    مانا (۱۳۸۷)
    حراج (۱۳۹۲)
    خانه دختر (۱۳۹۳)
    دوران عاشقی (۱۳۹۳)
    ارغوان (۱۳۹۳)

تلویزیون

    حلقه سبز (۱۳۸۶)
    شهرزاد (۱۳۹۳)

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

تئاتر نسیم ادبی

    تنبور نواز به کارگردانی ”هادی مرزبان“؛تهران،تئاتر شهر،تالار اصلی؛ ۱۳۷۲
    اقلیما به کارگردانی ”اعظم بروجردی“؛تهران، تالار محراب؛۱۳۷۲
    ایلیات به کارگردانی ”محرم زینال‌زاده“؛تهران،تئاتر شهر،تالار قشقایی؛ ۱۳۷۳
    تولد تا تولد به کارگردانی ”نادر رجب‌پور“؛تهران، تالار وحدت؛ ۱۳۷۴
    سرشت سوگناک زندگی به کارگردانی ”محمود عزیزی“؛ تهران،تالار وحدت؛۱۳۷۵
    طوفان روح به کارگردانی ”هوشنگ هیهاوند و حسین مسافر“؛ تهران،تالار وحدت؛ ۱۳۷۶
    اهل اقاقیا به کارگردانی ”آناهیتا اقبال‌نژاد“؛تهران،جشنواره فجر؛ ۱۳۷۷
    شمس پرنده به کارگردانی ”پری صابری“؛تهران،تالار وحدت؛ ۱۳۷۸ – یونسکو , پاریس؛ ۱۳۸۳
    زینب به کارگردانی ”محمود عزیزی“؛ تهران،تالار وحدت؛ ۱۳۷۸
    آنتیگونه“به کارگردانی ”پری صابری“؛ تهران،تالار وحدت؛ ۱۳۷۹
    رند خلوت نشین به کارگردانی ”پری صابری“؛تهران، تالار وحدت؛ ۱۳۸۰
    روز رستاخیز به کارگردانی ”فرهاد مهندس‌پور“؛تهران،تالار چهارسو؛ ۱۳۸۱
    یوسف و زلیخا به کارگردانی ”پری صابری“؛ تهران،تالار وحدت؛ ۱۳۸۱
    من و هزار تو به کارگردانی ”آرش دادگر“؛ تهران،تئاتر شهر ،تالار شماره ۲؛ ۱۳۸۱
    سوگ سیاوش به کارگردانی ”پری صابری“؛تهران،تئاتر شهر، تالاراصلی، ۱۳۸۲یونسکو , پاریس؛ ۱۳۸۳
    زمستان به کارگردانی ”هما روستا“؛تهران،تئاتر شهر، تالارچهارسو؛ ۱۳۸۳
    من از کجا عشق از کجا به کارگردانی ”پری صابری“؛تهران،تئاتر شهر، تالاراصلی؛ ۱۳۸۳
    خانم سرگرد باربارا به کارگردانی ”مهرداد رایانی‌مخصوص“؛ ۱۳۸۴
    سانتا کروز به کارگردانی ”هما روستا“؛تهران، تئاتر شهر، تالار چهارسو؛ ۱۳۸۴
    ایکارو به کارگردانی ”بهروز غریب‌پور“؛تهران،تئاتر شهر، تالار چهارسو؛ ۱۳۸۴

 

زندگی خصوصی نسیم ادبی و همسرش ابراهیم اثباتی

 

با نسیم ادبی بازیگر خوب و شناخته شده عرصه تئاتر و همسرش ابراهیم اثباتی موزیسین گپی صمیمانه داشتیم که پیشنهاد میکنیم خواندن آن را از دست ندهید.ادبی همچنین امسال موفق شد جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را دریافت کند. اما آنهایی که بیشتر به دنیای تصویر علاقه دارند این بازیگر جوان را با فیلم های سینمایی و البته سریال محبوب «شهرزاد» می شناسند؛ سریالی که این روزها حسابی جایش را در دل مردم باز کرده و کمتر کسی است که ماجراهای جذاب آن را دنبال نکند.میزبان نسیم ادبی و همسرش ابراهیم اثباتی شدیم و گپ و گفت جالبی با این زوج هنرمند داشتیم که به گفته خودشان هرچند خیلی درگیر کارشان هستند اما با کار تفریح می کنند و از این شرایط رضایت دارند. این گفت وگوی خواندنی را با زوج دوست داشتنی عالم بازیگری و موسیقی از دست ندهید.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

آشنایی هنری ما

 

نسیم ادبی:برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی مان به سال ۸۰ برمی گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده ایم.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

شناخت پیش از ازدواج پیش نیاز است

 

نسیم ادبی:به شناخت پیش از ازدواج معتقدم؛ البته می دانم همه چیز را نمی توان تا قبل از رفتن زیر یک سقف رفتن در مورد طرف مقابل فهمید چون تا وقتی شما زیر یک سقف نرفته اید فرصتی برای آنکه خودتان را به صورت کامل ابراز کنید و نشان دهید پیدا نمی کنید اما قطعا شناخت پیش از ازدواج بسیار موثر است چون دوطرف می توانند با علایق و سلایق هم آشنا شوند و روحیات یکدیگر را تا حدی بشناسند که خیلی مهم است.

 

ابراهیم اثباتی:آشنایی پیش از ازدواج مثل دروس پیش نیاز دانشگاه است. یک سری دروس را می گذرانید و دانستن در مورد آنها باعث می شود برای درس های بعدی کمتر در چالش بیفتید. یک سری شناخت و سبک و سنگین کردن ها در این دوران به وجود می آید که می تواند در زندگی تان به کمک شما بیاید. درواقع تجربه هایی که دو طرف در این دوران کسب می کنند به زمانی که زیر یک سقف می روند کمک می کند تا از خواسته و روحیات هم شناخت بیشتری داشته باشند و در نهایت به درک درست تری از زندگی مشترک شان برسند.

 

چرا با همسرم ازدواج کردم

نسیم ادبی:ابراهیم روحیه ای دارد که من همیشه خیلی دوست داشته ام. ایشان بسیار آدم جذابی در جمع هاست و از کمک کردن به دیگران لذت می برد. در هر جمعی حضور داشته باشد، همه دوست دارند با او صحبت و درددل کنند. حتما شما هم با شخصیت هایی که در جمع ها حضوری گرم دارند، آشنا هستید؛ ابراهیم یکی از همین آدم هاست. او به حرف های همه گوش می کند و سعی می کند تا حد توان به دیگران کمک کند. ابراهیم شخصیت بسیار حمایتگری دارد و خیلی اهل خانواده و خانواده دوست است.

 

از همه مهم تر اینکه ابراهیم اعتقاداتی دارد که به آنها پایبند است که این برای من خیلی جالب است. من انسان هایی را که روی عقایدشان پایبند و ثابت قدم هستند، دوست دارم و به نظرم این ویژگی خیلی اهمیت دارد. شخصا نمی توانم به آدم هایی که هیچ اعتقادی در زندگی شان ندارند و به هیچ چیزی اهمیت نمی دهند، اعتماد کنم چون فکر می کنم انسان های بی ثباتی هستند.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

ابراهیم معاشرتی و خونگرم است و ما حرف های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی مان حس کردم می توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و واقعا هم از زمان آشنایی مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته ام و هرگز احساس تنهایی نکرده ام. از همان زمان آشنایی مان هم چنین حسی را داشتم؛ اینکه می توانم با او درددل و صحبت کنم و در کنارش حس خوبی داشته باشم.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

ابراهیم اثباتی:نسیم جان خیلی به من لطف دارند. من فکر می کنم ممکن است دو روح به هم برسند و نسبت به هم کشش داشته باشند. شما طبیعتا در زندگی و روابط اجتماعی تان به افراد بسیاری برخورد می کنید اما کسی را می توانید دوست داشته باشد که با حضورش به شما تلنگری بخورد و موج و هیجانی در وجودتان ایجاد شود که تداومش براساس خصوصیات و خلقیات طرف مقابل تان باشد. چنین حسی می تواند برای تان جاذبه خلق کند و به سمت آن فرد گرایش پیدا کنید.

 

من هرقدر بیشتر با نسیم معاشرت و رفاقت داشتم بیشتر حس می کردم او مرا از نظر عاطفی و روحی کامل می کند. هیجاناتی در روح نسیم وجود دارد که فکر می کنم اصلا دلیل موفقیتش در بازیگری هم همین هیجانات باشد. این شور و شوق و هیجان برای من که شاید سکون بیشتری دارم خیلی پرکشش بود. احساس کردم می توانیم مکمل یکدیگر باشیم و خدا را شکر باهم هماهنگ شدیم.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

دنیای موزیسین ها قشنگ است

ابراهیم اثباتی:از سال ۷۳ به صورت حرفه ای برای تئاتر موسیقی کار می کنم. عاشق فضاهای دراماتیک هستم و تا الان برای نزدیک به ۶۰ تئاتر موسیقی ساخته ام. یک گروه موسیقی هم به سرپرستی و آهنگ سازی خودم دارم که تا دوسال پیش «وصل یار» نام داشت ولی به تازگی نام جدیدی برای آن انتخاب کرده ایم که هنوز رسمی نشده است.

 

نسیم ادبی:شغل ابراهیم را خیلی دوست دارم و فکر می کنم دنیای موزیسین ها خیلی قشنگ است. دنیای آنها با دنیای ما بازیگران فرق دارد. من شاید تا قبل از ازدواجم خیلی به این تفاوت ها فکر نمی کردم اما از وقتی با ابراهیم زندگی مشترک مان را شروع کرده ایم بیشتر با حال و هوای بچه هایی که در این رشته فعالیت می کنند آشنا شده ام چون رفت و آمدم با این افراد زیاد شده است. من حتی مدتی در گروه «وصل یار» به عنوان همخوان همکاری می کردم.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

کلا دنیای بچه های موزیسین با دنیای ما فرق دارد. منظورم از تفاوت این نیست که آنها بهترند یا ما؛ این تفاوت را وقتی هر دو عالم بازیگری و موسیقی را بشناسید، بهتر درک می کنید. جالب اینکه دو هنر خیلی به هم مربوطند و شاید حتی بتوان گفت بدون هم کامل نمی شوند. به نظر من هنرمندان فعال در موسیقی تودار، خوددار و آرام هستند اما بازیگران پرهیجان تر و برونگرا تر هستند.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

 

موسیقی کلاسیک ایرانی و گیتار

 

ابراهیم اثباتی:من موسیقی کلاسیک ایرانی می نوازم؛ همان نوع موسیقی ای که غالبا با نام موسیقی سنتی می شناسند و البته من این واژه را قبول ندارم چون موسیقی سنتی قالب دیگری است و موسیقی کلاسیک ایرانی استایل خودش را دارد و با موسیقی سنتی متفاوت است.من به خاطر علاقه ام به هنرهای دراماتیک نوع موسیقی ام هم موسیقی تصویری است و حتی وقتی یک تصنیف ساده کار می کنم، حتما فراز و نشیب ها و فضا سازی هایش تصویری است. این نوع موسیقی را از دنیای تئاتر که عاشق آن هستم آموخته ام و می توانم بگویم موسیقی ام در حال حاضر فیوژن یا تلفیقی است.ساز زدن را با تنبور شروع کردم اما در روند کاری ام نواختن سازهای دیگری مثل تار و سه تار را آموختم و در ارکستر دیوان می نوازم که سازی اصیل ایرانی است و شاید کمتر نامش را شنیده باشید و کمتر هم استفاده می شود.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

نسیم ادبی:من هم مدتی سه تار و گیتار می زدم اما هیچ وقت نتوانستم در نواختن شان به تبحر برسم چون همیشه درگیر کارهای بازیگری بوده ام و برای تمرین وقت نگذاشته ام. گیتار را تا مراحل خوبی پیش رفته بودم اما مجبور شدم آن را کنار بگذارم چون وقتی شما مشغول یادگیری نواختن یک ساز می شوید باید برایش وقت بگذارید و تمرین کنید. با یک روز یا دو روز کلاس رفتن در هفته کسی ساز زدن یاد نمی گیرد و باید حداقل سه ساعت در روز تمرین کرد. به نظرم استعدادم در زمینه موسیقی خوب است و اگر ادامه می دادم شاید می توانستم در حوزه موسیقی هم فعالیت کنم.ابراهیم اثباتی:البته نسیم جان سازی را همیشه همراه خود دارد که موهبتی الهی است و آن هم حنجره اش است. نسیم صدای بسیار خوبی دارد که دامنه بسیار وسیع و خاصی دارد. امیدوارم در آینده از این ساز بیشتر استفاده کند.

 

خانه مان پر از آهنگ است

نسیم ادبی:من عاشق ساز و موسیقی هستم و در خانه مان مرتب نوای موسیقی شنیده می شود. الان هم که به خاطر برنامه ای که قرار است ابراهیم در اردیبهشت داشته باشد هفته ای یک روز در خانه مان تمرین گروهی دارند. کلا ابراهیم همیشه در خانه یا مشغول ساز زدن است یا آهنگسازی برای کارهای مختلف. موسیقی با زندگی ما عجین شده که برای من اتفاقی زیباست.

 

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

Nasim-Adabi-rouzegar (10)

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

نسیم ادبی بیوگرافی , عکس های اینستاگرام نسیم ادبی , عکس نسیم ادبی و همسرش

بیوگرافی نسیم ادبی,نسیم ادبی,عکس های شخصی نسیم ادبی

 

نسیم ادبی

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/4MuK
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.