عکس های شخصی علی زیبایی + بیوگرافی علی زیبایی خواننده

0 344

عکس های شخصی علی زیبایی + بیوگرافی علی زیبایی خواننده

عکس های علی زیبایی بیوگرافی علی زیبایی اینستاگرام علی زیبایی زندگینامه علی زیبایی خواننده پاپ کشورمان با نام مستعار تکتا به معنی تک یا یکتا میباشد متولد ١٣۶۵/٣/٧ متولد تهران محله تهرانپارس می باشد 

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

 

بیوگرافی علی زیبایی

 

به طور رسمی دارای ۳ آلبوم و ۸ تک ترانه میباشد نام آهنگهای آلبوم اون روی سکه و سالی به سالی و تک آهنگ های علی(رسمی وغیر رسمی):(۲۷ آهنگ بدون احتساب آلبوم(زمونه)) ۱-آره من مقصرم ۲-به یادتو ۳-بذار گریه کنم ۴-بیا بریم کوه ۵-دنیا بیزارم ۶-دل ساده من ۷-گل صحرا ۸-مدیونم نکن ۹-نامه ۱۰-سالی به سالی ۱۱-سرسازش ۱۲-از رفتنم ۱۳-مهربونم ۱۴-آهای دنیا ۱۵-آرزومی ۱۶-دل دیوونه ۱۷-حالا دیگه رفته ۱۸-حالا شد ۱۹-مال منی ۲۰-نداره ۲۱-نیمه جونم ۲۲-اون روی سکه ۲۳-بهونه ۲۴-مشکوک ۲۵-تو این دنیا ۲۶-لحظه آخر ۲۷-یک در صد ۲۸-دنیا بیزارم۲۹-غریبه آهنگ های ذکر شده شامل ۲ آلبوم (سالی به سالی) و (اون روی سکه) وبقیه تک ترانه (رسمی و غیر رسمی)میباشد.

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

آغاز فعالیت جدی او در موسیقی در سال ۱۳۸۷ بود که پیش از آن نیز ۴ سال با موسیقی کم و بیش آشنا بوده و فعالیت کرده است. فعالیت رسمی او در امور آهنگسازی و تنظیم و خوانندگی از سال ۱۳۸۸ و با آلبوم( سالی به سالی) شروع شد پس از آن در مرداد ماه ۱۳۸۹ (آلبوم اون روی سکه) را روانه بازار کرد سپس تک ترانه هایی با سبک ترنس همچون (تو این دنیا-لحظه آخر-بهونه- مشکوک-یک در صد)از او پخش شد و در ۲۶بهمن ماه سال ۹۰ هم آلبوم زمونه و ۱۳۹۱ نیز آلبوم چهارم و اولین تجربه مجاز او با عنوان (????) وارد بازار میشود که مطمینا آلبومی شنیدنی است .

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

 هواداران علی زیبایی (تکتا)

علی زیبایی در این مصاحبه از نا گفته های خود و اخبار البوم مجازش و کار های بعدی ای که بزودی از او خواهیم شنید صحبت میکند. امیدواریم که مورد پسند شما کاربران عزیز و فهیم قرار بگیرد.

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

علی زیبایی (تکتا) خواننده ای پرطرفدار، که تاکنون سه آلبوم منتشر کرده است. حال او در حال تولید اولین البوم مجاز خود میباشد و کم تر از یک سال از آلبوم موفق “زمونه” میگذرد. از آلبوم جدیدت بگو در چه مرحله ای قرار دارد ؟

سلام به مخاطبان و هواداران عزیز و تشکر می کنم از اینکه همیشه کنار من هستند. آلبوم جدید خیلی کار داره و ترانه و ملودی بعضی از قطعات داره یواش یواش فضای خودش رو پیدا می کنه . قبل از اینکه آلبوم منتشر بشه قصد دارم طی چند قطعه به طور واضح به همه اهالی موزیک و مخاطبان حرفه ای فصل جدید دوران هنری خودم را نشان بدهم و از قطعات خاص و بدیع رونمایی کنم. تک آهنگ ها تا حد زیادی چهره جدید علی زیبایی را نشان خواهد داد. آثار خیلی قوی تر و متفاوت تر از چیزی که تا به حال با آنها خاطره داشتید

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

ترک های “بزار برم، خاطره هامون و بنالم هم” جزو آلبوم هستند ؟ و ترک دیگه ای هم هست که در آلبوم باشد و منتشر کرده باشی ؟

نه هیچ کدام از این آهنگ ها و هیچ کدان از تک آهنگ هایی که تا قبل از آلبوم منتشر خواهد شد در آلبوم نیستند


 

اگر میتوانی از همکاری هایت با دیگران در این آلبوم بگو ؟ و آیا باز هم میخواهی بیشتر مراحل تولید را به تنهایی در دست بگیری ؟

آهنگسازی همه قطعات با من است اما تنظیم و ترانه ی قطعات بیشترش کار دوستان دیگر و کمی هم کار خودم هست. اجازه بدهید به یک نکته خیلی مهم اشاره کنم. آلبوم زمونه که خیلی ها تصور کردند که قرار بوده مجوز بگیره چنین چیزی نبود. سال پیش طی خبری دو پهلوئه خیلی ها چنین برداشت کرده بودند اما اگر قرار بود آلبوم زمونه آلبوم مجاز من باشد که اصلاً با موسیقی خداحافظی می کردم!!! . آلبوم زمونه آلبوم خوبی بود اما به عنوان یک آلبوم اینترنتی نه آلبوم مجازآلبومی مثل زمونه که به خاطر مشکلات مالی مجبور شدم ۹۰% آن را خودم انجام بدهم اگر قرار بود آلبوم مجاز باشد و به تنهایی تولیدش کنم پس باید ۳ سال هم تولید آن طول می کشید که بسیار قوی و ماندگار باشد اکثر قطعات زمونه را من به تنهایی حدوداً کم تر از یک سال و در دوران خدمت سربازی تولید کردم

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

تا کنون طرفداران زیادی رو به خود اختصاص دادی فکر میکنی با آلبوم مجازت میتوانی طرفداران خود را چندین برابر کنی ؟

سالهات منتظر روزی بودم که همه ابزار لازم و کافی را داشته باشم تا جدیت خود را نشان دهم . هرچند طی چند قطعه گذشته “بنالم ، پیغمبر رحمت و عمو جونم عباس” از نظر خودم در یک سری موارد عقب گرد داشتم اما هر چه بود دیگر آن دوران به اتمام رسید. اگر روز اول فعالیت می گفتم می خواهم اولین باشم چه در بین خوانندگان داخل کشور چه خوانندگانی که ده ها سال است با آثارشان خاطره داریم برای هیچ کسی قابل باور نبود و کمترین عکس العمل اطرافیان یک نیشخند بود .

 

اما اگر حالا از چنین تصمیمی حرف بزنم همه می دانند که کسی دارد چنین تصمیمی می گیرد که سالهاست کاملاً به مسائل و مشکلات و جزئیات آن کاملاً واقف است و وقتی می گوید برای اولین بودن هدفگیری کردم حتماً یک خبرایی هست و سخن از یک تیم منسجم و سختگیری وصف ناپذیر است. ممکن است بین پخش قطعات کمی فاصله بیافتد اما نتیجه کار مهم است.


علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

این روز ها هوادارانت با اسمی به نام “ایمان صالح پور” مواجه شده اند. میکس و مسترینگ قطعه پیغمبر رحمت را هم وی انجام داده و گفته ای که بزودی قطعه ای را با تنظیم این پدیده منتشر میکنی. از ایمان صالح پور بگو فقط می توانم بگویم ایمان صالح پور می تواند یک پدید باشد . اجازه بدهید در مورد جزئیات همکاری فعلاً چیز زیادی نگویم . طی مدت کوتاهی که با ایشان آشنا شدم به اندازه بسیار زیادی شایستگی خود را در تنظیم نشان داد ولی کمی زمان نیاز است که طی کار با ایشان به یک اشتراک نظر برسیم تا بعداً بیشتر بتوانم در مورد آقای صالح پور صحبت کنم


 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

آهنگ قبلی ات پیغمبر رحمت نام داشت، بعضی ها اظهار داشتند که این آهنگ برای جلب توجه آقایان ارشاد منتشر کرده این نظر خودت در این باره چیست ؟

من شخصاً خیلی مشتاقم درباره اتفاقات روز مثل زلزله آذربایجان و اهانت به پیامبر و… قطعه هایی منتشر کنم اما این مسئله نیاز به یک تصمیم گیری آنی و وقت آزادتر داره.  من یکی شعر و ملودی نصفه کاره برای زلزله آذربایجان نوشتم که از خیلی از قطعاتم بهتر بود اما آن ملودی نیاز به تنظیم کننده ی خیلی قوی و هزینه و زمان بالا داشت که تا آمدم بجنبم دیگر زمان بسیاری از آن اتفاق تلخ گذشته بود.

 

در مورد قطعه “پیغمبر رحمت” هم زمان کم فرصت این را نداد که بیشتر روی قطعه تمرکز کنم . این چنین قطعاتی حرف دل خودم است و آنان که می گویند برای جلب توجه این کار را کردم خودشان کلاً با دین مشکل دارند و نمی توانند ببینند که چنین قطعاتی توسط خواننده مورد علاقه شان خوانده می شود. پس ترجیح می دهم خواننده مورد علاقه چنین افرادی نباشم

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

راجع به قطعاتی که قرار است بزودی منتشر کنی توضیح بده
دوست ندارم قولی بدهم و دیر کنم . احتمالاً آغاز فصل تازه هنری ام با انتشار دو قطعه یکی شاد و یکی بسیار غم انگیز در ماه دی و بهمن ۹۱ خواهد بود

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

جایگاهی که سالها منتظرش بودی و جدیدا گفتی که داری به آن نزدیک میشوی آیا با سبکی که الان در حال حاضر داری متفاوت است؟

متفاوت نیست اما سبکی که هم هوادارانم بیش از پیش لذت خواهند برد و هم طیف وسیع  مخاطبان موسیقی پاپ کشور

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی


 

مدت ها قبل گفته بودی که نماهنگ آهنگ کوه خاموش از تلویزیون پخش خواهد شد،  پس از مدتی در وب سایت رسمی ات اعلام کردی که مشکلاتی وجود دارد و بعدا پخش میشود. این بعدا کی میرسد ؟ آیا اصلا امیدی به پخش وجود دارد ؟

ببینید من هیچ گاه برای تبلیغ ارگان خاصی این موزیک را نخواندم . هدف اصلی من همدردی با بیماران کلیوی بود . اما موضوع نماهنگ چیز دیگری است. خدا را شکر که اتفاقاتی افتاد که مرا از پخش آن منصرف کرد

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی


 

در آخرین اثری که از شما منتشر شد “عمو جونم عباس” نام داشت ترانه این آهنگ را “علی رهام” سروده بود و بقیه کار ها را خودت انجام دادی. از همکاری ات با علی رهام بگو آیا این همکاری اتفاقی بود ؟ و ایا مخاطبان هر دو هنرمند منتظر همکاری های بیشتر باشند ؟

خیر اتفاقی نبود ، من از ایشان یک ترانه مذهبی خواستم که لطف کردند و توی یک فرصت کم این ترانه را نوشتند که از زحمتی که کشیدند تشکر می کنم.  همکاری خاصی که فکر نمی کنم.

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

قرار بود میکس و مسترینگ این قطعه را ایمان صالح پور انجام دهد ! چه شد ؟

چون فرصت زیادی نداشتیم


 

کار هایی که منتشر میکنی به نظر خودت چه مخاطبانی دارند ؟ چه رده سنی مخاطب تو هستند ؟ دوست داری کار هایت جوان پسند باشد یا رده سنی های بالا تری را هم شامل شود ؟

بیشتر جوان تر ها هستند اما موسیقی پاپ کلاً از طرف بزرگسالان کمتر مورد استقبال قرار می گیرد


 

سلیقه در زیبا شدن کار نقش مهمی را داراست. آیا تو با سلیقه خودت پیش میروی یا نه میدانی مخاطبانت چه چیزی میخواهند و آنها را انجام میدی و از هر دو گزینه استفاده میکنی ؟

سلیقه فکری من باید در جهت سلیقه مخاطب باشد . اما سلیقه شخصی من تقریباً همان سلیقه عام است

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی


 

طرفدارانت بسیار منتظر زمزمه کردن آهنگ های تو در کنسرتت هستند. این آرزو به واقعیت پیوند خواهد خورد ؟ کنسرت میدهی ؟

قرار بود امسال کنسرت زنده داشته باشم اما دغدغه من چیز دیگری است .اما تمرکزم روی قطعات آینده است . تمرینات کنسرت چند ماه کاملاً زمان خواننده را می گیرد و دست و پا گیر می شود . شاید حالا حالا ها اصلاً به کنسرت فکر نکنم


 

 از نظر تو وضعیت موسیقی حال چگونه است ؟ آیا تا اینجای سال پدیده ای داشتیم و آلبومی منتشر شده که نظرت را جلب کند ؟ و در بین خواننده های ایرانی طرفدار چه خوانده ای هستی؟

پدیده که نداشتیم . سالهاست که موسیقی پاپ کشور در جا می زند. از چند تا از دوستان هنرمند محبوب کشور انتظار داشتم آلبومشان خوب باشد و استقبال شود اما کاملاً بر عکس شد  و همه ی ما جا خوردیم از آلبوم هایی که خیلی کمتر از انتظارمان بود

 

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی


 

کد های پیشواز ایرانسل با کلی تاخیر بالاخره منتشر شد اما بسیاری معتقند تعدادشان بسیار کم بود. اعلام شده بود که آوای انتظار همراه اول هم منتشر میشود. چه شد ؟

این قطعات طی نظر سنجی انتخاب شد و ۹۰% هواداران یکی از آنها را رای داده بودند . از عزیزانی که جزء آن ۱۰% بودند عذر خواهی می کنم چون واقعاً نمی شد همه قطعات را پیشواز کرد . نکته مهم در مورد استفاده از کدهای پیشواز همان حمایت مالی و تبلیغاتی از خواننده است. همراه اول مدت زیادی است که در حال تغییرات در سرویس خود است و چند ماه است که هیچ کد پیشواز جدید از هیچ خواننده ای فعال نکرده. من هم مثل شما منتظرم


 

اگر خودت بخواهی یکی از کد ها را فعال کنی کدوم رو انتخاب میکردی ؟

قطعه چشمای من و کار توئه


 

با توجه به اینکه در زمینه موسیقی بسیار فعال و حرفه ای هستی اما برای بقیه هنرمندان خیلی کم کار انجام میدهی دلیلش چیست ؟

به خاطر اینکه نمی خواهم بین تولید قطعاتم وقفه طولانی بیافتد. تولید قطعه جدید که شنیدنی باشد و مورد علاقه مخاطب قرار بگیرد کار ساده ای نیست. اگر کار ساده ای بود تا حالا چند هزار خواننده پاپ موفق داشتیم


علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

علی زیبایی خواننده پاپ , بیوگرافی علی زیبایی , عکس های علی زیبایی , اینستاگرام علی زیبایی

علی تکتا,بیوگرافی علی تکتا,عکس های شخصی علی تکتا,علی زیبایی

 

علی زیبایی

4/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/cv8V
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.