مدل جاکلیدی دخترانه 2017 + مدل جا کلیدی فانتزی 1396

0 4,216

مدل جا کلیدی دخترانه 2017 + مدل جا کلیدی فانتزی 1396

   جدیدترین و زیبا ترین گالری شیک ترین مدل جاکلیدی دخترونه جدید و شیک   96   – 2017

انواع مجموعه شیکترین مدل جا کلیدی فانتزی  شیک و جدید 2017

پیشنهاد ما مدل جا کلیدی فانتزی مدل جا کلیدی دخترانه  شیک برای سال 2017 و 96 می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

به همین دلیل در زیر معیارهای زیبایی را براساس تعریف هایی که در دنیا شده است، جهت اطلاع علاقمندان بیان می دارم. ابتدا لازم است به نسبت های ایده آل صورت، در نمای قدامی و نمای لترال توجه نمود.

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود، که این امر قطعا به علت نقش مهمی است که بینی در زیبایی چهره انسان دارد. شخص می خواهد با زیباسازی بینی خود به زیبا سازی دلخواه در چهره برسد.

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

این خواسته کاملا طبیعی بوده و لذا نکته مهم در اینجا اخذ نتیجه و رضایتمندی بیمار بعد از عمل است و اما میزان رضایتمندی بیمار درصد بسیاری بستگی به چگونگی خواست او نیز دارد. طبیعی است که هر چه خواست بیمار منطقی تر و با واقعیات منطبق تر باشد قطعا میزان رضایتمندی وی از عمل بالاتر است. اما خواست معقول برای کسب زیبایی چه می تواند باشد؟

 

 مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

یکی درک شخص از تعریف زیبایی و دیگری میزان توانی که چگونگی اسکلت و نسج بینی و صورت بیمار برای تغییرات مورد نظروی را دارد بطوریکه که حاصل بهترین کار جراح بتواند به این تعریف نزدیک شود.

 

 

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

 

 

 

آن قسمت از بینی است که در صورت مشاهده می کنیم. برای تصور بهتری از بینی خارجی، ما می توانیم آن را به شکل هرمی با قائده مثلثی تشبیه نماییم (شکل زیر) راس این هرم در بالا در بین دو ابرو و قاعده یا زیر آن در بالای لب قرار دارد.

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

این قسمت از یبنی در پشت بینی خارجی قرار داشته و اصطلاحاً آن را حفره بینی می نامند و بینی خارجی همانند دیواره طاق مانندی جلو آن را پوشانده و تنها بوسیله سوراخ های بینی به بیرون ارتباط دارد.

 

مدل جا کلیدی دخترانه 2017

 

 

بررسی بینی بیمار و پیدا کردن ناهنجاری های های آن اولین گام مهم در جراحی زیبایی بینی است. این ناهنجاری ها در واقع عبارت از به هم خوردن هماهنگی اجزاء بینی نسبت به یکدیگر و نیز هماهنگی کل بینی نسبت به اجزاء صورت می باشد در ارزیابی اجزاء ساختمانی بینی باید به اصول زیبایی با هدف ایجاد هماهنگی در تعیین جایگاه مناسب هر کدام از این اجزاء آگاهی کامل داشته باشیم.

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

مثلا بدانیم سوراخ ها نسبت به آنچه باید باشند بزرگتر هستند یا پره ها ی بینی باید کوچکتر شوند تاهماهنگی برقرار شود. یا جلو زدگی نوک بینی باید کم شود تا هماهنگی برقرار شود و یا در ارتباط با کل صورت بینی به نسبت بزرگتر است یا اینکه جلو و عقب بودن فک ها بررسی شوند. مثلا اگر فک بالا رشد نکرده و عقب باشد اگر بینی درست عمل شده باشد باز هم زیبایی به علت عقب بودن فک کامل برقرار نشده و شخص علیرغم اینکه بینی اش بدون عیب شده ولی رضایت کامل از عمل خود حاصل نمی کند.

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

نکته مهم در نتیجه عمل جراحی زیبایی بینی نوع پوست بینی می باشد که در بین جامعه ما در مواردی که نوع پوست نامناسب و ضخیم است از آن به عنوان بینی گوشتی یاد می شود.

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

در این موارد در حقیقت بسیار دارای پوست مناسب و غضروف و استخوان مناسب می باشد در این موارد با توجه به اینکه ساختمان بینی وضعیت مناسب دارد با وجودیکه ممکن است در قبل از عمل جراحی قوز و یا شکل بینی بسیار نامناسب و نامتقارن باشد ولی بعد از عمل و بعد از مدت کوتاهی بینی به وضعیت مناسب و زیبا می رسد.


مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

این موارد در حقیقت مربوط به وضعیت پوست بینی است که ضخیم می باشد و مورد دیگر مربوط به وضعیت غضروف و نوک بینی می باشد که در این موارد اغلب غضروفی با ارتجاعیت (قدرت بازگشت) کم وجود دارد در این موارد عمل جراحی می تواند حتی بهتر از موارد استخوانی نتیجه عمل جراحی باشد به شرط آنکه یک ساختار مناسب غضروفی از غضروف های بینی و یا دنده و یا غضروف های مصنوعی درست شود و در نوک بینی یک غضروف مناسب به نام Sheildgraft گذاشته شود و بیمار نیز باید بداند زمان لازم جهت رسیدن به وضعیت ایده آل بسیار بیشتر از موارد دیگر انواع جراحی بینی می باشد.

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396


 
در مواردیکه بعد از عمل جراحی بینی ایراداتی برای بینی ایجاد می شود جهت ترمیم آن اولاً باید توجه به وضعیت غضروف داخل بینی و نکته دوم توجه به ایرادات ایجاد شده بعد از عمل و توجه به وضعیت بینی قبل از عمل جراحی داشت در این موارد حتماً باید توجه داشت برخی از مشکلات قبل از جراحی اول بینی یا ممکن است قابل درمان کامل نبوده است و یا ممکن است میزان بهبودی در جراحی اول بیشتر از آن، ممکن نبوده و مجدداً باید عمل شود.

 

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

در برخی موراد که به علت مشکلات جراحی می باشد متاسفانه نیاز به استفاده از غضروف و یا بافت های دیگر جهت ترمیم وضعیت جدید می باشد تغییراتی که در سوراخ های بینی و یا در فرو رفتگی های بالای Alar (حلقه بینی) ایجاد می شود حتماً نیاز به استفاده از غضروف های مختلف دارد ولی در بیشتر موارد قابل امکان می باشد اما در این مورد نیز مانند موارد نوع گوشتی باید میزان انتظار از تغییر و مدت زمان نیاز جهت رسیدن به وضعیت ایده آل را با بیمار در میان گذاشت که بیشتر از موارد عادی می باشد.

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

 مدل جا کلیدی فانتزی

 

مدل جا کلیدی فانتزی 1396

 

مدل جا کلیدی

4.3/5 - (7 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/6u9i
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.