حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

0 178

حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

سحر دولتشاهی، ترانه علیدوستی، باران کوثری، آناهیتا افشار و پیمان قاسم خانی از جمله هنرمندانی بودند که در مراسم گلریزانی که توسط پویش هنرمندان برای آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد برگزار شد، حضور داشتند.

این مراسم در مجموعه تلاش با حضور جولایی، رئیس ستاد دیه، شهیندخت مولاوردى، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سحر دولتشاهى، انوشیروان محسنى بندپى، رئیس سازمان بهزیستی، و جمعى از مسئولان و هنرمندان برگزار شد.

حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

 

سحر دولتشاهى سفیر پویش ارمغان هم سخنانش را در این مراسم با نوشته اى شروع کرد: "وقتى که زن باشی براى یکی مادر براى یکی خواهر براى یکى عشق براى یکى رفیق هستى
وقتی که زن باشى حواست به خنده ها، بغض هایشان، حواست به گرسنگیشان و … هست
وقتى که زن باشى حواست به خودت نیست به کبودى بازو
وقتى که زن باشى دستت بند نوازش نیاز ها و خواسته هاى بى پایانش است.."

او سپس گفت: "من اینجا مى خواهم از خانم مولاوردى نه فقط براى این پوىش بلکه براى دست آوردهایشان براى حقوق زنان تشکر کنم."

سحر دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: "در این پویش به دنبال آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد هستیم تا آنها هم به جمع خانواده برگردند".
وی تصریح کرد: "فرزندان زنان زندانی جرائم غیرعمد با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند که هر کدام از ما با یک کمک کوچک و اختصاص مبلغی می توانیم در رهایی مادرانشان قدم برداریم. برای موفقیت در این پویش نیاز به حمایت همه آحاد مردم داریم تا در این حرکت پسندیده قدم های خوبی برداریم"

حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

 

آغاز گلریزان با فروش دستبند سفیر پویش 
در آغاز مراسم گلریزان، دستبند سحر دولتشاهی سفیر پویش ارمغان آزادی؛ به حراج گذاشته شد تا مبلغ نهایی فروش دستبند به نفع زنان زندانی جرائم غیرعمد هزینه شود
این دستبند ابتدا توسط امیر نعمت بنی‌آدم، یکی از خیران بزرگ مدرسه ساز ایران به قیمت پایه ۲ میلیون تومان حراج شد، سپس محراب قاسم خانی مبلغ ۳ میلیون تومان را پیشنهاد داد، در ادامه یکی از اعضاء گروه یاران مهر قیمت ۴ میلیون را اعلام کرد، محراب قاسم خانی یک میلیون به پیشنهاد یاران مهر افزود و در ادامه یاران مهر هم قیمت۶ میلیون را پیشنهاد کرد
در ادامه سحر دولتشاهی هم قیمت ۶ میلیون را پیشنهاد داد؛ باران کوثری برای خرید مبلغ ۷ میلیون  تومان را اعلام کرد که در نهایت امیرنعمت بنی‌ادم، آن را به قیمت ۷٫۵میلیون تومان به نفع  پویش خرید و جالب اینکه دستبند را به دولتشاهی تقدیم کرد و این دستبند که به قول دولتشاهی قیمت چندانی نداشت پس از حراج خیریه دوباره به صاحبش برگشت.

حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

 

در ادامه مراسم گلریزان پویش ترانه علیدوستی، کارت عضویت خود در خانه سینما را به حراج گذاشتباران کوثری که می‌گفت این کارت را ندارد، قیمت پایه ۲ میلیون را پیشنهاد داد، سپس گروه یاران مهر ۳ میلیون تومان را پیشنهاد داد. در نهایت کارت ترانه علیدوستی را ۳ میلیون تومان فروختند.

همچنین باران کوثری گردنبند خود را به حراج گذاشت و ۵ میلیون تومان فروخته شد.

در ادامه دستبند آناهیتا افشار، یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون به مبلغ ۲٫۵ میلیون تومان فروخته شد.

سپس دسبتند شقایق دهقان از طرف پیمان قاسم‌خانی با پیشنهاد ۶میلیون تومان به حراج گذشته شد، سپس قیمت ۶٫۵ میلیون تومان پیشنهاد شد. ترانه علیدوستی پیشنهاد ۷ میلیون تومان را داد، اما قاسم‌خانی پیشنهاد ۷٫۵ میلیون را داد، دستبند را خرید و به دهقان تقدیم کرد.

حضور سحر دولتشاهی و دیگر هنرمندان در جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

 

جشن آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/08uT
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.