فال سال 2015 نیمه دوم مهر تا اسفند

0 255

فال سال 2015 نیمه دوم مهر تا اسفند

فال سال 2015 نیمه اول فروردین تا شهریور

فال سال مهر:
خلاصه:
در سال 2015 برای متولدین مهر ماه سیاره ها هم تراز قرار گرفته اند و پیش بینی فال شما این خواهد بود که درب های مختل به سوی شما گشوده خواهند شد و می توانید شاهد فرصت های بسیاری باشید و از آنها استفاده کنید.
برای متولدین مهر ماه ، سال 2015 یک سال فوق العاده با ارزش خواهد بود. در این فرصت اجازه ندهید که درخشش شما از دست برود. در این سال به چیزهای خوشحال کننده روبرو شده و با آغوش باز به استقبال تمام تغییرات بروید.

ستارها در این سال در کنار شما هستند ، پس مطمئن شوید که شما را به استفاده از زندگی خود به کمال خواهند رساند. لذت بردن از بخت و اقبال خوب خود را در این سال به یاد داشته باشید اما توجه داشته باشید که بیش از حد افراط نکنید.
شما به طور طبیعی زندگی میکنید و زندگی شما با اطمینان و مقیاس های کاملا متعادل در تعادل است اما در این سال انقدر چیزها خوب هستند که اگر بیشتر از این شوند احتملا بد خواهند شد. این زمان برای درخشش شماست پس با اعتماد به نفس برای لذت بردن از هر لحظه آن پیش بروید.

عاشقانه:
اگر مجرد هستید فال سال 2015 متولدین مهر پیش بینی می کند که زمان آن رسیده که در این سال خوب با آن شخص بخصوص و خاص دیدار خواهید کرد. شما همیشه در روابط خوب بوده اید و سال 2015 هم برای شما از این نظر تفاوتی نخواهد داشت.
شما به خوبی با جریانات انطباق پیدا می کنید البته اگر این لازم باشد. این مهارت محوری شما در سال 2015 نیز برای ایجاد روابط جدید و آوردن آن شخص خاص به یک موقعیت جدید بکار گرفته خواهد شد. طبیعت خلاقانه شما باعث بهبود روابط عاشقانه با شریک زندگی تان خواهد شد.

فرصت های شغلی:
ستاره ها همگی به نفع شما خواهند درخشید و بسیاری از درهای تازه به سمت شما گشوده خواهد شد و بسیاری از گزینه های قابل انتخاب در جلوی شما قرار خواهند گرفت حتی از نظر شغلی
هنگامی که این همه پیشرفت شغلی به سمت شما شتابان می آیند و شما را به جلو هدایت میکنند و اطمینان دارید که شما هم آماده هستید پس هیچ فرصتی را از دست ندهید.

امور مالی:
فرصتهای خوبی در سال 2015 برای متولدین مهر ایجاد خواهد شد که یک سال مادی از پاداش نیز برای شما باشد. این زمان خوبی برای توجه به پس انداز و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده است. اگر تصمیم های مالی عاقلانه ای امسال بگیرید بدون شک از مزایای آن در سالهای آینده نیز بهرمند خواهید شد.

سلامتی:
چیزهایی که در مسیر شما در بیشتر قسمتهای سال 2015 هستند همگی در حد اعتدال باید باشند و سلامتی شما نیز یکی از آنها خواهد بود. یکی از آن چیزهایی که شما هم هنوز نیاز به مراقبت از خود و سعی در جلوگیری از افراط در آن باید داشته باشید.
پیش بینی فال سال 2015 برای متولدین مهر ماه این است که امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

خانواده:
در خانواده شما مقدار زیادی شادی در سال 2015 برای متولدین مهر به ارمغان می آید و شما باید بر روی این سرمایه تمرکز کنید.
اگر به فکر اضافه کردن به خانواده خود هستید سال 2015 برای شما بهترین زمان انجام آن خواهد بود.
احساس شما سراسر خانواده دوست خواهد بود و در این سال زمانی که دوستی های جدیدی پیش می اید شما ترجیح می دهید بر آن دوستی های قدیمی خود تمرکز کنید بجای دوستی های تازه تر.

اصلاحات وضع خود:
به احتمال زیاد همه چیز به نفع شماست اما حتی این سال هم با تمام چیزهای بسیار چشمگیری که برای شما آماده کرده ، نباید باعث جلوگیری از بهبود و پیشرفت خود شوید. برای فرصت های خود را که به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده آماده کنید و از آنها بهره ببرید.
این بدان معناست که همیشه تصور کنید ابتدای بازی هستید و شما قصد دارید که دنیای خارج از خودتان را با اطمینان کامل و با نگاهی مثبت بسازید.

مسافرت:
سال 2015 برای متولدین مهر سال بسیار خوبی برای مسافرت خواهد بود و ممکن است چندین سفر خارج از کشور را داشته باشید. بهتر است اجازه دهید به خودتان که سفرهای امسال شما ترکیبی از کار وتفریح و لذت بردن باشند.

ماهانه:
سال 2015 برای متولدین مهر ماه یک سال صعودی برای کسانی است در زیر علامت خورشید به دنیا آمده اند.

• January یک ماه جذاب برای متولدین مهر ماه خواهد بود و همراه با حمایت خانواده. امور مالی هم خوب خواهند بود و شریک زندگی تان نیز شما را پرستش میکند.

• February این ماه نه تنها بهتر خواهد شد بلکه متولدین مهر ماه در مشاغل خلاقانه خوشبختی فراوان بدست خواهند آورد.

• اولین چالش در ماه March روی خواهد داد. که در این ماه یکسری مناقشات روی خواهد داد که برای پایان دادن به آنها باید شفاف سازی شود.

• April در رفاه هستید اما با سهم خود با یکسرس مشکلات روبرو خواهید بود. هنگامی که این مشکلات همراه با پول و امور مالی می ایند باید با احتیاط عمل کنید.

• May یک دوره عاشقانه آغاز می شود و اجتناب از هر نوع ریسکی.

• June در این ماه شما بلندپروازانه تر شده اید و نیاز به تصمیم گیری های مهم در مقابل کار دارید.

• در ماه July در این ماه مراقب باشید در مورد هر گونه تعهدات خود بخصوص زمانی که با خوش بینی رویایی شما همراه می شوند. شما باید قبل از هر تعهد و توافقی از تمامی حقایق اطلاع داشته باشید.

• در ماه August سلامت و بهداشت شما بهبود خواهد یافت. شما سراسر شاهد فرصت های عالی در منزل و محل کار هستید.

• سال 2015 برای متولدین مهر یک سال بسیار بزرگ است اما می تواند باعث زیادی روی در خوردن شود که تا ماه September ممکن است دچار عوارض جانبی آن شوید.

• از آن زمان شما بیشتر مراقب خواهید بود و اصول اولیه را رعایت میکنید. که این اتفاق در ماه October سال 2015 به احتمال زیاد روی خواهد داد. در این ماه با بی خوابی همراه خواهید بود و باید به یاد داشته باشید که همیشه مراقب خود باشید.

• در پایان ماه November در سال 2015 شما در معرض برخی از مسئولیت ها و فشارهای جدید قرار می گیرید. شما در بیشتر از سال در استراحت بودید و بنابراین شما باید آماده باشید تا واکنش مناسب نشان دهید و آنچه از شما ساخته است را انجام دهید.

============================================

فال سال آبان:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی یک سال با ارمغانی از تغییرات قابل توجه و چشمگیر را خواهد داشت. متولدین آبان در سال 2015 آماده برایدریافت انواع پاداشها از گوشه و کنار باشند. اما شما باید برای بدست آوردن آنها سخت تلاش کنید و از زمان راحتی خود فاصله بگیرید و سعی کنید چیزهای جدید بدست بیاورید.

اغلب متولدین آبان ، بزرگترین منتقد خودشان هستند و در سال 2015 شما نیاز به آموزش برای غلبه بر این مسئله دارید. شما چندین سال است که سخت کار و تلاش کرده اید و دچار شکست های متعدد شده اید. اما همه چیز به سمت خوب شد در حال تغییر است و شما فقط باید با آغوش باز از آنها استقبال کنید. دنیای شما باید بدون شک و تردید و احساس عدم امنیت باشد.
علامت نشان شما در این سال می گوید که همه چیز در زندگی که نیازمند بدست آوردن و بهبود است فقط به کار عملی نیاز ندارد. این تغییرات به نظر دلهر آور است اما شما شادتر از این خواهید بود زیرا آنها را بدست خواهید آورد.

عاشقانه:
فال عشق سال 2015 متولدین آبان پیش بینی می کند که روابط عاشقانه فقط آنهایی نیستند که برای آزمایش باشند. در این سال شما بسیاری از چیزهای اضافی زندگی تان را رو دور خواهید ریخت. در سال 2015 تمرکز شما بیشتر بر دوستی های عمیق و معنی دار است و از دوستی های غیر از این جدا خواهید شد.
فرصت های بسیاری برای دیدار با شخصیت های جدید فراهم میشود. اما به غیر از چند نفر که فورآ با شما ارتباط متمرکز برقرار می کنند خواهید بود و به ارتباط بی ثابت دیگران توجهی نخواهید داشت.

فرصت های شغلی:
در گذشته از کار و تلاش سخت شما قدردانی نمی شد اما این در حال تغییر است. در سال 2015 باید گفت که فرصتهای تازه و هیجن انگیز شغلی در پیش دارید که در پی آن قدردانی مافوق خود را نیز دریافت خواهید کرد.
به طور کلی با این فرصت های تازه و هیجان انگیز شما در حال عبور از منطقه راحتی خود هستید و آن را به سطح تازه ای از سرمایه گذاری خواهید رساند. طبیعت متولدین آبان محافظه کار است و با احتیاط خود را در معرض خطرات و ریسک کردن ها قرار می دهد اما اگر شما خواستار رسیدن به پله های بالاتر هستید پس باید این تغییرات را پذیرا باشید.

متولدین آبان تصمیم گرفته است که در این موقعیت از زمان برای بهبود دانش خود و مهارتهای خود استفاده کند. پس این زمان خوبی برای رفتن به آموزشگاه برای یادگیری یک مهارت تازه و یا با گرفتن واظیف تازه در محل کار خود را بیش از پیش آماده کند.
در سال 2015 خود را مشتاق برای یادگیری پیدا خواهید کرد و خواهید خواست که بهترین امکان آن را بدست آورید. و این بدان معناست که بهبود ذهن و فکر شما به خوبی باعث بهبود جسم و روح شما خواهد شد.

امور مالی:
امور مالی به تنگنا کشیده شده متولدین آبان در سال 2015 به شکوفایی خواهد رسید. احتمالا یک بدهی بزرگ را تمام خواهید کرد یا در مراحل پایان پرداخت اقساط وام یا خرید ماشین یا هزینه های فارغ التحصیلی بچه هایتان هستید.
هر چه که هست باید تا اواخر سال 2015 شما شاهد سیل بزرگی از پول نقد باشید و این برای شما پریدن چندین پله به اوج خواهد بود و مثل نفس کشیدن اضافی در اتاق تنفس است.

سلامتی:
احساس فوق العاده ای در سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی می شود که خبر از سلامتی او خواهد داد. شما در این سال با موفقیت سطح استرس را کاهش داده و به زندگی عادی خود باز خواهید گشت.
شما از شر بسیاری از انرژی های منفی رهایی پیدا میکنید و پس از این زندگی به شما لبخند خواهد زد. با شکوفایی ذهنی و اعتماد به نفس و توجه به سلامت جسمانی خود به دنبال دستیابی به یک احساس بسیار بزرگ هستید.

خانواده:
روابط شخصی شما در سال 2015 به احتمال زیاد با تغییراتی همراه هستند. تلاش بسیاری برای خارج شدن از راحتی و گسترش روابط شخصی خود خواهید داشت.
شما در روابط موجود با محدودیت های آگاهانه آشنایی دارید و تصمیم خواهید گرفت که با حل مشکلات جلوی زیان خود را بگیرید. در هر صورت شما برای این شاد هستید.

اصلاحات وضع خود:
در این سال فرصتهای بسیاری برای شما وجود دارد فقط شما باید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. بسیاری از اینها با تلاش و کوشش بسیار بدست خواهند آمد البته تلاشی روزانه.
خود را در معرض چالشهای جدید و هر روزه قرار دهید حتی اگر یک چیز ساده اما جدید مثل یک فنجان قهوه باشد. این کمک خواهد کرد که مرزهای توانایی های خود رو گسترش دهید. و این انواع فرصت های جدید که ممکن بود شما آنها را از دست رفته پیش بینی کنید ، بدست آیند.

مسافرت:
متولد ماه آبان در سال 2015 پیش بینی های من به او خواهد گفت که یک مسافرت به یک مکان آرامتر به دلیل پزشکی نقل مکان خواهید کرد. سفر برای شغل و کسب و کار نیز برروی کارتهای فال شما دیده می شود.

ماهانه:
• چیزهای نوسان دار برای شما در سال 2015 اتفاق خواهد افتاد و این آغاز از ماه January برای یک تشخیص شغلی است

• در ماه February شما نیاز به توجه به خانه خود خواهید داشت.

• در ماه March زندگی عاشقانه شما خود را با گرمای زیاد خواهید دید و زندگی مشترک خودتان را در هاله ای از نور بسیار زیاد در حال درخشش خواهید دید.

• زندگی عاشقانه شما با پرهای خودتان و با سعود به ارتفاعات در ماه April نیازمند تصمیم گیری های بسیار بزرگی خواهد بود. این ماه ماه بلند روازی شماست. مراقب سلامتی خود باشید. خانواده هم به کمک شما نیاز دارد.

• در June تغییرات رو به جلو در حرفه یا شغل شما دیده خواهد شد و بهداشت بهبود خواهد یافت.

• عاشقانه ها تنها چیزی نیستند که باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید. در ماه July فرصتهای تازه ای داده خواهد شد که ممکن است با ریسک همراه باشند اما اگر تمایل به دنبال کردن آنها داشته باشید پاداش بسیار بزرگی بدست خواهید آورد.

• در ماه August افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند و در حالیکه بعضی از این ارتباطات زودگذر هستند. اما ممکن است چندین ارتباط طولانی در این ماه داشته باشید که برخی از آنها ارنباطات کاری و سود آوری برایتان خواهند بود.

• در ماه September زندگی عاشقانه شما کمی سرو سامان پیدا خواهد کرد. روابط به مراحل پایانی خود خواهند رسید و اگر عشق در افق آنها دیده شود احتمال زیاد اکنون آغاز آن خواهد بود و وارد مرحله تازه ای از عشق خواهید شد.در این مرحله شما در معرض آب های آرام شاعرانه قرار دارید.

• ماه October یکی دیگر از چرخه های جدید زندگی شماست. اصلاح اشتباهات خود و شروع دوباره از اول.

• در ماه November کمی مشکلات مالی را مشاهده خواهید کرد. بهداشت و سلامتی خوب خواهند بود. روابط نیاز به پرورش خواهند داشت.

• سال 2015 در یک پایان آرام در ماه December یه پایان خواهد رسید. در این سال شاهد انواع تغییرات کوچک و بزرگ و چالشها بودید. تغییراتی که ساخته شدند که شما ساخته شوید برای یک زندگی البته با حالتی تازه و شکل جدید اما طبیعی.

============================================

فال سال آذر:
خلاصه:
فال صورت فلکی کمان دار در سال 2015 به شما این فرصت را برای بهبود مهارتهای خود به عنوان زمانی برای نشان دادن نگرشهای جدید خود را نسبت به زندگی ،خواهد داد.
در چند سال گذشته شما تغییرات بزرگی را تجربه کرده اید و در حال حاضر زمان تعریفهای تازه فرا رسیده. حالا شما یک ایده بهتر از آنچه واقعا در زندگی می خواهید ،دارید و آماده اید به سمت آن حرکت کنید.

سال 2015 برای متولدین آذر سالی سراسر از تغییراتی است که چند سال پیش آنها را خواسته بودید.
شغل شما و روابط و حتی چشم اندازهای شما و همه چیز توسط همین تغییرات دچار تغییر شده اند.
شما آماده برای متوقف کردن تلاش ها و شروع یک لذت بردن واقعی از زندگی خود در سال 2015 هستید. البته که این فقط برخی از فرصتهای ارائه شده برای انجام آنچه که میخواهید است.

عاشقانه:
در سال 2015 متولدین ماه آذر شاهد روابطی هستند که در دو سال گذشته شروع شده بوده و این روابط ساخته و پرداخته شده اند و از این پس نیز در حال بهتر شدن در این سال خواهند بود.
در سال 2015 پیش بینی میکنم که صورت فلکی کمان دار برای جان سالم به در بردن از چالش های عشقی هر نوع ارتباط خود را گسترش دهید.
اگر رابطه شما جان ندارد در سال 2015 ممکن است احساس بی تجربه بودن داشته باشید. اما عشق واقعی در همین نزدیکی شماست و فقط باید امکانات پیدایش آن را ایجاد کنید.

فرصت های شغلی:
امسال زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر امور شغلی است. شما ممکن است تصور کنید که چند سال گذشته با رکود مواجه بودید اما با ایجاد تغییرات در این سال شما به خودتان اجازه می دهید به میدان بازگشته و از موفقیت های خود واقعا لذت ببرید.
سال 2015 بهترین زمان برای انجام برای تغییرات است و پیش بینی میکنم که شما از این فرصت بدست آمده نهایت لذت را از سال خود خواهید برد.

امور مالی:
در سال 2015 برای متولدین آذر زمانی که صحبت از امور مالی میشود باید با احتیاط شوید. از هر گونه قرض گرفتن پول خودداری کنید و این باعث میشود شما به خودتان و زندگی تان بزرگترین لطف را کرده باشید. به دنبال یک شغل خوب است که شما به خوبی برخی از موانع مالی متوسط امسال رد پشت سر خواهید گذاشت اما شما باید برای آن آماده باشید.
این مهم است که بیش از هر عملی ، هر چند به جهت ساختن یا ایجاد تغییرات هستید باید برای افزایش سطح شادی خود تلاش کنید. و این بسیار مهم است که برای شادی و تفریح خود مقداری پول پس انداز کنید که بتوانید رویاهای خود را محقق کنید.

سلامتی:
برای متولدین آذر در سال 2015 از نظر سلامتی پیش بینی میکنم که سالی بسیار عالی و در سلامت کامل خواهید داشت. فقط ممکن است برای مقابله با برخی از مسائل روانی کمی درگیر شوید. البته این نه از ترس است بلکه تحریکات ذهنی شماست و توانایی این را خواهید داشت که استرس و بیمارها را در ساحل دور دست نگه دارید.

خانواده:
در سال 2015 روابط متولدین آذر با دیگران یا اطرافیان همچون چند سال گذشته است و تفاوتی آشکار نخواهد داشت. دوستی ها در حال تغییر هستند اما آنهایی که خوب هستند ارزش جنگیدن را دارند.
پیش بین های سال 2015 برای متولدین ماه آذر این است که در این سال شما برای افراد سطحی نگر هیچ جایی در زندگی تان وجود ندارد. افرادی که ارزش خود را آنگونه که هستند نشان می دهند در اولویت هستند و شما با ارزیابی آنها تصمیم به دوستی و یا حذف آنها می کنید.

خانه شما در سال 2015 بسیار مهم خواهد بود زیرا شما رویاهای خود را در خانه خواهید یافت و شاید شما تحت برخی بازسازی هایی برای خانه فعلی خود هستید که آن را تبدیل به خانه رویایی تان کنید.
به هر صورت این دلهره آور به نظر می رسد به خصوص اگر مقدار زیادی پول صرف این کار شود. در صورت موفقیت و پایان سختی های این کار ، شما بسیار شاد خواهید شد از بهبودی که در خانه ایجاد کرده اید.

اصلاحات وضع خود:
شما در چند سال گذشته تغییرات بسیاری در عادتهای شخصی خود قرار داده اید و دیگر از تغییرات دچار تردید از نتایج بهتر ندارید.  در سال 2015 هدف ما این است که که تا آنجا می توانید خود را بهبود دهید و به خود می گویید برای حفظ تغییرات انجام شده در چند سال پیش باید اینکار را ادامه بدهم. شما در این سال به دنبال انجام کار سخت هستید که مطمئن شوید عادتهای بد دیگر تکرار نمی شوند.

مسافرت:
با تمام تغیرات در پیش روی شما در سال 2015 ف این زمان خوبی برای سفر کردن است. شما مقداری پول برای انجام این آرزوی دیرینه خود باید داشته باشید و بهتر است با کسی همراه شوید که یک سفر خاطره انگیز داشته باشید.
این به شما فرصتی برای خارج شدن از روال عادی و روزمره زندگی خواهد داد و فرصتی برای دیدن دنیای اطراف. شما با این کار شادتر و احساس غنی شده تری به دلیل تجربه های تازه از سفر خواهید داشت.

ماهانه:
• با شروع این سال شما شاهدپرداخت پاداش زحمات و کارهای سخت خود که در چند سال قبل آنها را انجام داده بودید خواهید رسید که این زمان در ماه January خواهد بود.

• در ماه February شما در یک دوره زمانی تطبیق با اطرافیان قرار می گیرید که برای شما جدید هستند. در حال حاضر زمان مناسب برای شروع برنامه ریزی برای تغییرات زندگی شغلی خود در آینده است.

• در March در زندگی شما بسیاری از مناقشات یا درگیری ها پیش خواهد آمد. شما باید بین شغل و خانواده یکی را انتخاب کنید و این ممکن است به نفع خانواده پیش نیاید. بهداشت در این ماه به توجه اضافی و ویژه ای نیاز دارد.

• در April به شما اطمینان میدم که روابط شما از چالشهای چند سال گذشته بلاخره جان سالم به در ببرد و شما احساسی پایدار به منظور غلبه بر شرایط نامطلوب بدست آورید.

• در ماه May یک دوره از شادی و سعادت در حال افزایش به شما هدیه می شود. ماه های تابستان فرصت مناسب برای یک مسافرت و حتی کمی خود بزرگ بینی است

• در ماه June دوباره برخی مسائل یا مشکلات مربوط به سلامتی پیش می اید. این زمان برای استراحت خودتان و دوری از استرس هاست.

• در ماه July شاهد بهبود در سلامتی خود هستید. با پرداخت کردن وام یا بدهی از نظر مالی آزاد خواهید شد.

• ماه August یک ماه بسیار موفق از نظر عشقی و شغلی و مالی است.

• پس از آن ماه September از راه می رسد و شما باید محتاط در مورد پول هایتان باشید.

• در October آگاهی معنوی برایتان به ارمغان خواهد آورد. امور مالی کمی دچار گرفتگی خواهند شد و روابط شخصی گریزان

• ماه November با خود چند مشکل مالی به همراه خواهد آورد. هر دفعه که شما در این دوره قرار گرفته اید ، امور مالی شما باید شکوفا شود و شما باید در پایان سال احساس خوش بینانه ای در مورد اینده مالی خود داشته باشید.

• ماه December برای شما مساوی است با تحولات شخصی آذر ماهی

• برای متولدین ماه آذر در سال 2015 همه چیز در حال تغییر و تحول بوده و البته که در سالهای گذشته نیز بسیاری از این موارد را تجربه کرده اید و می دانید که تجربه های بزرگ از تغییرات کوچک شما ساخته شده اند و شما هنوز هم به دنبال ناشناخته های جهان هستید.

فال سال دی:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین دی ماه پیش بینی می کند که یک سال از تغییرات برایتان خواهد بود. شما در این سال در تلاش برای تغییرات دنیا هستید اما به جای آن به دنبال تغییر خود باشید.
ثبات مالی وجود دارد و در نهایت در چنگ شما خواهد بود. تصمیم گری های بزرگ در مورد چیزهای مهم از قلب شما بر خواهند خواست. شما در حال کار در جهت تحقق اهداف و ایده ال های خود و تبدیل شدن به شخصی که همیشه می خواستید باشید ، هستید.

در سال 2015 خود را کمی واقع بین و جدی تر از حد طبیعی خواهید یافت. با واقع گرایی در این سال به نتایجی که باعث تغییر دنیا شوند نخواهید رسید و شما می توانید خود را با دنیا وفق دهید.
از آنجا که شما مصمم در به آغوش گرفتن سال 2015 به عنوان زمانی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود فکر میکنید و به دنبال آینده و لحظه ای چشم برنداشتن از اهداف بزرگ هستید و سخت به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود و برای رسیدن به آنها هستید همه چیز خوب خواهد بود.

عاشقانه:
شما آماده برای یک تغییر جدی هستید و زندگی عاشقانه خود را در منطقه ای از زندگی خواهید یافت که در حال رسیدن و یا ساختن به آن هستید. اگر مجرد هستید این زمان به دنبال یک رابطه جدید هستید. شما چیزهای زیادی برای نشان دادن به دنیا دارید و کسی در خارج از آن قرار گرفته که فقط در حال انتظار برای ملاقات با شماست.

فال سال 2015 متولدین دی ماه پیش بینی میکند که عشق شما اگر در یک رابطه باشد شما آن را پیدا خواهید کرد و این سال یک سال بزرگ برای شما خواهد بود.
این سال یک سال خوبی برای تاکید مجدد بر تعهد موجودیت خودتان نیز هست. به شریک زندگی خود اجازه دهید که بداند شما چقدر برای او ارزش قائل هستید. با این حال اگر رابطه شما پیش نمی رود این مزان مناسب برای جلوگیری از بی راهه رفتن هاست.

فرصت های شغلی:
زندگی شغلی شما در این سال دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. زندگی شغلی شما در سالهای گذشته در جریان بوده اما این سال شما به دنبال چیزی استوارتر هستید حتی اگر این به معنی تغییر شغل باشد.
فال سال 2015 برای متولدین دی پیش بینی کرده است که شما باید آماده برای پذیرش مسئولیتهای جدید باشید و نگاه تان از یک سو به مدیریت آنها باشد تا در پایان سال 2015 شما احساس بسیار امن تر در مسیر شغلی طی شده به همراه برنامه ریزی های بلند مدت احساس کنید.

برای پیشبرد اهداف شغلی خود شما تصمیم گرفته اید و این زمان خوبی برای افزایش دانش و مهارتهای خود است. شما همیشه طالب دانش بوده اید و در حال حاضر نیز به این سخت پای بند هستید.
ثبت نام کردن در دوره های آموزشی و یا رفتن به کلاسهای شبانه و یا حتی شروع به خواندن در مورد یک موضوع خاص که به آن علاقه مند هستید باعث پیشرفت شما خواهد شد.

امور مالی:
وضعیت شغلی خود را در سال 2015 با ثبات تر خواهید دید. بنابراین انجام امور مالی خود را سرو سامان دهید چون در سالهای گذشته پولهای خود را به صورت پراکنده دریافت میکردید و برنامه ریزی بلندمدت برای آنها نداشتید.
در سال 2015 با توجه به فال شما پیش بینی می شود که شما به راحتی قادر به پس انداز مقداری پول برای اینده باشید. این زمان ایده ال برای پرداخت بدهی خود و شروع به پس انداز منظم است.

سلامتی:
در سال 2015 شما در حال ایجاد تغییرات بسیاری دز شیوه زندگی کردن خود هستید. شما تصمیم گرفته اید که در مورد سلامتی و انچه می خورید جدی باشید و همچنین شروع به برنامه ریزی برای یک رژیم تناسب اندام کرده اید. با اینکه این کارها به نظر سخت خواهند آمد اما شما ارزش آنها را پرداخت خواهید کرد و در پایان سال از عملکرد خود در این مدت بسیار راضی خواهید بود.

خانواده:
با توجه به پیش بینی های سال 2015 در فال متولدین دی ، این سال شما قادر خواهید بود افرادی که در حال تلاش برای سوء استفاده از شما را کنار بگذارید. و بهتر است برای حفظ روابط دوستانه با همه کوشا باشید اما اجازه سوء استفاده را به کسی ندهید.

اصلاحات وضع خود:
این سال برای خدمت به جامعه است و اجازه ندهید که به فرصتهای بزرگی که باعث یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهند شد پشت پا بزنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یک دوره جدید است که می تواند باعث پیشرفت زندگی شغلی ما شود.

مسافرت:
اگر سال 2015 برای شما یک سال از تغییر است ، پس چرا تغییر از مناظر را اضافه نکنید؟. حرفه شما باید ارائه برخی فرصت ها برای سفر را به شما بدهد و از آنها نیز استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای لذت بردن از سفر چندین بار در سال قصد مسافرت کنید. پس امسال زمان خوبی برای دیدن دنیا و آوختن از فرهنگهای دیگر است.

ماهانه:
• January یک ماه پر از چالش های شخصی برای شما است چون جاه طلب و خودخواه برای رسیدن به اهداف خود هستید.

• شما میخواهید با دقت و توجه سال را آغاز کنید بخصوص در ماه February . ایده هایی که به نظر می رسند بزرگ هستند برروی کاغذ یادداشت کنید و با این کار از تنش های ناخواسته جلوگیری کنید چون زمان کافی برای تمرکز و فکر کردن قبل از عمل خواهید داشت.

• در ماه March شما با تنش هایی در خانه روبرو هستید چرا که شما باید در انتخاب کلمات خود دقت بیشتری داشته باشید و احساسات خود را مدیریت کنید.

• در ماه April شما بسیار حساس هستید و این احساس بسیار عمیق شما را در بر گرفته و حتی مسائل با درجه حساسیت بسیار کم هم برای شما حساسیت برانگیز خواهند بود.

• همه چیز تا ماه May سپری شده و گذشته و از این به بعد برای شما و شریک زندگی خود روابط قلب به قلب در مورد مسائل جدی خواهد بود.

• در ماه June نسبت به قبل احساس تعهد بیشتری به رابطه خود دارید و این شروع یک دوره فعال اجتماعی برای شما است.

• در ماه July زمان مناسب برای شروع با تمرکز بر زندگی شغلی خودتان است حتی اگر شما با افراد بسیاری شریک باشید.

• تابستان زمان مناسبی برای گرفتن وام برای خرید خانه است. ماه August به خصوص زمان مناسب برای تسویه حساب کردن بدهی های خود و حل و فصل تعهدات مالی موجود است.

• در ماه September شاهد تغییر در زندگی شغلی خود هستید و حمایت خانواده نیز شاهد هستید.

در ماه October پیشرفت در شغل و بهبود امور مالی برای شما به ارمغان می آید.

• یک سقوط البته بدون عارضه تا ماه November در پیش دارید. به احتمال زیاد برخورد با برخی از مسائل شغلی در خصوص مدیریت و شخصیت های متضاد باشد.

• در ماه December زمانی است که شما باید بپذیرید که نخواهید توانست دنیای اطراف خود را تغییر دهید ، فقط خود و اعمال خود را می توانید تغییر دهید.

============================================

فال سال بهمن:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین بهمن پیش بینی میکند که تمرکز شما در بیان خلاقانه و رشد عاطفی متمرکز شده است. امسال به دنبال رویاهای خود و رها کردن خود در آنها هستید. امسال نیاز دارید که در زندگی شغلی خود انعطاف پذیری معقول داشته باشید تا به شکوفایی واقعی برسید.

سال 2015 برای متولد بهمن ماه یک سال با رویاهای بسیار بزرگ است. سیارات به شما انرژی مثبت اهدا میکنند و این باعث نگرش مثبت شما در این سال خواهد بود و شما مشتاق تر و با انگیزه تر و همچنین خوش بین تر از همیشه خواهید بود. این نگرش بهبود یافته نسبت به زندگی اطرافیان را به سمت شما کشیده و آنها نیز الهم بخش شما برای دستیابی به چیزهایی که تصور میکنید خواهند شد.
در سال 2015 شما برخی چالشهای عاطفی خواهید داشت که برای رهایی از آنها باید بدانید که چگونه با آنها برخورد کنید. آنها تاثیر بسیار زیادی بر روابط شخصی شما خواهند گذاشت. در سال 2015 شما در یک موقعیت مثبت قرار گرفته اید و این موقعیت به تغییرات بزرگ نیاز دارد.

عاشقانه:
در سال 2015 تنش های مشخص در روابط عاشقانه متولدین بهمن وجود دارد. جریانات عاشقانه ای که دارید در این سال به خوبی پیش نخواهند رفت.
فال سال 2015 متولد بهمن ماه پیش بینی میکند که اگر شما قصد نجات رابطه خود را دارید باید برای زنده ماندن آن از هیچ کمکی به خودتان دریغ نکنید و پیش بروید به سوی قوی تر کردن پیوند عاشقانه خود.

اگر مجرد هستید باید خود را برای رسیدگی یا چگونگی مسئولیت پذیری و چالشهای عاشقانه آماده کنید. البته پیدا کردن راه حل این مسئله بنظر شما در این زمان برای داشتن یک ارتباط معنی دار سخت خواهد بود.

فرصت های شغلی:
فال سال 2015 برای شما پیش بینی می کند که به دنبال رویاهای خود ممکن است به شاخه های مختلف تغییر جهت دهید. شروع 5 الی 9 مسیر ، چشم انداز شما برای چیزهایی مثل انعطاف پذیری و فرصت های خلاقانه است. یک تغییر بزرگ برای شما ریسک بسیار زیادی در زندگی شغلی شما خواهد داشت اما با پشتکار و نگرش مثبت شما باید همه چیز به خوبی تمام شود.

امور مالی:
پیش بینی های مالی سال 2015 برای متولدین بهمن این را می گوید که به دنبال تغییر شغل هستید اما شما باید از احاظ مالی بسیار محتاط باشید. البته در سال 2015 از نظر مالی دچار عذاب و سختی نخواهید شد زیرا تلاشهای خلاقانه شما هزینه های همه چیز را پرداخت خواهند کرد. امسال پول به عنوان یک منبع تنش در روابط شخصی شما خواهد بود. بنابراین با احتیاط خیلی بیشتری تصمیم گیری کنید به ویژه زمانی که هزینه های بزرگ به استقبال پس انداز شما می آیند.

سلامتی:
فال سلامت متولدین بهمن ماه سال 2015 به شما هشدار میدهد که نیاز به تمرکز برای باز کردن پنجره های عاطفی خود دارید. شما بطور طبیعی محافظه کار هستید و این مسئله باعث میشود که سفت و سخت گارد بگیرید و عقب نشینی کنید. راه حل این است که تمرکز بر ارتباط با اطرافیان داشته باشید و اجازه بدهید که فشارها یا سنگینی بار خود را با کمک آنها تحمل کنید.

شما ممکن است تصمیم به درخواست کمک از یک فرد باتجربه تر از خود داشته باشید به جای آنکه خودتان مسائل را حل و فصل کنید و این یک گام بزرگ برای شماست. با این وجود اگر موفقیتی بدست آید احساس خواهید کرد وزنی معادل وزن جهان از روی دوش شما برداشته شده است و بسیار زیاد خوشحال خواهید شد از اینکه یک انسان جدیدی شده اید.

خانواده:
در کش و قوس زیاد با اطرفیان هستید. شما اجازه نمی دهید که دیگران به شما نزدیک شوند و این باعث به مبارزه طلبی یک چالش بسیار برای سال 2015 خواهد شد. نه تنهای این موضع در روابط دوستانه شما تاثیر گذار خواهد بود بلکه روابط عاشقانه شما را نیز هم درگیر خواهد کرد و حتی نزدیکان شما نیز احساس خواهند کرد که شما بی عاطفه و مردم گریز هستید.

اعضای خانواده شما را به سرد و بی عاطفه بودم متهم کرده چون راهی برای ارتباط با شما پیدا نخواهند کرد. راه حل بزرگترین چالش سال 2015 برای متولدین بهمن ماه این است که احساس خود را بیان کنید و اجازه دهید که دیگارن هم با شما اینگونه باشند و در غیر اینصورت هیچ توقعی از دیگران نداشته باشید که شما را بیگانه تصور کنند حتی نزدیکان شما.

اصلاحات وضع خود:
بیان کردن خلاقانه بسیار مهم خواهد و در این سال نیز همینطور خواهد بود. امسال زمانی برای تفریح و سرگرمی به خودتان اختصاص دهید و برای پیدا کردن تفریح یا سرگرمی تازه هم تلاش کنید. شما وقتی شاد خواهید بود که از تمامی مزایای خلاقانه خودتان استفاده کنید البته این استفاده در تمام جنبه های زندگی شما باید باشد.

مسافرت:
فال سال 2015 برای متولدین بهمن ماه پیش بینی می کند که شما امسال سفرهای بسیاری خواهید داشت. این سفرها ممکن است برای کسب و کار و یا سازمانهای خیره باشد که این بخشی از وجود شماست.

ماهانه:
سال 2015 با شروعی خاموش آغاز می شود

• در January سلامت و با نشاط هستید اما در دیگر جنبه های زندگی خود مانند شغل و عشق دچار چالش هستید.

• در ماه February روابط شما را محک خواهند زد و شما در تحت فشار بسیار زیادی به بیان احساسات خود به نزدیکان و عزیزانتان هستید.

• در ماه March شما سخت نیازمند استفاده از خلاقیتهای خود هستید و این اثر بسیار مثبتی بر زندگی شغلی شما داشته و همچنین به آرامش شما کمک خواهد کرد.

• April ماه تهاجمی خواهد بود و فشارها به اوج خود رسیده و برانگیختگی فیزیکی شما به اوج خواهد رسید و به شما فشار بسیاری در مسیر دستیابی به اهدافتان خواهند آورد.

• May در این ماه صبر داشتن و روابط اجتماعی خوب است که به کمک شما آمده تا در مسیر حرکت زندگی به سمت جلو گام بردارید.

• June  این یک ماه برای تغییرات بزرگ در محل کار است. این زمان برای شروع یک مسیر یا یک چیز برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر و چالش های خلاقانه خواهد بود. این تغییرات تاثیر بسیار بزرگی در نگرش شما خواهند داشت.

• July این یک ماه بسیار عالی برای متولدین بهمن در سال 2015 است که هم اکنون مسلط به همه چیز شده است. همه چیز شروع به بهبود در بخش روابط خواهد کرد. شما یک منبع خارجی کمک برای بهبود توانایی برقراری ارتباطی خود پیدا خواهید کرد.

• August می تواند یک ماه خوب دیگر برای متولدین ماه بهمن در سال 2015 باشد زیرا شما صبر و حوصله و فروتنی خود را به نمایش خواهید گذاشت.

• September  صحبت از تمرکز بر شغل شما با شما خواهد داشت.

• در پاییز سال 2015 تمرکز خود را برای بهبود توانایی خود برای برقراری ارتباط خواهید یافت. روحیه بالای شما در پایان ماه October به عنوان بزرگترین پیشرفت و موفقیت در چالشهای شخصی شماست. و امور مالی خود را به دست خواهید گرفت.

• November شاهد رد کردن مشکلات و رهایی از آنها خواهید بود و بهداشت شما در این ماه مطلوب است.

• December زمان تعادل و بازتاب است. شما تغییرات زیادی در این سال تجربه و ایجاد کردید و در این ماه نیز به دنبال کشف و تغییر جیزهایی هستید که باعث خطا میشوند. شما راه بسیار طولانی را در سال 2015 طی کردید و با تمام سختی ها و مشکلات اما تلاش ها و توانایی های شما در پایان سال برای دستاورد شما پیشرفت و رضایت قلبی شما و آمادگی بیشتر شما برای شروع سالی جدید خواهد بود.

============================================

فال سال اسفند:
خلاصه:
متولدین ماه اسفند در سال 2015 با فشار شدیدی روبرو خواهند شد. پیش بینی میکنم که سال 2015 مقدار زیادی استرس از طرف محیط کاری و خانوادگی به شما وارد شود. به همین دلیل افکار خود را عاشقانه و آرامتر نگه دارید و از منابع لذت بخش استفاده کنید.
شما ممکن است احساس ضعف در این سال داشته باشید ، اما اگر در حفظ تمرکز خود بر آنچه با اهمیت تر است ، از صدمه بیشتر به خود جلوگیری خواهید کرد و با اعتماد به نفس بسیار زیادی درباره همه چیز پیرامون خود خواهید بود.

شما در این چند سال گذشته بطور دائم در زیر همین فشار بوده اید و با آن ناآشنا نیستید و سخت با آن مبارزه کردید البته مبارزه در زندگی خانوادگی و شغلی خود و امسال نیز به همان شکل است و تعادل بین این مبارزات بسیار سخت خواهد بود و نیازمند تلاش بسیار شماست.
در این سال احساسات شما به میلیونها جهت کشیده میشود اما خبر خوب این است که این دوره در انتهای خود است و به زودی شما شاهد یک آرامش واقعی خواهید بود و این شروع در حوالی پایان سال 2015 خواهد بود پس با صبر و شکیبایی ویژه خودتان امسال نیز به مبارزه موفقت آمیز خودتا ادامه دهید که تا پیروزی راهی کوتاه هست

عاشقانه:
با توجه به فال امسال شما در زندگی متولد اسفند ، شما قدرتی را در روابط عاشقانه بدست خواهید آورد و با بهره گیری از این قدرت همراه با اعتماد به نفس بی مثال شما کسی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد و اگر در رابطه ای هستید آن را در حال رشد و نزدیک تر خواهید یافت.
سال 2015 پیش بینی های اسفند ماه خبرهای شگفت انگیزی از عشق برای خوشحالی بسیار زیاد شما خواهد داشت که همه آنها ارمغان زندگی شما می شوند. اگر مجرد هستید با اشتیاق فراوان شریک زندگی خود را پیدا خواهید کرد ، بنابراین باید از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید و سعی کنید در جمع حضور مستمر داشته باشید و ملاقات با افراد جدید را فراموش نکنید چون شریک زندگی شما در بین همان هاست و شما فقط باید آن را پیدا کنید.

فرصت های شغلی:
شما احساس فشار بسیار زیادی در زندگی حرفه ای در سال 2015 خواهید داشت. طالع بنیی شغلی شما در سال 2015 پیش بینی می کند که شغل شما در یک جهت جدید قرار خواهد گرفت که ین جهت بطور کامل برای شما راحت و آسوده نیست و به همین دلیل ممکن است نبردی سخت بین قدرت شما و همکارانتان وجود داشته باشد. این دوره برای شما نیازمند آن است که به طور جدی از نظر شغلی این تغییر را در نظر گرفته و برای آن آمادگی داشته باشید و حتی شاید نیاز به شغل جدید البته در شاخه ای متفاوت برای یک کسب و کار تازه داشته باشید.

امور مالی:
در سال 2015 برای متولدین اسفند با توجه به تنش های شغلی یا حرفه ای ، همه چیز باید به خوبی پیش برود و از نظر مالی تامین شوید. با توجه به طبیعت صرفه جوی خود و نارضایتی هایی که در شغل فعلی خود دیده اید خود را مثل یک تخم مرغ در جعبه آن خواهید دید. (شاید منظور نویسنده این بوده که امور مالی شما مثل یک جعبه پر از تخم مرغ ولی خارج از دسترس هست)

سلامتی:
با تمام فشارها در اطراف شما ، شما واقعا نیاز به مراقبت و کاهش سطح استرس خود دارید و باید مطمئن شوید که مراقبتهای جسمانی و حتی روحی خود را به بهترین حالت ممکن انجام خواهید داد. این طبیعی است که به دنبال مراقبت از دیگران هم هستید اما به یاد داشته باشید که در سال جاری به مراقبت از سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید.
برخی از نگرانی های عمده سلامتی در این سال وجود خواهد داشت که این در فال سال 2015 متولدین اسفند پیش بینی شده است. اما این برای یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده است که به شما فشار زیادی وارد خواهد کرد.

خانواده:
در حالیکه سال 2015 در زندگی عاشقانه شما یک منبع نیرومند به وجود خواهد آمد که روابط شما را به سرانجام می رساند ، سایر قسمتهای زندگی آرامش کافی را نخواهید داشت. در سال 2015 فال شما پیش بینی میکند که شما و اعضای خانواده دچار تضاد شوید و این کنش ها شما را به جهات مختلف می کشاند.
دوستی ها در سال 2015 به سختی مواجه خواهند شد و شما در پیدا کردن دوستان خوب و جدید و ارتباط برقرار کردن با آنها دچار سختی هایی خواهید بود. امسال هیچ نشانه ای از صبر و شکیبایی در روابط هیجانی ندارید و این باعث میشود که با چند نفر قطع رابطه کنید و این برای شما بسیار دردناک خواهد بود هر چند که این مسئله در دراز مدت برای شما شادی به ارمغان می آورد.

اصلاحات وضع خود:
منبع دوم کمک به شما در سال 2015 طبق طالع بینی و پیش بینی های من ، خلاقیت شما است. موسیقی ، هنر ، نوشتن و هر چیز هنری که زمان بر باشد برای شما احساس آرامش و پرورش خلاقیتهای مورد علاقه خودتان را به همراه می آورد.

مسافرت:
در سال 2015 شما نیاز به کمی توقف و استراحت خواهید داشت زیرا شما خیلی در جریانات و فشارهایی از تمامی جهات هستید و حتی گاهی فشار از سمتی بسیار دور. به هر حال سال 2015 سال بسیار خوبی برای سفر کردن است حتی به این معنی که آن سفرها بسیار کوتاه باشند چون شما احتیاج به زمان برای استراحت و دور شدن از فشارهای زندگی روزانه خود دارید.

ماهانه:
سال 2015 با یک شروع شدید آغاز خواهد شد.

• January: با جنگی از قدرت و تنش در زندگی شغلی شما شروع میشود و شما میخواهید با کمال شگفتی همه چیز را رها کنید

• February: این ماه نیز بسیار آرام تر از ماه گذشته نخواهد شد و یک بحران سلامتی برای یک دوست اتفاق خواهد افتاد

• و این اتفاق تا March ادامه خواهد داشت مخصوصا اگر این ماه تولد شما باشد. این زمان خوبی برای سفر و بازیابی تمرکز برای همه چیز است.

• اگر شما یک متولد اسفند و مجرد هستید ماه April زمان بسیار خوبی برای ایجاد یک ارتباط جدید عاشقانه است.

• در ماه May شما باید خود را برای ماههای آینده آماده کنید. لطفا سطح استرس تان را بیش از این نکنید.

• بهداشت در ماه June یک اولویت است. پس خودتان را زیر فشارهای کاری بیش از حد وتنش های ناخواسته نجات بدهید.

• ماه July نسبتآ آرام است هر چند تمرکز شما برروی مسائل خارجی از جمله مسائل شغلی و مسائل مربوط به خانواده است. این چیزها به طور طبیعی شما را بسیار سرگرم خواهد کرد اما به یاد داشته باشید که برای خودتان نیز وقتی در نظر بگیرید.

• August ماه نقطعه عطف شما برای و تصمیم گیری های صحیح شما است.

• September در این ماه فقط به خودتان توجه کنید و زندگی شغلی خود را نادیده بگیرید.

• در ماه October مقدار بسیار زیادی از قدرت و لذت از شریک زندگی خود دریافت خواهید کرد.

• ماه November یک ماه موفق و مرفه خواهد بود

• نکته مثبت امسال این است که در ماه December به یکباره فشارها و تنش ها به پایان خواهند رسید و شما شاداب و قوی تر از همیشه به استقبال سال جدید خواهید رفت البته با کوله باری از اندوخته های بسیار زیاد که همگی باعث رشد و امتحان تمامی جنیه های زندگی شما شده اند و توانایی شما را به چالش کشیده بوده اند.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/UAjG
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.