rouzegar
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

 ازدواج رها اعتمادی با شاهین نجفی

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

مدتی پیش بود که "طناز خامه" یکی از سردبیران و مجریان برنامه اتاق خبر شبکه من و تو، از قطع همکاری با این شبکه ماهواره ای فارسی زبان خبر داد. جدایی ناگهانی یکی دیگر از مجریان زن شبکه من و تو آن هم درست پس از بروز رسوایی دیگر اخلاقی در این شبکه و  ثبت رسمی ازدواج رها اعتمادی با شاهین نجفی در کمپین همجنسگرایان انگلستان سوال ها و ابهام های فراوانی را در پی داشت.

یادداشت های اخیر طناز خامه در صفحه فیسبوکش که حاکی از تحت فشار بودن وی است ابعاد تازه ای را آشکار می سازد. خبرنگاری که با هزار امید برای کار به خارج از کشور رفته است چه مشکلی برایش بوجود آمده که با وجود امکانات فوق العاده در شبکه من وتو ترجیح می دهد در یک روستای دور افتاده در افغانستان زندگی کند تا لندن انگلیس!

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

وی که در یادداشت های خود علت جداییش را بی اخلاقی و نبود انسانیت در این شبکه اعلام کرده است، طی چندین پست در فیسبوکش با لحنی تند خطاب به رها اعتمادی چنین نوشت: انسانيت و معرفت در وجود هر کسى نيست… دیگر وقت رفتن از لندن است و اینکه تا به کی خلاف جریان جلو بروم، خسته شدم!

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود، "آرمین خامه" برادر طناز خامه زمانی که از ناپدید شدن خواهرش آن هم درست در روز جدایی وی از شبکه من و تو خبر می دهد، مسأله قطع همکاری این مجری زن با شبکه من و تو را وارد فاز جدیدی می کند.

 

آرمین خامه در صفحه شخصی اش در توییتر نوشت : «21 می بود که خواهر عزیزم طناز از شبکه من و تو جدا شد قرار بود بیاد پیش ما شفیلد ولی تا الان هیچ کس ازش خبری نداره»

 

 

وی طی چند بیانیه، مسئول ناپدیدشدن طناز خامه را مدیران من و تو دانست و از شکایتش به پلیس لندن خبر داد و نوشت: «مسئول ناپدید شدن خواهرم را مدیران من و تو می دانم. مگر او به غیر از دلگیری چه گفت که باید تا این حد امنیتی بشود. مراتب را به پلیس لندن اطلاع دادیم.»

 

 

 

نکته قابل توجه اینست که زمانی پای مدیران من و تو در ناپدید کردن طناز خامه به میان می آید که آرمین خامه سوء استفاده عوامل شبکه من و تو از فیسبوک کاری طناز خامه را افشا می کند. وی خبر داد که طبق اعلام خواهرش دیگر صفحه فیسبوک طناز خامه در اختیار وی نیست و این عوامل من و تو است که از زبان طناز مطلب می نویسند و صفحه فیسبوکش را بروز رسانی می کنند.

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

 

طناز خامه در آخرین روز کاری خود همراه با اعلام رسمی جداییش از شبکه من و تو از در اختیار نداشتن صفحه فیسبوکش پس از آن روز خبر داد و با درج آدرسی جدید برای ارتباط نوشت: «سلام دوستان عزیز، متأسفانه در این صفحه نمی توانم شما را داشته باشم.»

مدیران شبکه من و تو که از جدایی نا به هنگام و البته پی در پی مجریان زن خود احساس خطر کرده اند، آن قدر آشکار شدن برخی از فسادهای اخلاقیشان آنان را سر درگم کرده است که مجبور می شوند تا یک زن را اینطور ناپدید کنند و در اقدامی غیر انسانی از فیسبوک وی سوء استفاده کنند و راه جدید ارتباطی او را نیز از بین ببرند تا هیچکس از سر به نیست شدن وی با خبر نگردد.

تنها راه ارتباطی طناز خامه پس از جدایی، توسط مدیران شبکه من و تو قطع گردید.

 

ترس مدیران من و تو از بازگو کردن پشت پرده این شبکه توسط کارکنان جدا شده و البته تجربه افشا شدن گوشه ای از حقائق پشت پرده، آنان را مجبور ساخته تا اینبار با شیوه ای جدید از تکرار آبروریزی های گذشته جلوگیری کنند و اینگونه طناز خامه را سر به نیست کنند.

گفتنی است شبنم و شیدا رئیسی نیز پس از بروز فسادهای اخلاقی پی در پی در شبکه من و تو و همراه با طناز خامه از این شبکه ماهواره ای فارسی زبان جدا شده ند. (شیدا و شبنم رئیسی از مجریان و تهیه کنندگان برنامه دکتر کپی بودند) پریسا سحر خیز نیز مدتی پیش با افشای روابط جنون آمیز و غیر اخلاقی کارکنان من و تو از این شبکه جدا شد.

حال که مدیران شبکه من و تو که بر اثر جنون اخلاقی برخی کارمندانش از جمله رها اعتمادی، تیام بصیر، امید خلیلی و… بیشتر مجریان زن خود را که البته پاشنه آشیل شبکه نیز به حساب می آمدند از دست داده است و در قسمت های مختلف با  کمبود شدید برنامه ساز، خبرنگار و مجری مواجه شده است آگهی جذب استخدام داده تا بلکه بتوانند افرادی را که شرائط بدون مرزی عوامل من و تو را تحمل کنند، جذب نماید و مخاطب از دست رفته خود را باز یابد.

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو

 ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو


 

این مطلب مفید بود ؟
ناپدید شدن طناز خامه مجری شبکه من و تو
این مطلب مفید بود ؟

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. حسن گفت:

    واقعا چقدر روی حماقت خواننده های خودتون حساب کردید به این روش مطلب نوشتن

  2. ماکان گفت:

    واقعن اسن بحث های خاله زنک بازیو بازار داغ کنی قرار است کی شرشون رو از سر ما ایرانی های همیشه نارازی و پر مدعا بر داره
    به منو شما چه که کی چیکارس فرض بر حقیقت که تو وجججججججود ما ادما تنها نقته گم شدس
    بس کنین این بساط احمقانه رو دمشون گرم که هر چی هستن تو خدشونن مثل من و شما فوضول تو کار شخصی دیگران نسیتن

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×