rouzegar
روزگار   روزگار
دسته بندی موضوعات

میستوبیشی میراژ و لنسر و ASX امسال وارد خواهند شد

میستوبیشی میراژ و لنسر و ASX امسال وارد خواهند شد

ماشین های میستوبیشی به ایران می ایند امسال ما شاهد واردات چندین ماشین از جمله میراژ، لنسر و (ASX) به کشورمان خواهیم بود.

 

ماشین

 

به طور معمول فصل های تابستان و زمستان به خصوص دو ماه منتهی به آخر سال، بازار خودرو رونق خوبی دارد اما امسال خریدارانی که تصور می کردند با کاهش قیمت دلار و به طبع آن کاهش قیمت خودرو می توانند خودروی خود را با قیمت کمتری خریداری نمایند، اکنون تمایل به خرید خودرو دارند تا احیانا قیمت دلار بالاتر از رقم فعلی نشود.

 

وی در همین رابطه ادامه داد: موضوع دیگر، تمایل شرکت ها به فروختن هرچه سریعتر مدل های 2015 است که با سودهای بی بهره و با تسهیلات مطلوب پیش فروش می شوند. این تسهیلات ویژه برای خرید خودروهای قدیمی تر این مزیت را دارد که شرکت های وارداتی خودرو و نمایشگاه داران هرچه سریعتر خودروهای قدیمی خود را به به فروش برسانند و اقدام به واردات و فروش بهتر خودروهای مدل 2016 نمایند.

 

طالبی فرد اضافه کرد: آرین موتور به عنوان نماینده رسمی خودروهای میستوبیشی در ایران، امسال قصد دارد سه خودروی میراژ، لنسر و ASX جدید با ظاهرکاملا متفاوت و حتی با مدل های 2017 وارد کشور نماید که 40 درصد از نظر ظاهری و داخلی متفاوت با محصولات گذشته این شرکت است.لازم به ذکر است آرین موتور اکنون خودروهای میراژ، اوتلندر، ASX و لنسر را در انواع دنده ای و اتوماتیک در سبد محصولات خود در کشور دارد.

 

این مطلب مفید بود ؟
میستوبیشی میراژ و لنسر و ASX امسال وارد خواهند شد
این مطلب مفید بود ؟
×