header

رنگ سال ۲۰۱۵ + رنگ سال ۱۳۹۴

رنگ سال ۲۰۱۵ + رنگ سال ۱۳۹۴

اگر دختر نوجوانی هستید یا در خانه دختر نوجوان دارید که مثل تمام دختران نوجوان این سن و سال با علاقه زیادی، تازه‌های بازار پوشاک را پیگیری می‌کنند، این روزها باید سراغ اکسسوری‌هایی با رنگ‌های فسفری بروید. اگر نگاه دقیقی به فروشگاه‌های کیف، کفش، روسری و… بیندازید، محصولاتی در رنگ‌های نارنجی فسفری، سبز فسفری و صورتی فسفری خواهید دید. رنگ‌هایی که دیدن آنها در نور تند و شدید روزهای سالی کمی عجیب به‌نظر می‌رسد اما به‌زودی با زیاد شدن آنها و رواج‌شان در میان دخترهای جوان، به دیدن‌شان عادت می‌کنید. چنین تب‌هایی اغلب رواج چندانی در دنیای پوشاک ندارند و با پایان فصل سال عمر آنها به پایان می‌رسد. پیش‌بینی می‌کنیم رنگ‌های فسفری هم عمری به کوتاهی سال ۹۳ داشته باشند و به عنوان یادگاری این سال درخاطره‌ها بمانند.
 

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
رنگ‌هایی که دیدن آنها در نور تند و شدید روزهای سالی کمی عجیب به‌نظر می‌رسد اما به‌زودی با زیاد شدن آنها و رواج‌شان در میان دخترهای جوان، به دیدن‌شان عادت می‌کنید. چنین تب‌هایی اغلب رواج چندانی در دنیای پوشاک ندارند و با پایان فصل سال عمر آنها به پایان می‌رسد.

خط تولید محصولات بهداشتی برای بربری

 

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
شرکت انگلیسی بربری که تولیدکننده پوشاک بوده و هست، چند سال پیش خط‌تولید محصولات آرایشی خود را به راه انداخت و به تولیدکنندگان لوازم آرایشی پیوست. این شرکت امسال نیز خط تولید جدیدی راه انداخته و تولید محصولات آرایشی و مراقبتی پوست را هم به کارنامه تولیدات و محصولات خود اضافه کرده است. شرکت بربری موفقیت خاصی در تولید محصولات آرایشی خود داشت و پیش‌بینی می‌کند که این موفقیت را در محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست هم تجربه کند.

پیشنهاد ویژه برای خانم‌های خوش‌سلیقه؛ مانتو حریر

اگر برای سال امسال، در کنار مانتوهای نخی که برای استفاده روزانه مناسبند، دنبال مانتوی رسمی‌تر و مجلسی‌تر می‌گردید، مانتوهای حریر را به شما پیشنهاد می‌کنیم که در کارهای طراحان مختلف دیده می‌شود. حریر پارچه نازک و لطیفی است که اغلب برای لباس‌های شب و مهمانی به کار می‌رود ولی با ترکیب دو لایه حریر، طراحان مانتو، نمونه‌های زیبایی را عرضه کرده‌اند. مانتوهای حریر در مقایسه با مانتوهای ابریشمی که برای موقعیت‌های رسمی پیشنهاد می‌شوند، سبکی و خنکی بیشتری دارند. از سوی دیگر پارچه‌های حریر هم تنوع رنگی چشمگیری دارند و هم در طرح‌ها و نقش‌های مختلف در بازار موجودند.

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
تنوع پارچه‌های حریر، این فرصت را به طراحان و دوزندگان مانتو می‌دهد تا نمونه‌های متفاوتی برای سلیقه‌های مختلف تولید و عرضه کنند.  با استفاده از پارچه‌های حریر امکان دوخت مانتوهای برشدار و کتی به دلیل شلی پارچه وجود ندارد و به جای آن باید سراغ مدل‌های گشاد عبایی رفت. مانتوهای حریر این فرصت را به خانم‌های ایرانی می‌دهد تا در این روزهای گرم با طرح و رنگ‌های شاد و سالی، حال و هوای سالی و رنگین به  تیپ خود بدهند.

عطری تازه، نامی قدیمی

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
شرکت لانکوم در سال ۲۰۱۲، عطری با نام La Vie Est Belle تولید کرد؛ عطری زنانه با رایحه‌ای شیرین و ملایم که مورد توجه خانم‌ها قرار گرفت و در این دو سالی که از فروش آن می‌گذرد، فروش خوبی در سراسر دنیا داشته است. با توجه به این اقبال شرکت لانکوم اعلام کرده که به زودی نسخه دیگری از این عطر را وارد بازار می‌کند. نسخه جدید عطر بله لانکوم، در همان شیشه قدیمی عرضه می‌شود اما در ترکیب عصاره‌های آن تغییراتی صورت گرفته است. برای تولید عطر جدید لانکوم عصاره گل یاس، شکوفه‌های نارنج و گل‌های دیگر به کار رفته است و درنتیجه این عطر هم رایحه شیرین و مناسب عصر و شب دارد. برای تهیه عطر جدید لانکوم باید تا شهریور صبر کنید؛ به گفته مسئولان این شرکت عطر بله جدید، نیمه شهریور به بازار می‌آید.

آینده نگری با تام فورد

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93


سال نرسیده و تمام نشده، تام فورد پیشنهاد ویژه‌ای برای آقایان دارد؛ پیشنهاد تام فورد، اسنیکرهای مردانه است که می‌توانید پاییز راحتی را با آنها تجربه کنید. این کفش‌ها که در دو مدل ساقدار و بدون ساق طراحی شده‌اند، از جنس چرم مرغوبی هستند. اولین ویژگی چشمگیر این کفش‌ها، رنگ آنهاست. به جای رنگ‌های مرسوم مشکی، قهوه‌ای و… این کفش در رنگ‌هایی مثل زرشکی،  بادمجانی و … تولید شده است؛ البته رنگ‌های همیشگی مثل قهوه‌ای و مشکی هم برای علاقه‌مندان وجود دارد. برای آقایان اسپرت‌پوش، کفش‌های اسنیکر، پیشنهاد سالی خوبی به نظر می‌رسد چون هماهنگی خوبی با انواع لباس‌های اسپرت دارد.

خنک راه بروید
 

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
کفش‌های عروسکی و صندل‌های سالی خود را دور بیندازید، محصول تازه‌ای به بازار رسیده  که می‌تواند پاهای شما را از گرمای سال نجات دهد. بهترین و مرغوب‌ترین کفش‌های چرمی هم حرارت بالایی در فصل گرم ایجاد می‌کنند اما اگر سراغ کفش‌های پارچه‌ای بروید، خنکای مطبوعی را تجربه می‌کنید. سال امسال مجموعه‌ای از کفش‌های پارچه‌ای به بازار آمده که پیش از این نمونه مشکی یا سفید آنها را می‌شد در برخی فروشگاه‌ها دید اما حالا نمونه‌های رنگی و طرحدار آنها به بازار آمده که بیش از همه مناسب دختران جوان و نوجوان است.

تب فوتبال در ساعت

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
کریستین رونالدو، طی قراردادی طولانی‌مدت ستاره تبلیغاتی شرکت ساعت‌سازی تگ هویر است. در آستانه جام جهانی فوتبال در برزیل، شرکت ساعت‌سازی سوئیسی تگ‌هویر، ویدئویی با حضور کریستین رونالدو تولید و منتشر کرده استو در این ویدئو سیاه و سفید، این بازیگر شناخته شده فوتبال با مدل‌های جدید ساعت تگ هویر حضور دارد و درواقع در حال عکاسی است. جام جهانی فوتبال  هر چهار سال، تب تندی در میان شرکت‌های مختلف ایجاد می‌کند تا از این هیاهوی جهانی برای تبلیغ و معرفی محصولات خود استفاده کند. ساعت رسمی مراسم امسال توسط شرکت سوئیسی دیگری به نام اوبلو طراحی شده که ساعتی پیچیده با کارکردهای مورد نیاز برای یک بازی فوتبال است اما بی‌شک بنرها و ویدئوهای تبلیغاتی دیگر شرکت‌ها را در طول برگزاری مراسم و بازی‌ها به وفور خواهیم دید.

کمد شما کم دارد

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
به کمد کیف‌های خودتان نگاهی بیندازید، اگر یک کیف پلاستیکی یا حصیری سبد مانند در کمد شما وجود ندارد، درفهرست خرید خودتان قرار دهید و در آستانه سال و فصل استخر رفتن، یک کیف استخر بخرید. برای کیف استخر که بهتر است از جنس پلاستیک یا حصیر باشد، سراغ رنگ‌های شاد و سالی بروید تا در خوشحالی و شادمانی روزهای سالی شما موثر باشد. حتی اگر خیلی اهل استخر رفتن نیستید، این کار را انجام بدهید؛ شاید این کیف زیبا و جذاب بهانه‌ای شد برای شنا و ورزش کردن شما در سال امسال.

طلایی به رنگ زر

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
اگر در سال جدید، تصمیم به خرید طلا و جواهرات گرفته‌اید، بد نیست بدانید، امسال طلای سفید و زرد جای خودشان را به طلای سرخ داده‌اند و سازندگان طلا و جواهر دست به کار تولید محصولاتی با این رنگ طلا شده‌اند. شما هم اگر می‌خواهید خانم شیک‌پوش و به روزی باشید، سراغ نمونه‌های طلای سرخ بروید. 

بازگشت دامن‌های بلند

رنگ سال 93, رنگ مد سال 93

رنگ سال ۲۰۱۵ , رنگ سال ۱۳۹۴
برای مهمانی آخر هفته به چه لباسی فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید دامن‌های بلند که در سال‌های اخیر به فراموشی سپرده شده بودند، به بازار برگشته‌اند و در مجموعه سال امسال اغلب طراحان دیده می‌شوند. طراحان به شما پیشنهاد می‌کنند دامن‌های حریر بلند با چین ریز را جایگزین  دامن‌های زیر زانویی کنید که این سال‌ها رواج داشته‌اند و تن‌پوش غالب خانم‌ها برای مهمانی و دورهمی بوده‌اند. این دامن‌ها دوخت بسیار ساده‌ای دارند که اگر کمی خیاطی بلد باشید، می‌توانید خودتان هم به سادگی و با کمترین هزینه در خانه تهیه کنید. کافی است به اندازه دو قد دامن، پارچه حریر بخرید  چون پارچه حریر  نازک است و باید به صورت دولایه  بدوزید. از یک کش ۳سانتی‌متری برای کمر دامن استفاده کنید. حریر را با چین‌های ریز تنظیم شده، روی کش بدوزید. به جای دو لایه حریر می‌توانید از حریر و آستر استفاده کنید. با این روش شما به سادگی و با کمترین هزینه صاحب یک دامن به روز می‌شوید.

برنامه کاهش وزن 35 کیلویی دختر ایرانی در 2 ماه + عکس
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تاکنون ۶ نظر ثبت شده است.

  1. melanie گفت:

    رنگ سال ۲۰۱۵ عنابیه

  2. غزل گفت:

    !az kalej haton khosham omad mamnon khob bod

  3. رها گفت:

    کی میاد عنابی بپوشه اخه..اه اه