rouzegar
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس های کشف حجاب چکامه چمن ماه بازیگر زن ایرانی

عکس های کشف حجاب چکامه چمن ماه بازیگر زن ایرانی

چکامه چمن ماه_Rouzegar.com

 

 پس از کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر زن سینمای ایران، حالا و کمتر از یک هفته چکامه چمن ماه یکی دیگر از بازیگران زن سینمای ایران عکسی بدون حجاب از خود منتشر کرد

کشف حجاب چکامه چمن , عکس های بی حجاب چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه بازیگر سینما و تلویزیون ایران، که سابقه بازی در فیلم‌هایی چون بودن یا نبودن، سهراب، بانوی کوچک، جایی دیگر، شکلات، گیرنده، گهواره‌ای برای مادر، پایان‌نامه و اعترافات ذهن خطرناک من و چند سریال تلویزیونی از جمله ستاره‌های سربی، راز شیوا، و پرواز در حباب را در کارنامه‌اش دارد لحظاتی پیش عکسی بدون حجاب از خود در صفحه اینستاگرام‌اش منتشر کرد.

 

کشف حجاب چکامه چمن ماه

 

این اقدام از آن جهت بیشتر قابل تامل است که به تازگی صدف طاهریان یکی دیگر از بازیگران سینمای ایران نیز در اقدامی مشابه، تعدادی از عکس‌های بدون حجاب خود را منتشر کرد که حاشیه‌های زیادی به همراه داشت. البته بنا به گفته رسانه‌ها، طاهریان در حال حاضر در دبی بسر می‌برد اما در خصوص چکامه چمن ماه هنوز واکنش و یا خبری منتشر نشده است.

نکته جالب دیگر، واکنش کاربران به عکس چکامه چمن ماه است، در حالی که درباره صدف طاهریان، کاربران احتمال هک شدن پیج او را قوی می‌دانستند اما این‌بار همه گویی پذیرفته‌اند که این اقدام از سوی خود بازیگر صورت گرفته و از این رو کامنت‌ها بیشتر حول این سوال می‌چرخد که آیا او نیز از کشور رفته است؟ و اینکه بعد از او نوبت چه کسی خواهد بود؟

 

کشف حجاب چکامه چمن

 

این مطلب مفید بود ؟
عکس های کشف حجاب چکامه چمن ماه بازیگر زن ایرانی
این مطلب مفید بود ؟

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

×