rouzegar
روزگار
روزگار   روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

بیوگرافی روناک یونسی

 «روناک یونسی  دی‌ماه سال 1359 در تهران به دنیا آمد، او دوران دبیرستان را در رشته گرافیك گذراند و لیسانس طراحی صنعتی از دانشكده هنر و معماری دارد. مثل همه دخترهای ایرانی، عاشق خانواده‌اش است و عاشقانه به پدر و مادرش عشق می‌ورزد، می‌گوید: «موفقیت‌هایم را مدیون راهنمایی‌های درست پدرم هستم.»
مادر روناك، فرهنگی است و مدیر دبیرستان دخترانه می‌باشد، خانواده یونسی چهار فرزند دختر دارند، كه روناك فرزند اول این خانواده است، او سه خواهر كوچكتر از خودش دارد كه همگی آنان تحصیلات دانشگاهی دارند.

Ronak Yoonesi-rouzegar (1)
دوران كودكی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران كودكی خود ندارد، به جز اینكه بسیار شیطون بوده و خرابكاری زیاد می‌كرده، اما از آنجا كه مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از كودكی شخصیت استقلال‌طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینكه خانه‌داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینكه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یك موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می‌ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم‌پوشی می‌كردند. می‌گوید: به خاطر تقلبی كه در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره‌ام صفر شد.

 

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

 دانشگاه


به محض اینكه دیپلمش را گرفت، وارد دانشگاه نشد، بلكه وقفه‌ای در آن به وجود آمد، چرا كه در مدرسه به تدریس نقاشی و خطاطی می‌پرداخت تا اینكه سرانجام تصمیم گرفت دانشجو شود و در رشته مهندسی طراحی صنعتی پذیرفته شد. هنر را كماكان دنبال می‌كرد، فیلم می‌دید، تلویزیون تماشا می‌كرد و… تا اینكه یك روز یكی از دوستانش كه از علاقه او به هنر آگاه بود، به او پیشنهاد كرد كه برای بازی در یك فیلم سینمایی تست بدهد و ابتدا عكسش را به گروه سازنده نشان بدهد، اما او نسبت به این كار بی‌میل بود و ناامید… «تصور نمی‌كردم، اتفاقی بیفتد، اما برخلاف انتظار، فردای همان روز تماس گرفتند و از من دعوت كردند كه به دفتر فیلمسازی بروم، آنجا بود كه برای اولین بار قاسم جعفری را دیدم.»
 
Ronak Yoonesi-rouzegar (2)
او به آنجا رفت و به دورخوانی مشغول شد در پایان دورخوانی گروهی، همان روز انتخاب شد، برایش باوركردنی نبود، مراحل پیش تولید به سرعت سپری شد و او حالا می‌دانست كه باید در فیلم «گرگ و میش» به كارگردانی قاسم جعفری بازی كند. این اولین تجربه هنری او بود. تجربه‌ای كه خیلی غیرمنتظره پیش آمد… بازی در یك فیلم سینمایی ساخته یك كارگردان مطرح آن هم در نقش اصلی. نكته مهم در مورد این بازیگر بااستعداد این است كه تحصیلات و آموزش بازیگری ندارد، اما بازیگری را به صورت تجربی آموخته و حتی به كلاس‌های بازیگری هم نرفته است، اما سعی كرده در كار همیشه با چشمانی باز و گوش‌هایی شنوا، عمل كند و از تجارب پیشكسوت‌ها بهره بگیرد. همین امر باعث شد تا در سریال رستگاران، برای حضور در نقش خجسته، انتخاب اول باشد.

اولین سریال تلویزیونی

«روناك یونسی» پس از حضور در فیلم سینمایی گرگ و میش در چند فیلم تلویزیونی هم بازی كرد، تا اینكه رسید به سریال «گل‌های گرمسیری» كه در نقش مرضیه ایفای نقش كرد، در آن سریال هم او مقابل آتیلا پسیانی بازی كرد، پسیانی در آن مجموعه در نقش پدر شوهرش را بازی كرد، بازی خوب او باعث شد تا نگاه‌ها به سمت او معطوف شود تا جایی كه «یونسی» هم‌اكنون، بازیگری را مهم‌ترین دغدغه‌اش می‌داند. او تشنه تجربه كردن نقش‌های متفاوت است و دوست دارد با كارگردان‌های مختلف همكاری كند و به دانسته‌های خود بیفزاید.

دل‌مشغولی‌های روناك یونسی


«روناك یونسی» مثل هر بانوی ایرانی به كار در خانه علاقه دارد، آشپزی خوبی دارد و از دوران نوجوانی آن را جدی می‌گرفته است، فیلم دیدن و مطالعه و شعر خواندن را خیلی دوست دارد، می‌گوید؛ خواندن اشعار حافظ به من آرامش می‌دهد.از نوجوانی به ورزش علاقه داشته و شنا و بسكتبال را تقریبا به شكل حرفه‌ای ادامه داده… اصولا به ورزش‌هایی كه پای توپ، وسط است را به ورزش‌های دیگر ترجیح می‌دهد و از آن به عنوان بهترین تفریح یاد می‌كند. به موسیقی سنتی علاقه دارد و ساز موردعلاقه‌اش سنتور است، به صدای شهرام ناظری علاقه دارد .

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

فیلم های سینمایی روناک یونسی :

فیلم روز روشن (۱۳۹۱- حسین شهابی)

فیلم عقاب صحرا (۱۳۹۱- کاظم راست گفتار)

فیلم کوچه ملی (۱۳۸۹ -مهرشاد کارخانی )

فیلم به هدف شلیک کن (۱۳۸۷ – محمد کتیرایی )

فیلم منفی هجده (۱۳۸۶ – اصغر نصیری)

فیلم ارتفاع ۶/۴۵ (۱۳۸۵ – سیامک شایقی)

فیلم گرگ و میش (۱۳۸۵ – قاسم جعفری)

فیلم سینمایی یک اشتباه ساده ( ۱۳۹۱ – ابراهیم شیبانی )

فیلم سینمایی ماهی کویر ( ۱۳۸۹ – محمد قربان کریمی)

تله فیلم دختران دم بخت ( ۱۳۹۳ – محسن منشی زاده )

فیلم تلویزیونی برج مراقبت ( ۱۳۹۰ – کاظم معصومی )

تله فیلم تباهی (۱۳۸۹ – حجت قاسم زاده )

تله فیلم زینب ( ۱۳۸۶ – علیرضا توانا)

تله فیلم دژ شوق ( ۱۳۸۸ – سید مجید پرهیز)

تله فیلم بومرنگ ( اسماعیل فلاح پور)

فیلم سینمایی پری دریایی (محمد قربان کریمی )

فیلم تلویزیونی امید ها و نجواها (۱۳۹۲ – سعید لطفی)

تله فیلم چشمان زیبای طبقه آخر ( کیانوش اسلامی )

فیلم تلویزیونی واقعیت مجازی ( رضا بهشنی )

فیلم تلویزیونی شکار ( ۱۳۹۰ – سعیدسالار زهی)

تله فیلم مهر بی‌پایان (۱۳۸۸- محسن منشی‌زاده)

چهار باندی در کرج (محمدجعفر باقری‌نیا)

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

 سریال های تلویزیونی روناک یونسی

 سریال برایر اصل ( سیدجلال‌الدین دری – ۱۳۹۳ )

سریال آخرین سلطان ( حسین سهیلی زاده – ۱۳۹۳ )

سریال نیلی تر از مهتاب ( محسن یوسفی – ۱۳۹۳ )

سریال سقوط آزاد (علیرضا امینی – ۱۳۹۰)

سریال موج و صخره (مجید صالحی – ۱۳۹۰ )

سریال تا رهایی ( حسین تبریزی – ۱۳۹۰ )

سریال خانه بی پرنده ( کاظم معصومی – ۱۳۹۰ )

سریال رستگاران (سیروس مقدم – ۱۳۸۸)

 

یونسی دو سال پیش با یکی از با سابقه ترین و البته مطرح ترین مدل های ایرانی، یعنی محسن میری ازدواج کرد. ازدواجی که ماحصل آن مهرسام 7 ماهه است و این دو هنرمند با اخلاق، این روزها لذت پدر و مادر بودن را زیر زبان های خود حس می کنند. روناک یونسی از داستان ازدواجش، مهرسام و… می گوید. این شما و این صحبت های جالب روناک یونسی.

Ronak Yoonesi-rouzegar (3)


شما در «رستگاران» خوش درخشیدید و به ستاره آن روزهای تلویزیون تبدیل شدید، اما بعد از این سریال، از تلویزیون فاصله گرفتید. دلیل این فاصله چه بود؟
… وقتی یک اتفاق خوبی برای بازیگر می افتد و نقشی که بازی کرده دیده می شود، متاسفانه در ادامه مسیر کاری، مدام پیشنهادهایی شبیه به همان نقش به دستش می رسد. این درحالی است که هر بازیگری، توانایی های متفاوتی دارد و به نظرم لزومی ندارد یک نقش را چند بار تکرار کند. من چون حس کردم توانایی هایم در زمینه بازیگری بیش از این است و می توانم نقش های مختلف را تجربه کنم، یک مقدار فاصله گرفتم تا بتوانم نقش های متفاوتی را بازی کنم.

روناک یونسی در رستگاران ، تلویزیون ، ‌ بازیگر


 این فاصله گرفتن منجر به کم کاری و شاید هم فراموشی می شود، از این موضوع هراسی نداشتید؟
 … بعد از رستگاران کم کار نشدم، بلکه گزیده کار شدم و سعی کردم کارهایی را قبول کنم که دوست شان دارم و نقش هایی را بپذیرم که پیش از این تجربه نکرده بودم. مثل سریال سقوط آزاد که یک نقش کاملاً منفی و اکشن را بازی کردم یا سریال خانه بی پرنده که نقش یک دختر سرکش و از طبقه متوسط جامعه را تجربه کردم. فکر می کنم در این سال ها به اندازه کار کرده ام و معتقدم اینکه بازیگر به طور همزمان سر چند کار باشد و در شبکه های مختلف تلویزیونی مدام دیده شود، اتفاق خوشایندی نیست.
 

Ronak Yoonesi-rouzegar (4)


«نیلی تر از مهتاب» عنوان سریالی بود که بعد از مدت ها شما را به «شبکه سه» آورد، چی شد که بازی در این سریال را قبول کردید؟
 … راستش حضورم در این سریال یک مقدار عجیب و البته شخصی بود. همانطور که می دانید سال گذشته فرزندم (مهرسام) به دنیا آمد. در بیمارستان مشکل کوچکی برای پسرم به وجود آمد که من خیلی ناراحت شدم و نمی توانستم قبول کنم مشکلی برای فرزندی که 9 ماه منتظرش بودم، ایجاد شود. همانجا این بچه را نذر امام رضا(ع) کردم. خوشبختانه بعد از انجام آزمایش ها، متوجه شدیم که مشکل برطرف شده و خطری مهرسام را تهدید نمی کند.

بعد از مدتی که مهرسام بزرگ تر شد، نیلی تر از مهتاب به من پیشنهاد شد که داستانش شبیه به قصه خودم بود و با حساب و کتاب های خودم حس کردم این سریال برایم یک نشانه است و به همین دلیل قبول کردم که در این مجموعه تلویزیونی بازی کنم.

از داستان ازدواج تان برای مان بگویید.
… ما در سریال سقوط آزاد با یکدیگر همکاری داشتیم که همانجا با هم آشنا شدیم. این آشنایی تبدیل به آشنایی خانوادگی و در نهایت ازدواج ما شد. حدود دو سال پیش هم زندگی مشترک مان را آغاز کردیم.

Ronak Yoonesi-rouzegar (5)

 آنقدر از زندگی مشترک راضی هستید که به دوستان تان پیشنهاد کنید ازدواج کنند؟
… خدا را شکر من از زندگی ام راضی ام، اما ازدواج، مقوله ای نیست که توصیه شود، بلکه باید برای افراد پیش بیاید. پیشنهاد من این است که اگر کسی در زندگی شما هست که از نظر فکر، اعتقاد و دیدگاه به شما نزدیک است، خیلی زیباتر است که با هم ازدواج کنید. در ازدواج آرامشی است که در هیچ رابطه ای وجود ندارد.

 روناک یونسی بعد از گذشت دو سال از آغاز زندگی مشترک احساس خوشبختی می کند؟
 … بله، همسر مهربان و خوبی دارم که کاملاً مرا درک می کند و یک پسر کوچولوی ناز دارم که به اندازه دنیا دوستش دارم. این یعنی تمام خوشبختی.

Ronak Yoonesi-rouzegar (6)

 بازیگران خانم می ترسند، مادر شدن به فعالیت شان در سینما و تلویزیون لطمه بزند. شما از این موضوع نترسیدید؟
 … کار در زندگی انسان نقش مهمی دارد و جزو اولویت هاست، اما به نظر من، زندگی شخصی برای هر انسانی در اولویت است. برای هر خانمی، در یک سن مشخص، مادر شدن خیلی مهم است و در روحیه اش اثر مثبت می گذارد. من تصمیم خودم را گرفته بودم و دوست داشتم مادر شوم، خدا هم این لطف را در حق من انجام داد و مهرسام را به من بخشید. شاید مادر شدن یک مقدار مشغله های انسان را زیاد می کند، اما این مشغله ها آنقدر شیرین و دوست داشتنی است که ناراحت کننده نیست.

«مهرسام» برای من، محدودیتی ایجاد نکرده که به کارم لطمه بزند، اما حس مادر بودن آنقدر شیرین است، که اگر محدودیتی برایم ایجاد می شد، باز هم، مهم نبود. باید به این موضوع اشاره کنم که مهرسام برای من از هر کاری مهم تر است و اگر قرار باشد بین کارم و پسرم یکی را انتخاب کنم، قطعا «مهرسام» را ترجیح خواهم داد.

روناک یونسی و پسرش مهرسام ، همسر روناک یونسی ، همسر روناک یونسی

Ronak Yoonesi-rouzegar (8)
مهرسام یعنی چی؟
 … این اسم به معنای «پسر خورشید» است. مهرسام مهرماه به دنیا آمد و از آنجایی که دوست داشتم یک اسم ایرانی برای پسرم انتخاب کنم، این اسم را انتخاب کردیم. از طرف دیگر این اسم با فامیلی اش یعنی «میری» هم تناسب دارد.

از همسرتان برای مان بگویید. فکر می کنم آقای میری یکی از افراد باسابقه در زمینه مدلینگ هستند، اینطور نیست؟
… محسن یکی از قدیمی ترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد. دعوتنامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده، اما همیشه دوست داشته در کشور خودش کار کند.
 متاسفانه چون بحث مدلینگ در ایران جامع و تعریف شده نیست، با مشکلاتی هم روبه رو بود، که خوشبختانه، اسفند سال گذشته، ایشان به همراه چندتن از همکاران شان در تالار وحدت به صورت رسمی برنامه اجرا کردند. البته ایشان به جز موضوع مدلینگ، مربی تغذیه و بدنسازی نیز هست و دستی هم در کار بازیگری دارد. معاش مان هم از یک طریق دیگر است و ایشان مشغول کار آزاد هم هستند.

Ronak Yoonesi-rouzegar (9)


 و مهرسام قرار است مدل شود یا بازیگر؟
 … مهرسام یک مدل خیلی خوب می شود که بازیگر هم هست (خنده).

 ازدواج شما و آقای میری، روزی به پررنگ تر شدن وجه بازیگری ایشان خواهد انجامید؟
… قرار نیست ما چنین کاری برای یکدیگر انجام دهیم. برای من اولویت بازیگری است و برای محسن مدلینگ! خوشحال می شویم که دوباره با هم همکاری داشته باشیم اما فکر نمی کنم اتفاقی که می گویید بیفتد. محسن از نظر فیزیکی و ظاهری، جذابیت لازم را دارد و توانایی خوبی هم در زمینه بازیگری دارد و به صورت مستقل به خودش پیشنهاد بازیگری می شود و نیازی نیست من او را معرفی کنم.

Ronak Yoonesi-rouzegar (7)

دو سال پيش در چنين روزى يه مسافر كوچولو از پيش خدا اومد پيش ما ومنو پدرش ميزبانش شديم خدايا تو را سپاس به خاطر وجودش در زندگيمون ، تو را سپاس كه لياقت مادرى اين فرشته كوچولو نصيبم شد … پسرم به تو قول ميدم انچه در توان دارم خرج تو كنم براى باليدن و شكوفايى تو براى تربيت تو اصلا مى خوام بقيه عمرم فقط فقط براى تو صرف بشه كنار تو … مى خوام دوباره با تو بچگى كنم و با هم و به عشق تو بزرگ بشم اما تو هم بايد به من قول بدى … قول مردونه … مرد باشى و مردونه زندگى كنى انسانيت بياموزى راستگو باشى اگر در زندگيت زنى عاشقت شد قدرش را بدانى وبه او احترام بگذارى ، دستگير زير دستانت باشى و بدانى كسى هست كه هميشه عاشق توست و جانش را نيز در راهت ميدهد  مادرت روناك ٩٤/٧/٢٣

Ronak Yoonesi-rouzegar (10) Ronak Yoonesi-rouzegar (11) Ronak Yoonesi-rouzegar (12)

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی

عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی

روناک یونسی

 

 برای اطلاع از آخرین اخبار و جدیدترین عکس های روناک یونسی کلیک کنید

 

این مطلب مفید بود ؟
عکس های جدید و شخصی روناک یونسی + بیوگرافی روناک یونسی
1.5 (30%) 2 votes

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. لاله گفت:

    ایراهنه یا خارج

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

×