بیوگرافی سید حسین عباس منش استاد کلاس های موفقیت و قانون جذب

46

سید حسین عباس منش یکی از اساتید معروف حوزه موفقیت و پیشرفت است که برخی او را استاد مسلم انگیزش می دانند برخی تنها وی را یک کلاهبردار که از سادگی مردم سوء استفاده کرده و با فروش پکیج های گرانش برای خود ثروتی دست و پا کرده است.

اما عباس منش کیست؟

حسین عباس منش متولد سال ۱۳۵۹ در بندرعباس است. بیشترین اطلاعاتی که از عباس منش در سطح اینترنت و یا افراد وجود دارد شامل یک سری مطالب سطحی از زندگی اوست که خود آنها را در ویدئوها و یا همایش های خود بیان کرده است.

در مورد تحصیلات عباسمنش اطلاعات دقیقی وجود ندارد، ولی بر اساس شنیده ها او دارای دیپلم دبیرستان است.

سید حسین عباس منش

بر اساس تحقیقات صورت گرفته حول زندگی خصوصی عباسمنش، او ابتدا یک کارگر ساده در بندرعباس بوده و زندگی سختی در دوران نوجوانی و جوانی را گذرانده است و سپس یک تاکسی اقدام به مسافرکشی می کرده است.

عباس منش هم اکنون ساکن آمریکاست و برخلاف گذشته سختش، ظاهراً دارای زندگی شیرینی است. همسر سابق او معصومه تیموری خواهر ماهان تیموری، یکی دیگر از اساتید حوزه موفقیت و تولید ثروت می باشد که پس از مدتی از او جدا شد و شایعات زیادی حول طلاق عباس منش و معصومه تیموری وجود دارد.

حواشی زندگی عباس منش

شایعات بسیاری در مورد کسب درآمد و ثروت عباس‌منش وجود دارد، برخی مدعی هستند او تمام ثروتش را از راه فروش پکیج و برگزاری همایش ها کسب کرده است و خود کسب و کار مستقلی برای کسب درآمد نداشته است.

از دیگر مواردی که حول او وجود دارد ادعاهای عجیب عباس منش است.

یکی از ادعاهای عجیب مجریان دوره های موفقیت عباس منش که سر و صدای زیادی را هم به راه انداخته است؛ مداوای سرطان و ترک اعتیاد با حضور در این همایش هاست!

عباس منش کلاهبردار

برگزار کنندگان دوره های موفقیت استاد عباس منش در مورد این دوره‌ها می گویند که در محیطی شاد و پر انرژی، تمام جنبه های زندگی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش، حرکت به سوی زندگی متعالی آغاز می‌گردد.

همچنین آنها مدعی اند همایش های سیدحسین عباس منش افرادی از سطوح فرهنگی و طبقاتی مختلف جامعه را شامل می شود که با اهدافی متفاوت در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند که در کمترین زمان به نتایج فوق‌ العاده ای رسیده‌اند. افرادی که سرطان داشته‌ اند با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده‌اند. افراد بسیاری از فقر کامل در مدت کمتر از یک سال به ثروت قابل توجهی رسیدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.