بیوگرافی سید حسین عباس منش استاد کلاس های موفقیت و قانون جذب

22 11,663

سید حسین عباس منش یکی از اساتید معروف حوزه موفقیت و پیشرفت است که برخی او را استاد مسلم انگیزش می دانند برخی تنها وی را یک کلاهبردار که از سادگی مردم سوء استفاده کرده و با فروش پکیج های گرانش برای خود ثروتی دست و پا کرده است.

اما عباس منش کیست؟

حسین عباس منش متولد سال ۱۳۵۹ در بندرعباس است. بیشترین اطلاعاتی که از عباس منش در سطح اینترنت و یا افراد وجود دارد شامل یک سری مطالب سطحی از زندگی اوست که خود آنها را در ویدئوها و یا همایش های خود بیان کرده است.

در مورد تحصیلات عباسمنش اطلاعات دقیقی وجود ندارد، ولی بر اساس شنیده ها او دارای دیپلم دبیرستان است.

سید حسین عباس منش

بر اساس تحقیقات صورت گرفته حول زندگی خصوصی عباسمنش، او ابتدا یک کارگر ساده در بندرعباس بوده و زندگی سختی در دوران نوجوانی و جوانی را گذرانده است و سپس یک تاکسی اقدام به مسافرکشی می کرده است.

عباس منش هم اکنون ساکن آمریکاست و برخلاف گذشته سختش، ظاهراً دارای زندگی شیرینی است. همسر سابق او معصومه تیموری خواهر ماهان تیموری، یکی دیگر از اساتید حوزه موفقیت و تولید ثروت می باشد که پس از مدتی از او جدا شد و شایعات زیادی حول طلاق عباس منش و معصومه تیموری وجود دارد.

حواشی زندگی عباس منش

شایعات بسیاری در مورد کسب درآمد و ثروت عباس‌منش وجود دارد، برخی مدعی هستند او تمام ثروتش را از راه فروش پکیج و برگزاری همایش ها کسب کرده است و خود کسب و کار مستقلی برای کسب درآمد نداشته است.

از دیگر مواردی که حول او وجود دارد ادعاهای عجیب عباس منش است.

یکی از ادعاهای عجیب مجریان دوره های موفقیت عباس منش که سر و صدای زیادی را هم به راه انداخته است؛ مداوای سرطان و ترک اعتیاد با حضور در این همایش هاست!

عباس منش کلاهبردار

برگزار کنندگان دوره های موفقیت استاد عباس منش در مورد این دوره‌ها می گویند که در محیطی شاد و پر انرژی، تمام جنبه های زندگی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش، حرکت به سوی زندگی متعالی آغاز می‌گردد.

همچنین آنها مدعی اند همایش های سیدحسین عباس منش افرادی از سطوح فرهنگی و طبقاتی مختلف جامعه را شامل می شود که با اهدافی متفاوت در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند که در کمترین زمان به نتایج فوق‌ العاده ای رسیده‌اند. افرادی که سرطان داشته‌ اند با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده‌اند. افراد بسیاری از فقر کامل در مدت کمتر از یک سال به ثروت قابل توجهی رسیدند.

3.7/5 - (53 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9HBHo
ممکن است شما دوست داشته باشید
22 نظرات
 1. مهدی قلی می گوید

  سلام
  من مهدی هستم. منم سختی کشیدم و پولدار شدم و میخوام هم پولدارتر بشم. منم میتونم ادای اساتید زپرتی انگیزشی رو در بیارم. ولی حرامه. من عزت نفس دارم. چون میتونم از راه های دیگه پول بسازم و نیازی ندارم از راه پکیج فروشی پولدار بشم.
  این اصل موفقیت من – پکیج رایگان من ?
  قانون اول: هیچ آدم کارخونه دار و یا صاحب کسب و کاری توی عمرم ندیدم پکیج بفروشه. نیازی نداره. مگه این که کتاب بفروشن و زندگینامه خودشون رو به اشتراک بزارن. آقای آزمندیان تیموری عباس منش فرهنگ چه بیزینس چند میلیون دلاری داشتن به جز سخنرانی ( کمی تامل دوست من )

  قانون دوم: آدم دین داری نیستم ولی موسی عیسی محمد که تلاش کردن مردم رو بیدار کنن و خودشون رو دلسوز مردم مینامیدن کدومشون پکیج فروختن ؟ محمد میگفت راه موفقیت اینه … پکیجم رو بخرید لطفا؟ .. آیا این طور بوده ؟ حالا زپرتی های انگیزشی که همشونم دلسووووزن مثلا و لا به لای حرفشون خدا محمد و دین رو غاطی میکنن که وجه عرفانی داشته باشن و میگن که رسالت دارن که مردم رو آگاه کنن . ای مردم اگه دوست دارید آگاه بشید این قدر پولشه …. بعضی ها الان میگن زحمت کشیده میخواد به حقش برسه . حرف شما قبول ولی به زپرتی انگیزشیتون بگید رسالت رسالت نکن اینقدر بابا. مثل بچه آدم فایل آموزشی بزار مثل اونی که ریاضی درس میده پولش رو میگیره یا آموزشگاه میزنه پولش رو میگیره تو هم پکیج بفروش ولی دیگه از خودت هاله نور نساز که راست بری چپ بری بهت الهام بشه.. بچه ها الان بهم الهام شد قیمتش 10 میلیونه . بحث الهام رو هم از کتاب استر هیکس و بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلیون هیل اسکی رفته و کپی کرده.

  قانون سوم:
  قانون مهمیه. اون چیزی رو کسی تونسته قبل تو انجام بده یعنی تو هم میتونی انجام بدی. این جمله معروف بیشتر کتاب های انگیزشی با قیمت حداکثر 20 هزار تومنه که زپرتی های انگیزشی چند میلیون میفروشن به مردم خسته. ( واقعا خسته )
  بچه ها من زندگی نامه زیاد میخونم
  این هارو الگو قرار بدین. اگه تونستن من و شما هم میتونیم
  خلیل رفعتی khalil rafati( پدر فلسطینی مادر لهستانی ) کارتن خوابی که میلیاردر شد . هیچ پکیجی هم نخرید. الانم داره از زندگی لذت میبره. و پکیج هم نمیفروشه چون محل درآمدش ثابته.پس من و تو هم میتونیم بدون پکیج خریدن موفق بشیم.
  (یادآوری قانون 1- هر آدم بیزینس من و صاحب تجارتی وقت نداره پکیج بفروشه)
  مانی خوشبین Manny Khoshbinایرانی آمریکایی که فقط کلکسیون ماشین هاش به اندازه کل ثروت زپرتی انگیزشی هاست. پکیج نخریده و الانم پکیج نمیفروشه. از زندگیشم لذت میبره. پس میشه بدون پکیج خریدن موفق شد.
  سام بختیار sam bakhtiar ایرانی آمریکایی میلیاردر که مثل نمونه بالا خودش پولدار شده نه با پکیج خریدن
  مثال ها بسیار زیاده . افراد بالا ثروت های چند ده میلیون دلاری دارن و مثال های دیگه از حوصله بحث خارجه…

  قانون چهار: بهترین معلم خودتون هستید.صاحب سبک باشید
  پیش خودتون فکر کنید از بچگی تا به حال چه موفقیت هایی داشتین و چه طور بهش رسیدید..
  یکی مثلا تو کنکور موفق شده یکی دیگه نه
  یکی حفظیاتش خوب بوده یکی ریاضیاتش خوب بوده و بر عکس
  یکی کار گروهی خوب بوده و یکی کار انفرادی
  تقریبا انسان همون خصوصیاتی هست که از گذشته داره و مثلا کسی که کار انفردیش بهتره ( مثلا در گذشته بارها این اتفاق افتاده که تو کار فردی موفق شده) بهتره بره به سمت بیزینسی که انفرادی باشه و گروهی نباشه که اگه گروهی باشه نمیتونه تو اون گروه لیدر بشه…
  من استرس و حال بد باعث موفقیتم میشد. چون پیش خودم تحلیل کردم گذشته خودم رو که همیشه استرس و افسردگی مثل سوخت جت برای من بوده که برم مرحله بعدی و نکته مهم اینه که تو اون حال بد نموندم ولی سرکوبش هم نکردم.( بر خلاف جملات گهر بار زپرتی انگیزشی که میگن حال بد مساوی با اتفاقات بد )
  الان وقتی حال بد سراغم میاد چون گذشته خودم رو شناختم زود با خودم تحلیل میکنم که اینم بخشی از موفقیته. بنابراین بهترین معلم گذشته خودتونه .

  اصل پنجم: اینترنت و کتاب فروشی ها پر از مطلب انگیزشی هست
  گل سرسبدشون فیلم راز و کتاب استر هیکس ask and it is given و ناپلیون هیلز ( بیاندیشید و ثروتمند شوید) بقیه کتاب های دنیا هر چه قدر هم بخونید خارج از این بحث ها نیست.
  نصیحت من اینه که هرگز هرگز تمام وقتتون رو واسه این چیزا نزارید . خیلی کم . روزی 1 ساعت.
  من روزهایی بود که فقط میخوندم و دیدم که پولدار نمیشم. به خودم اومدم و دیدم من که اصلا اقدامی نمیکنم و فقط کتاب میخونم.

  اصل ششم: بحث تصویر سازی که تو همه کتاب ها هست بهتر از هر چیز دیگه ایه.

  اصل هفتم: زود باور نباش.
  همون افرادی که نام بردم تو اصل سوم خلیل رفعتی سام بختیار و مانی خوشبین اگه شروع کردن به پکیج فروشی لطفا خر نشو زود باور نباش. عزت نفس داشته باش. با دیدن ماشین و ویلا و باغشون گول نخور. هر کسی توانایی هایی داره. تو نمیتونی اون بشی اونم نمیتونه تو باشه. مختصات هر کسی متفاوته. ولی میتونی از زندگینامشون درس بگیری و اشتیاق داشته باشی. اگه حرف من متناقض بود الان همه اساتید انگیزشی زندگی مانی خوشبین رو داشتن ولی ندارن . اونا که همه کتابها و تکنیک ها رو خوندن . پس چرا ندارن ؟؟ چون توانایی ها متفاوته. مانی خوشبین هم نمیتونه شبیه آقای امیدیار با ثروت سرسام آور 10 میلیارد دلاری بشه. آقای امیدیار هم نمیتونه شبیه مدیر عامل فیسبوک بشه با ثروت چند ده میلیارد دلار.

  اصل هشتم: پکیج من رو بخرید ?
  هم اکنون من هم شدم استاد زپرتی انگیزشی معروف و با ادای آدم های دلسوز رو درآوردن تونستم تو دل شما جا پیدا کنم و لقب استاد گرفتم و شما رو با نکات رایگان جذب خودم کردم و از این به بعدش باید پکیج های پولی من رو بخرید دوستان. قیمتش هم بالاست . بلهههه بالاست. موفقیت هزینه داره دوستان…. ولی ولی ولی هر وقت میخواستی خر بشی پکیج منو بخری اون هفت اصل بالا رو بخون .

  1. ناشناس می گوید

   متشکرم که ما رو آگاه کردی امیدوارم مردم به این حرفای پرمغز بها بدن

  2. نازنین می گوید

   خخخخ واقعا قیمتش بالاست اگه پول داشتیم که دوره نمیخاستیم اول دوره ااتو رایگان بده وقتی مولدار شدیم بعد پول میدیم دوره بعدی تو میخریم

 2. علی می گوید

  سلام
  خب ما همه آزادیم و اختیار داریم به حرف کی گوش بدیم یا بخاییم محصولاتشو خریداری کنیم
  آقای قلی بنظر من بحث ارزشه نه گرون کردن چیزی، اونیکه ارزش اینارا میدونه و راهشو میره از هر جا به هر قیمتی تموم بشه اینا را تهیه میکنه و اونیکه در این معیار یا فرکانس نیست نه محصولات عباسمنش بلکه تمام محصولات استادان دیگر که با هر قیمتی ی مشت چرندیات نمیدونه هیچ کس قدرت اینو نداره که کسیو تغییر بده و هر کسی راه خودشو داره و این استادان نمیان مثل حضرت محمدیا…بگن راه اینه باید برین به این سمت اونموقع خودشونم گمراه میشن و انموقع امثال شما فکر میکنن چخبر و اون کار نمیکنن شما داری تهمت و کلاهبردار و …بهشون میگید هر کسی مسئول زندگی خودشه ن دیگران تو زندگیش هست و ن میتونه تو زندگی دیگران دخالت کنه من به تک تک استادان احترام میزارم بخصوص استاد عباسمنش که اگه طرف بخاد با فایل های رایگانش نتیجشو میگیره و محصولاتشو با تخفیف و در آخر اینو میخام بگم با بدنام کردن این استادان هیچ آید ما نمیشه و خداوند آنهارا بیشتر هدایت میکنه چون اونا به این باور توحیدی رسیدند تا خدا نخاد برگی از درخت نمی افته و از خداوند میخام همه ما را به راه راست راه استادانی چون عباسمنش و امثال ان هدایت کند و ن راه گمراهان .ان افراد بیشماری که تا دیروز یا چند ماه قبل در افسردگی و نگرانی و …بسر میبردندند و الان بکمک خداوند و استادان هدایت شدند ودر ارامش کامل بسر میبرند و شما اقا قلی اگه مهمترین موضوعتون ارامش بود
  واقعن مهمترین چیز تو زندگی که با پول بدست نمیاد حداقلش اونو میتونی با این استادان احساس کنی بقیش دیگه جای خود داره

 3. شیوا می گوید

  من افسرده بودم کمترین نتیجه گوش دادن به فایل عباسمنش رهایی از افسردگی و موندن تو ی رابطه غلط بود.تخریب نکنید

 4. ناشناس می گوید

  سلام من بابک هستم و کلا فایل گوش کردم و تازه به این نحوه از پیشرفت در همه مراحل آشنا شدم. و نظرم اینه که جناب آقای دکتر عباس منش نحوه تصویر سازی و روش ایجاد انگیزه در ذهن مخاطب خودشون رو. خاص و با انرژی
  جوری که در همه سطوح از اطلاعات و یا بینش در افراد وجود داشته باشه رو بنیانگذاری کردن
  البته. با فاصل از استادان دیگه
  که خوب در نوع خودش و بیشتر برای ما ایرانی ها قابل توجه و کاربردی هست
  کلا انرژی ما ایرانی ها در مواردی
  از نوع دیگه ای از سایر انرژی ها چه درمورد آموزش ویا در مورد آموزش دیدن هست
  اینو
  جناب دکتر عباس منش به طور مختص خوشودن
  و کامل استارت زدن و مدیریت و پایش
  ممنون
  بابک جراحی تهران ایر پورت

 5. بابک جراحی می گوید

  سلام بابک هستم
  من تازه با گروه انگیزشی آشنا شدم و کمی دقت و تحلیل دارم جناب اقای دکتر عباس منش به نظر من نحوه ایجاد انگیزه و نگاه به آینده رو به طوری که مختص خودشون هست برای مخاطبین مطرح کردن و این نوآوری هست
  البته در بیشتر سطوح به نظر من بیشتر ایرانی ها یک نوع انرژی خاصی چه در آموزش و چه در آموختن داریم
  که آقای دکتر عباس منش این رو طراحی و به نحوه خاص خودشون اجرایی کردن
  و تو بحث آموزش این مقیاس درست نیست کدوم استاد از کدوم یکی بیشتر داره
  ممنون از همه تهران ایر پورت

 6. حسین می گوید

  سلام ممنون آقا مهدی ولی حرف درست و راه موفقیت چه از زبان این افراد یا کتاب و یا هر فرد دیگیری باشد درست است کلام ولی خب کارشون ایجاب میکنه برای کسب درآمد این پکیج رو ارائه بدن نه خوبه نه بد نه درسته نه غلط

 7. ناشناس می گوید

  ممنون بابت توضیحات خوبتون. اتفاقا من تازه با این آقایان آشنا شدم و دقیقا صحبت های شما به ذهنم اومد که چرا فروش پکیج؟
  اصلا و ابدا صحبت هاشون به دلم ننشست. دقیقا مثل شما از اینکه دایم اسم پیامبر و قرآن رو در صحبت هاشون میارن برام سوال شد.
  اینا راه پولدار شدن رو یاد گرفتن از همین پکیج ها خب پس اگه من هم بخوام پولدار بشم بایدهمین کارو انجام بدم مثل نت ورکرها که به زور همه رو مجبور به قبول کارشون می کنن

 8. asal می گوید

  من با استاد عباس منش زندگیم دگرگون شد خدارو شکر که باهاش اشنا شدم

 9. محسن می گوید

  روزی نیست که خدا را به خاطر استاد عباسمنش شکر نکنم

 10. ناشناس می گوید

  حتما لازم نیست که پول بدی برادر عزیز من بادوره رایگان استاد عرشیانفر که گوش کردم به خودم اومدم و الان هیچ مبلغی هم پرداخت نکردم هم حالم خیلی خوبه و عوض شده هم درآمدم دوبرابر شده نظراتت رو برای خودت نگه دار من خودم از ته دلم راضی ام که بخاطر راهی که بهم نشون داده شده برم و یک مبلغی از درآمدم رو هدیه بدم به این استادها حرفات اصلا از روی تفکر نبود بلکه از روی حسادت بود

 11. ناشناس می گوید

  من جدیدا با آقای عباس منش آشنا شدم،از پکیج های رایگانش استفاده کردم و حداقلش اینه که احساس بهتری نسبت به زندگی و خودم دارم،و اینکه داشتن تفکر مثبت و اثراتش بر زندگی به همه ثابت شده،ایشون هم چیزی غیر از این نمیگه

 12. نیکی می گوید

  سلام
  به نظر من هر کاری یک بهایی داره، و استاد عباس منش، عرشبانفر و دیگران بلاخره برای آماده سازی پکیج ها وقت و هزینه کردند و باید هزینشو دریافت کنن، بلاخره ارزشمند ترین سرمایه انسان وقت و عمرش هست، من دبیر ریاضی هستم، چه ریاضی درس بدم چه مهارت زندگی یا کسب ثروت، باید هزینه دریافت کنم چه فرقی میکنه؟ باید برای هر نوع آموزشی ارزش قائل باشیم.

 13. یکتا می گوید

  سلام فکر میکنم اصل ها رو در فایلهای رایگان گذاشته اند فقط باید باید دنبالش باشی
  بنظرم عالی هستند هم دکتر آزمندیان ،هم جناب عباسمنش و هم ارشیانفر و بقیه ی اساتید حوزه موفقیت

 14. ناشناس می گوید

  لازم نیست برای بالا بردن خودتون استاد عباس منش رو تخریب کنید دوستان
  من هیچ پولی تاالان برای پکیج هاشون پرداخت نکردم و فقط با دوره های رایگانش
  کلی زندگیم دگرگون شد.
  آدمهایی که لایق نبودن ازین راه بجایی نرسیدند
  شروع میکنند به تخریب سازی بقیه تا خودشون به نون ونوایی برسندمتاسفم برای طرز تفکر و صحبت شمااقای قلی خان زپرتی

 15. ناشناس می گوید

  مرسی آرامگاه سازیتون دوستان یک وجه دیگه این قضیه آقای عباس منش فایل سلامتیشون برید گوگل سرچ کنید اگه تمام سال رو روزه بگیرید کسانیکه بیماری دیابت دارن براحتی دیازینون درمان میشه دیگه این دروغا چیه میگه تحقیق کردمووووو بسه اقااا ازهمه بدتر ایشون من نیمدونم با نظام جمهوری اسلامی دریک جبهه هستن آخه درفایلشون تاکید داشتن ماکارونی روغن مایع برنج رونخورید خوب دقت کنیدددد ایشون بابت این تبلیغاتشان هم بابت فایل پول میگیرن ازتون هم ذهنتونو بجهت قحطی وگرانی مواد غذایی در ایران همسو می‌کنن یعنی خیلی راحت بگید مهم نیست ما نمی‌خوریم که ببینید تمام صحبتهای جهت داره خوب دقت کنید ایشون اونور آب داره عشق وحالشو می‌کنه رابرا هم میگه من بارژیم یکسال نشاسته روغن مایع ماکارونی برنج نان نخوردم آقا خانوم ایشون پیکر تراشی کردن اصلا هم روزه درکارنیست تمام فایلهای فقط کلاهبرداریه والسلام

 16. ناشناس می گوید

  منم نظرم اینه ایشون بجز چرند چیزی ندارن بگن

 17. محمد می گوید

  کسانی که در مسیر موفقیت قدم گذاشته اند و تجربیاتشان را هم در اختیار دیگران قرار می دهند انسان های قابل احترامی هستند که با تغییر باورهایشان به خواسته ها و ارزوییشان رسیده اند موفقیت نوش جانشان و گوارای وجودشان
  از انتونی رابینز امریکایی گرفته تا عرشیانفر و عباسمنش و ….

 18. نسرین می گوید

  عباسمنش بهترینه ..ما مردم ی ذره تفکر نداریم ونسبت ب همه ماشاالله نظر میدیم وهمه بدن ما خوب .‌بیخیال توروقران حرف مردم همیشه هس ب عقل خودت رجوع کن ….

 19. ناشناس می گوید

  عباسمش به نظر من پیامبر حاله دمش گرم اینقدر شعر نگو

 20. ناشناس می گوید

  واقعا امثال عباسمنش دنبال خر هستند که سواری بشن. برو ببین چند تا پولدار از کلاس‌های امثال اینا پولدار شدن ؟ جز چهارتا احمق زودبارور که اینو پولدارتر میکنن کسی سراغش نمیره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.