بیوگرافی سید حسین عباس منش استاد کلاس های موفقیت و قانون جذب

46 25,918

سید حسین عباس منش یکی از اساتید معروف حوزه موفقیت و پیشرفت است که برخی او را استاد مسلم انگیزش می دانند برخی تنها وی را یک کلاهبردار که از سادگی مردم سوء استفاده کرده و با فروش پکیج های گرانش برای خود ثروتی دست و پا کرده است.

اما عباس منش کیست؟

حسین عباس منش متولد سال 1359 در بندرعباس است. بیشترین اطلاعاتی که از عباس منش در سطح اینترنت و یا افراد وجود دارد شامل یک سری مطالب سطحی از زندگی اوست که خود آنها را در ویدئوها و یا همایش های خود بیان کرده است.

در مورد تحصیلات عباسمنش اطلاعات دقیقی وجود ندارد، ولی بر اساس شنیده ها او دارای دیپلم دبیرستان است.

سید حسین عباس منش

بر اساس تحقیقات صورت گرفته حول زندگی خصوصی عباسمنش، او ابتدا یک کارگر ساده در بندرعباس بوده و زندگی سختی در دوران نوجوانی و جوانی را گذرانده است و سپس یک تاکسی اقدام به مسافرکشی می کرده است.

عباس منش هم اکنون ساکن آمریکاست و برخلاف گذشته سختش، ظاهراً دارای زندگی شیرینی است. همسر سابق او معصومه تیموری خواهر ماهان تیموری، یکی دیگر از اساتید حوزه موفقیت و تولید ثروت می باشد که پس از مدتی از او جدا شد و شایعات زیادی حول طلاق عباس منش و معصومه تیموری وجود دارد.

حواشی زندگی عباس منش

شایعات بسیاری در مورد کسب درآمد و ثروت عباس‌منش وجود دارد، برخی مدعی هستند او تمام ثروتش را از راه فروش پکیج و برگزاری همایش ها کسب کرده است و خود کسب و کار مستقلی برای کسب درآمد نداشته است.

از دیگر مواردی که حول او وجود دارد ادعاهای عجیب عباس منش است.

یکی از ادعاهای عجیب مجریان دوره های موفقیت عباس منش که سر و صدای زیادی را هم به راه انداخته است؛ مداوای سرطان و ترک اعتیاد با حضور در این همایش هاست!

عباس منش کلاهبردار

برگزار کنندگان دوره های موفقیت استاد عباس منش در مورد این دوره‌ها می گویند که در محیطی شاد و پر انرژی، تمام جنبه های زندگی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش، حرکت به سوی زندگی متعالی آغاز می‌گردد.

همچنین آنها مدعی اند همایش های سیدحسین عباس منش افرادی از سطوح فرهنگی و طبقاتی مختلف جامعه را شامل می شود که با اهدافی متفاوت در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند که در کمترین زمان به نتایج فوق‌ العاده ای رسیده‌اند. افرادی که سرطان داشته‌ اند با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده‌اند. افراد بسیاری از فقر کامل در مدت کمتر از یک سال به ثروت قابل توجهی رسیدند.

4.3/5 - (210 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9HBHo
ممکن است شما دوست داشته باشید
46 نظرات
 1. مهدی قلی می گوید

  سلام
  من مهدی هستم. منم سختی کشیدم و پولدار شدم و میخوام هم پولدارتر بشم. منم میتونم ادای اساتید زپرتی انگیزشی رو در بیارم. ولی حرامه. من عزت نفس دارم. چون میتونم از راه های دیگه پول بسازم و نیازی ندارم از راه پکیج فروشی پولدار بشم.
  این اصل موفقیت من – پکیج رایگان من ?
  قانون اول: هیچ آدم کارخونه دار و یا صاحب کسب و کاری توی عمرم ندیدم پکیج بفروشه. نیازی نداره. مگه این که کتاب بفروشن و زندگینامه خودشون رو به اشتراک بزارن. آقای آزمندیان تیموری عباس منش فرهنگ چه بیزینس چند میلیون دلاری داشتن به جز سخنرانی ( کمی تامل دوست من )

  قانون دوم: آدم دین داری نیستم ولی موسی عیسی محمد که تلاش کردن مردم رو بیدار کنن و خودشون رو دلسوز مردم مینامیدن کدومشون پکیج فروختن ؟ محمد میگفت راه موفقیت اینه … پکیجم رو بخرید لطفا؟ .. آیا این طور بوده ؟ حالا زپرتی های انگیزشی که همشونم دلسووووزن مثلا و لا به لای حرفشون خدا محمد و دین رو غاطی میکنن که وجه عرفانی داشته باشن و میگن که رسالت دارن که مردم رو آگاه کنن . ای مردم اگه دوست دارید آگاه بشید این قدر پولشه …. بعضی ها الان میگن زحمت کشیده میخواد به حقش برسه . حرف شما قبول ولی به زپرتی انگیزشیتون بگید رسالت رسالت نکن اینقدر بابا. مثل بچه آدم فایل آموزشی بزار مثل اونی که ریاضی درس میده پولش رو میگیره یا آموزشگاه میزنه پولش رو میگیره تو هم پکیج بفروش ولی دیگه از خودت هاله نور نساز که راست بری چپ بری بهت الهام بشه.. بچه ها الان بهم الهام شد قیمتش 10 میلیونه . بحث الهام رو هم از کتاب استر هیکس و بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلیون هیل اسکی رفته و کپی کرده.

  قانون سوم:
  قانون مهمیه. اون چیزی رو کسی تونسته قبل تو انجام بده یعنی تو هم میتونی انجام بدی. این جمله معروف بیشتر کتاب های انگیزشی با قیمت حداکثر 20 هزار تومنه که زپرتی های انگیزشی چند میلیون میفروشن به مردم خسته. ( واقعا خسته )
  بچه ها من زندگی نامه زیاد میخونم
  این هارو الگو قرار بدین. اگه تونستن من و شما هم میتونیم
  خلیل رفعتی khalil rafati( پدر فلسطینی مادر لهستانی ) کارتن خوابی که میلیاردر شد . هیچ پکیجی هم نخرید. الانم داره از زندگی لذت میبره. و پکیج هم نمیفروشه چون محل درآمدش ثابته.پس من و تو هم میتونیم بدون پکیج خریدن موفق بشیم.
  (یادآوری قانون 1- هر آدم بیزینس من و صاحب تجارتی وقت نداره پکیج بفروشه)
  مانی خوشبین Manny Khoshbinایرانی آمریکایی که فقط کلکسیون ماشین هاش به اندازه کل ثروت زپرتی انگیزشی هاست. پکیج نخریده و الانم پکیج نمیفروشه. از زندگیشم لذت میبره. پس میشه بدون پکیج خریدن موفق شد.
  سام بختیار sam bakhtiar ایرانی آمریکایی میلیاردر که مثل نمونه بالا خودش پولدار شده نه با پکیج خریدن
  مثال ها بسیار زیاده . افراد بالا ثروت های چند ده میلیون دلاری دارن و مثال های دیگه از حوصله بحث خارجه…

  قانون چهار: بهترین معلم خودتون هستید.صاحب سبک باشید
  پیش خودتون فکر کنید از بچگی تا به حال چه موفقیت هایی داشتین و چه طور بهش رسیدید..
  یکی مثلا تو کنکور موفق شده یکی دیگه نه
  یکی حفظیاتش خوب بوده یکی ریاضیاتش خوب بوده و بر عکس
  یکی کار گروهی خوب بوده و یکی کار انفرادی
  تقریبا انسان همون خصوصیاتی هست که از گذشته داره و مثلا کسی که کار انفردیش بهتره ( مثلا در گذشته بارها این اتفاق افتاده که تو کار فردی موفق شده) بهتره بره به سمت بیزینسی که انفرادی باشه و گروهی نباشه که اگه گروهی باشه نمیتونه تو اون گروه لیدر بشه…
  من استرس و حال بد باعث موفقیتم میشد. چون پیش خودم تحلیل کردم گذشته خودم رو که همیشه استرس و افسردگی مثل سوخت جت برای من بوده که برم مرحله بعدی و نکته مهم اینه که تو اون حال بد نموندم ولی سرکوبش هم نکردم.( بر خلاف جملات گهر بار زپرتی انگیزشی که میگن حال بد مساوی با اتفاقات بد )
  الان وقتی حال بد سراغم میاد چون گذشته خودم رو شناختم زود با خودم تحلیل میکنم که اینم بخشی از موفقیته. بنابراین بهترین معلم گذشته خودتونه .

  اصل پنجم: اینترنت و کتاب فروشی ها پر از مطلب انگیزشی هست
  گل سرسبدشون فیلم راز و کتاب استر هیکس ask and it is given و ناپلیون هیلز ( بیاندیشید و ثروتمند شوید) بقیه کتاب های دنیا هر چه قدر هم بخونید خارج از این بحث ها نیست.
  نصیحت من اینه که هرگز هرگز تمام وقتتون رو واسه این چیزا نزارید . خیلی کم . روزی 1 ساعت.
  من روزهایی بود که فقط میخوندم و دیدم که پولدار نمیشم. به خودم اومدم و دیدم من که اصلا اقدامی نمیکنم و فقط کتاب میخونم.

  اصل ششم: بحث تصویر سازی که تو همه کتاب ها هست بهتر از هر چیز دیگه ایه.

  اصل هفتم: زود باور نباش.
  همون افرادی که نام بردم تو اصل سوم خلیل رفعتی سام بختیار و مانی خوشبین اگه شروع کردن به پکیج فروشی لطفا خر نشو زود باور نباش. عزت نفس داشته باش. با دیدن ماشین و ویلا و باغشون گول نخور. هر کسی توانایی هایی داره. تو نمیتونی اون بشی اونم نمیتونه تو باشه. مختصات هر کسی متفاوته. ولی میتونی از زندگینامشون درس بگیری و اشتیاق داشته باشی. اگه حرف من متناقض بود الان همه اساتید انگیزشی زندگی مانی خوشبین رو داشتن ولی ندارن . اونا که همه کتابها و تکنیک ها رو خوندن . پس چرا ندارن ؟؟ چون توانایی ها متفاوته. مانی خوشبین هم نمیتونه شبیه آقای امیدیار با ثروت سرسام آور 10 میلیارد دلاری بشه. آقای امیدیار هم نمیتونه شبیه مدیر عامل فیسبوک بشه با ثروت چند ده میلیارد دلار.

  اصل هشتم: پکیج من رو بخرید ?
  هم اکنون من هم شدم استاد زپرتی انگیزشی معروف و با ادای آدم های دلسوز رو درآوردن تونستم تو دل شما جا پیدا کنم و لقب استاد گرفتم و شما رو با نکات رایگان جذب خودم کردم و از این به بعدش باید پکیج های پولی من رو بخرید دوستان. قیمتش هم بالاست . بلهههه بالاست. موفقیت هزینه داره دوستان…. ولی ولی ولی هر وقت میخواستی خر بشی پکیج منو بخری اون هفت اصل بالا رو بخون .

  1. ناشناس می گوید

   متشکرم که ما رو آگاه کردی امیدوارم مردم به این حرفای پرمغز بها بدن

  2. نازنین می گوید

   خخخخ واقعا قیمتش بالاست اگه پول داشتیم که دوره نمیخاستیم اول دوره ااتو رایگان بده وقتی مولدار شدیم بعد پول میدیم دوره بعدی تو میخریم

  3. علی خانی می گوید

   چقدر قشنگ گفتی اصل روانشناسی زرد دیگه
   بس که فشار زندگی حال مارو بد کرده میگردیم دنبال اینجور چیزا
   چاقیم بجای ورزش و رژیم گرفتن میگردیم دنبال ی دارو…..

   1. asghar_abbasi می گوید

    به نظر من آدم نباید هیچ چیز رو به طور کامل قبول داشته باشه چون هیچ چیز در این عالم بدون عیب و نقص نیست
    قانون جذب هم از این همینطوره

  4. شیدا می گوید

   دمت گرم ماکلاکارمون شده تقلیدوبت سازی یکیش خودم

  5. الهام می گوید

   دقیقا،ولی متاسفانه اینا ملت رو هیپنوتیزم میکنن،چون قدرت بیان دارند.

  6. فاطمه می گوید

   خیلی باحال بود
   چون من هی پکیج میخرم😉

 2. علی می گوید

  سلام
  خب ما همه آزادیم و اختیار داریم به حرف کی گوش بدیم یا بخاییم محصولاتشو خریداری کنیم
  آقای قلی بنظر من بحث ارزشه نه گرون کردن چیزی، اونیکه ارزش اینارا میدونه و راهشو میره از هر جا به هر قیمتی تموم بشه اینا را تهیه میکنه و اونیکه در این معیار یا فرکانس نیست نه محصولات عباسمنش بلکه تمام محصولات استادان دیگر که با هر قیمتی ی مشت چرندیات نمیدونه هیچ کس قدرت اینو نداره که کسیو تغییر بده و هر کسی راه خودشو داره و این استادان نمیان مثل حضرت محمدیا…بگن راه اینه باید برین به این سمت اونموقع خودشونم گمراه میشن و انموقع امثال شما فکر میکنن چخبر و اون کار نمیکنن شما داری تهمت و کلاهبردار و …بهشون میگید هر کسی مسئول زندگی خودشه ن دیگران تو زندگیش هست و ن میتونه تو زندگی دیگران دخالت کنه من به تک تک استادان احترام میزارم بخصوص استاد عباسمنش که اگه طرف بخاد با فایل های رایگانش نتیجشو میگیره و محصولاتشو با تخفیف و در آخر اینو میخام بگم با بدنام کردن این استادان هیچ آید ما نمیشه و خداوند آنهارا بیشتر هدایت میکنه چون اونا به این باور توحیدی رسیدند تا خدا نخاد برگی از درخت نمی افته و از خداوند میخام همه ما را به راه راست راه استادانی چون عباسمنش و امثال ان هدایت کند و ن راه گمراهان .ان افراد بیشماری که تا دیروز یا چند ماه قبل در افسردگی و نگرانی و …بسر میبردندند و الان بکمک خداوند و استادان هدایت شدند ودر ارامش کامل بسر میبرند و شما اقا قلی اگه مهمترین موضوعتون ارامش بود
  واقعن مهمترین چیز تو زندگی که با پول بدست نمیاد حداقلش اونو میتونی با این استادان احساس کنی بقیش دیگه جای خود داره

  1. ناشناس می گوید

   عالی بود حرف‌هاتون کاملا باشما موافقم

  2. مهدی می گوید

   من تا ته فایل های عباس منش رو رفتم و پنج سال زندگیمو باهاش تلف کردم. از قانون آفرینش تا قدم ها و دوره عزت نفس و هر خزعبلاتی که فکرشو کنی. در نهایت متوجه شدم بخش زیادی ازش روانشناسی زرد بود و آدم رو بشدت خود محور، خودخواه و دارای روابط بسیار سطحی و تشویق به بیرحمی میکرد. حالا دلیل اینکه من اینو فهمیدم از دیدگاه شما این بود که در فرکانسش نبودم و لی واقعیت چیز دیگریست. من محقق هستم و نمیتونم شخصیت پرستی کنم. حرفهای طرفم رو تجزیه تحلیل و راستی آزمایی میکنم. هیچ کس در دنیا کامل نبوده، نیست و نخواهد بود. اساتید انگیزشی که دیگه بی خیال. دستشون تو آمریکا خیلی وقت هست رو شده و همچنین اروپا. اینا بیشتر در کشورهای بدبخت خاورمیانه و آفریقا جولان میدن و میلیون ها دلار رو از مملکت به آمریکا انتقال میدن و دریغ از یک کارخونه یا کارگاهی که ملت خودشون رو وست به کار کنه.

 3. شیوا می گوید

  من افسرده بودم کمترین نتیجه گوش دادن به فایل عباسمنش رهایی از افسردگی و موندن تو ی رابطه غلط بود.تخریب نکنید

 4. ناشناس می گوید

  سلام من بابک هستم و کلا فایل گوش کردم و تازه به این نحوه از پیشرفت در همه مراحل آشنا شدم. و نظرم اینه که جناب آقای دکتر عباس منش نحوه تصویر سازی و روش ایجاد انگیزه در ذهن مخاطب خودشون رو. خاص و با انرژی
  جوری که در همه سطوح از اطلاعات و یا بینش در افراد وجود داشته باشه رو بنیانگذاری کردن
  البته. با فاصل از استادان دیگه
  که خوب در نوع خودش و بیشتر برای ما ایرانی ها قابل توجه و کاربردی هست
  کلا انرژی ما ایرانی ها در مواردی
  از نوع دیگه ای از سایر انرژی ها چه درمورد آموزش ویا در مورد آموزش دیدن هست
  اینو
  جناب دکتر عباس منش به طور مختص خوشودن
  و کامل استارت زدن و مدیریت و پایش
  ممنون
  بابک جراحی تهران ایر پورت

 5. بابک جراحی می گوید

  سلام بابک هستم
  من تازه با گروه انگیزشی آشنا شدم و کمی دقت و تحلیل دارم جناب اقای دکتر عباس منش به نظر من نحوه ایجاد انگیزه و نگاه به آینده رو به طوری که مختص خودشون هست برای مخاطبین مطرح کردن و این نوآوری هست
  البته در بیشتر سطوح به نظر من بیشتر ایرانی ها یک نوع انرژی خاصی چه در آموزش و چه در آموختن داریم
  که آقای دکتر عباس منش این رو طراحی و به نحوه خاص خودشون اجرایی کردن
  و تو بحث آموزش این مقیاس درست نیست کدوم استاد از کدوم یکی بیشتر داره
  ممنون از همه تهران ایر پورت

 6. حسین می گوید

  سلام ممنون آقا مهدی ولی حرف درست و راه موفقیت چه از زبان این افراد یا کتاب و یا هر فرد دیگیری باشد درست است کلام ولی خب کارشون ایجاب میکنه برای کسب درآمد این پکیج رو ارائه بدن نه خوبه نه بد نه درسته نه غلط

 7. ناشناس می گوید

  ممنون بابت توضیحات خوبتون. اتفاقا من تازه با این آقایان آشنا شدم و دقیقا صحبت های شما به ذهنم اومد که چرا فروش پکیج؟
  اصلا و ابدا صحبت هاشون به دلم ننشست. دقیقا مثل شما از اینکه دایم اسم پیامبر و قرآن رو در صحبت هاشون میارن برام سوال شد.
  اینا راه پولدار شدن رو یاد گرفتن از همین پکیج ها خب پس اگه من هم بخوام پولدار بشم بایدهمین کارو انجام بدم مثل نت ورکرها که به زور همه رو مجبور به قبول کارشون می کنن

 8. asal می گوید

  من با استاد عباس منش زندگیم دگرگون شد خدارو شکر که باهاش اشنا شدم

 9. محسن می گوید

  روزی نیست که خدا را به خاطر استاد عباسمنش شکر نکنم

 10. ناشناس می گوید

  حتما لازم نیست که پول بدی برادر عزیز من بادوره رایگان استاد عرشیانفر که گوش کردم به خودم اومدم و الان هیچ مبلغی هم پرداخت نکردم هم حالم خیلی خوبه و عوض شده هم درآمدم دوبرابر شده نظراتت رو برای خودت نگه دار من خودم از ته دلم راضی ام که بخاطر راهی که بهم نشون داده شده برم و یک مبلغی از درآمدم رو هدیه بدم به این استادها حرفات اصلا از روی تفکر نبود بلکه از روی حسادت بود

 11. ناشناس می گوید

  من جدیدا با آقای عباس منش آشنا شدم،از پکیج های رایگانش استفاده کردم و حداقلش اینه که احساس بهتری نسبت به زندگی و خودم دارم،و اینکه داشتن تفکر مثبت و اثراتش بر زندگی به همه ثابت شده،ایشون هم چیزی غیر از این نمیگه

 12. نیکی می گوید

  سلام
  به نظر من هر کاری یک بهایی داره، و استاد عباس منش، عرشبانفر و دیگران بلاخره برای آماده سازی پکیج ها وقت و هزینه کردند و باید هزینشو دریافت کنن، بلاخره ارزشمند ترین سرمایه انسان وقت و عمرش هست، من دبیر ریاضی هستم، چه ریاضی درس بدم چه مهارت زندگی یا کسب ثروت، باید هزینه دریافت کنم چه فرقی میکنه؟ باید برای هر نوع آموزشی ارزش قائل باشیم.

 13. یکتا می گوید

  سلام فکر میکنم اصل ها رو در فایلهای رایگان گذاشته اند فقط باید باید دنبالش باشی
  بنظرم عالی هستند هم دکتر آزمندیان ،هم جناب عباسمنش و هم ارشیانفر و بقیه ی اساتید حوزه موفقیت

 14. ناشناس می گوید

  لازم نيست براي بالا بردن خودتون استاد عباس منش رو تخريب كنيد دوستان
  من هيچ پولي تاالان براي پكيج هاشون پرداخت نكردم و فقط با دوره هاي رايگانش
  كلي زندگيم دگرگون شد.
  آدمهايي كه لايق نبودن ازين راه بجايي نرسيدند
  شروع ميكنند به تخريب سازي بقيه تا خودشون به نون ونوايي برسندمتاسفم براي طرز تفكر و صحبت شمااقاي قلي خان زپرتي

 15. ناشناس می گوید

  مرسی آرامگاه سازیتون دوستان یک وجه دیگه این قضیه آقای عباس منش فایل سلامتیشون برید گوگل سرچ کنید اگه تمام سال رو روزه بگیرید کسانیکه بیماری دیابت دارن براحتی دیازینون درمان میشه دیگه این دروغا چیه میگه تحقیق کردمووووو بسه اقااا ازهمه بدتر ایشون من نیمدونم با نظام جمهوری اسلامی دریک جبهه هستن آخه درفایلشون تاکید داشتن ماکارونی روغن مایع برنج رونخورید خوب دقت کنیدددد ایشون بابت این تبلیغاتشان هم بابت فایل پول میگیرن ازتون هم ذهنتونو بجهت قحطی وگرانی مواد غذایی در ایران همسو می‌کنن یعنی خیلی راحت بگید مهم نیست ما نمی‌خوریم که ببینید تمام صحبتهای جهت داره خوب دقت کنید ایشون اونور آب داره عشق وحالشو می‌کنه رابرا هم میگه من بارژیم یکسال نشاسته روغن مایع ماکارونی برنج نان نخوردم آقا خانوم ایشون پیکر تراشی کردن اصلا هم روزه درکارنیست تمام فایلهای فقط کلاهبرداریه والسلام

 16. ناشناس می گوید

  منم نظرم اینه ایشون بجز چرند چیزی ندارن بگن

 17. محمد می گوید

  کسانی که در مسیر موفقیت قدم گذاشته اند و تجربیاتشان را هم در اختیار دیگران قرار می دهند انسان های قابل احترامی هستند که با تغییر باورهایشان به خواسته ها و ارزوییشان رسیده اند موفقیت نوش جانشان و گوارای وجودشان
  از انتونی رابینز امریکایی گرفته تا عرشیانفر و عباسمنش و ….

 18. نسرین می گوید

  عباسمنش بهترینه ..ما مردم ی ذره تفکر نداریم ونسبت ب همه ماشاالله نظر میدیم وهمه بدن ما خوب .‌بیخیال توروقران حرف مردم همیشه هس ب عقل خودت رجوع کن ….

 19. ناشناس می گوید

  عباسمش به نظر من پیامبر حاله دمش گرم اینقدر شعر نگو

 20. ناشناس می گوید

  واقعا امثال عباسمنش دنبال خر هستند که سواری بشن. برو ببین چند تا پولدار از کلاس‌های امثال اینا پولدار شدن ؟ جز چهارتا احمق زودبارور که اینو پولدارتر میکنن کسی سراغش نمیره

 21. دیبا می گوید

  به قانون جذب اعتقاد دارم ولی مهمتر از هرچیز اسم اون شخص هست که در کدوم مسیر قرارش میده وتلاش اون فرد

 22. حمیدرضا می گوید

  مایه دار باکلاس لیسانس:

  هیچوقت هیچکس رو قضاوت نکن ، خیلیا با همین پکیج های عالی پولدار شدند و بخدا نزدیکتر شدند

 23. تارا می گوید

  سلام اقای مهدی حرف شما میشه تائید کرد هم نه چون اگر بدون راهنما مجبور میشی با آزمون خطا جلو بری ولی وقتی استاد داشته باشی میتونی راه رو خیلی راحت تر بری همون طور که استاد عباس منش این کار رو با تجربه و تحقیقات خودش رفته و زمان بیشتری برده بعد اگر کسی بتونه حتی یک مسیر کوچک رو هم ایجاد کنه برای فردی که تو روز مره گی خوش گیر کرده خیلی با ارزش هست و مطلب دیگه این هست که استاد عباس منش ساعت ها در مورد موضوعی که میخواد ارائه بدهتحقیق میکنه و تا زمانی که نتیجه ای خودش دریافت نکنه چیزی رو پیشنهاد نمیکنه و هر کس در مقابل چیزی که میخواد به راحتی دریافت کنه باید بهایی بده مثل هر چیزی که ما داریم استفاده میکنم هر چی کیفیت بالا تری داشته باشه بهاش بیشتره شما اگر خودت بری درس بخونی برای کنکور موفق تری یا با کسی که این راه رو با تمام جزئیات بلده صد در صد راه دوم زود تر تو رو به نتیجه میرسونه ونکته آخر اینکه احساس قلبی آدم دروغ نمیگه و مسیر درست رو بهت نشون میده من خودم از فایل های رایگان دارم استفاده میکنم وهمچنین کتاب میخونم وکلی تغییر کردم خدا روشکر

 24. محمود می گوید

  ام به همگی . یه مختصری از خودم میگم اول. خودم به شخصه خیلی دنبال پیشرفت و موفقیتم و تا جایی که وقت بکنم مطالعه میکنم که اطلاعاتم بیشتر باشه در مورد دین. سیایت. مسائل روز . قوانین دنیا و …. . در کنارش همیشه تلاش میکنم برای زندگیم و توکل به خدا دارم. و خداراشکر به نتایج مثبتی هم رسیدم توی زندگیم تا به امروز و باز هم امید دارم به خدا تا سر حد توانم برسم به بهترینها و با زندگی کردن در رفاه هیچ مخالفتی ندارم و اتفاقا یکی از اهداف اصلیم همینه. وسط مطالعاتم با شخصی به نام آقای سید حسین عباسمنش آشنا شدم که حتما میشناسیدش . سخنران انگیزشی و موفقیت معروف ایرانی که الان در آمریکا زندگی می کنه. در زمینه بحثای موفقیت شکی نیست با مطالعه کتابهای بزرگان این عرصه حرفایی میزنه که موثره توی رشد پولی و موفقیت. ولی متاسفانه بحثای عقیده ای و دینی رو چاشنی حرفاش میکنه و در تلاشه که عقاید غرب گرایی و دیکته شده از اونور رو جایگزین عقاید ناب ایرانی اسلامی خودمون بکنه تا در قبالش اقامت امریکا و مزایایی از طرف دولت امریکا دریافت کنه و زندگی با رفاهی داشته باشه که ظاهرا اینارو به دست اورده و بابتش تعهد داده که روی عقاید و خواسته های مردم کار کنه. اینارو مینویسم که بیشتر بشناسیدش و مراقب باشید که اخرت خودتون رو دستی دستی فدا نکنید که همه ما روزی از دنیا میریم و ما و اعمالمون میمونیم و خدا و پشیمونی و چیزی به من نمیرسه از این که شما چجوری باشید تنها و تنها انجام وظیفه در پیشگاه خداونده. لطفا حرفام رو کامل مطالعه کنید و در موردشون فکر و تحقیق کنید و از سر تعصب و بدون فکر اظهار نظر و قضاوت نکنید.

  این آقا ادعا داره که یه چیزایی از سمت خدا بهش الهام میشه و تنها تفسیر کننده قرآن هست که حقیقت رو می گه و بقیه مفسران قرآن دروغ و ساختگی هستن. تعدادی از نظرات و عقایدش که مغایر با قران هست رو براتون میذارم خودتون قضاوت کنید:

  1- عباسمنش اعتقاد داره که ظلم به دیگری در قران نیامده و امکان نداره . در صورتی که ایات قران داریم که ظلم به دیگری چه مجازاتی داره و بارها اسمش در قران اومده.

  2- توی صحبتاش میگه امام حسین خودش خواسته که رفته کربلا اون بلا سرش اومده میتونست نره. در صورتی که امام حسین برای نگه داشتن فرمان خدا قیام کرد و نمیتونست زیر حرف خدا بزنه .. تمام اهداف دین و ائمه و پیامبران رو زیر سوال میبره

  3- میگه تمرکزتون روی زیبایی ها باشه تا جذبشون کنید و اصلا و ابدا به منفی فکر نکنید و این دیدگاه رو ربط میده به مسائل روز که به جای فکر کردن و برنامه ریزی برای توطئه هایی که بر علیه عقاید و فرهنگتون میشه تمرکزتون رو بزارید روی زیبایی ها ینی سرتونو بکنید مثه کبک زیر برف زندگیتونو بکنید کاری نداشته باشید کی چکار میکنه در صورتی که توی قران بارها و بارها به هوشیاری در مقابل توطئه چینی ها و معرفی فتنه گرها تاکید شده و در کنار اهل سعادت و بهشت و توصیف بهشت اهل جهنم و ادمای بد رو هم معرفی می کنه و جهنم رو توصیف میکنه. هیچ وقت نمیگه بیخیال زشتی فقط به خوبی فکر کنید تا سعادتمند بشید

  4- به امر به معروف و نهی از منکر اعتقادی نداره و میگه کاری به کسی نداشته باشید که چی فکر میکنه و چکار میکنه- در صورتی که توی قران ذکر شده اگه در مقابل ظلم و کار زشت دیگری سکوت کنید عذاب خدا شامل حال شما هم خواهد شد و دلیل اینکه این مطلب رو وقت میذارم مینویسم با وجود اینکه خیلی کار دارم استناد به همین ایه قران و ترس از خدا در مقابل سکوته هر کدوم از ما وظیفه داریم سکوت نکنیم وگرنه با امثال اینها یکی حساب میشیم طبق تعریف قران.

  5- ازدواج سفید- میگه توی قران از ازدواج نگفته و من هرگز ازدواج نمیکنم و دختری به نام مریم شایسته رو دوست خودش گرفته و بدون توجه به اینده اون دختر داره از همه نظر ازش کار میکشه و خدمات میگیره ولی به عنوان زن زندگی حسابش نمیکنه و میگه هر موقع خواست می تونه بره و این جز ظلم به زن حساب نمیشه که خدا زن رو عزیر دونسته و برای داشتنش مهریه قرار داده و خیلی حرفای دیگه که جاش نیست.

  6- خود ارضایی- عقیدش اینه که خود ارضایی گناه نیست و ضرری هم نداره. در صورتی که ایه قران نوشته برطرف کردن نیاز بدون همسر و کنیزی که مالکش هستید تجاوز از حدود خداست و خداوند متجاوزان را دوست ندارد و همینطور طبق مطالعاتی که داشتم خودارضایی ضرر روحی و جسمی هم داره که اینجا جای بحثش نیست.

  7- حجاب – در قران به صراحت قید شده در مورد حجاب . ولی نظر ایشان اینه که تاکید نشده و عذابی براش نیست. و توی سواحل آمریکا فیلم زنان برهنه با لباس زیر رو منتشر می کنه و جاهایی دخترانی که رقص عربی داشتن با لباس زیر رو منتشر می کنه. و نظرش اینه زنهایی با بیرون انداختن اندام زیبا دنیا رو قشنگتر می کنن

  8- نگاه به نامحرم- توی فیلم هایی که سفر به امریکا میره به دخترای برهنه نگاه می کنه میگه این دخترای خوش اندام اینجا رو زیباتر کردن در صورتی که توی قران به صراحت نگاه نکردن به نامحرم قید شده

  9- به ایات جهاد در راه خدا و سکوت نکردن در مقابل اونهایی که قصد دارند برای دنیا خدایی کنند اصلا و ابدا نه اشاره می کنه نه اعتقاد داره .و مدام امریکا رو پررنگ می کنه و خوب نشون میده در صورتی که اگه مطالعه کرده باشید و اطلاعات داشته باشید امریکا قصد حکومت به کل جهان رو داره و دلیل دشمنیش با ایران هم همینه که ایران حکومت خدا رو بر جهان میخاد طبق ایات صریح قران.

  10- به نظر میرسه دلیل اقامت گرفتنش هم در امریکا همینه که امریکا رو برای ماها زیبا نشون بده و ماها رو ترغیب کنه که حکومت امریکا رو طلب کنیم و از زیر حکومت جمهوری اسلامی بیرون بیاییم کاری که سالهاست توی برنامه غربه برای حکومت به کل دنیا و همیشه درتلاشند که از ادمها گوسفندهای بی غیرتی بسازن که فقط به فکر خوراک و تفریحن و هواسشون به هیچی نیست تا سوارشون بشن و ازشون بردگی بگیرن. اگه تحقیق کنید متوجه برنامه های صهیونیست و امریکا در این زمینه خواهید شد و این حرف حقیقت محضه . فریب تبلیغا و حرفا و زرق و برقای اونورو نخورید.

  11- یکی از ماموریتهای عباسمنش در این راستا اینه که دور امریکا رو بگرده و معرفیش کنه. البته جاهای ناب و خیلی زیبای امریکا رو میگرده و نشون میده که ملت جذب بشن و توقعشون بالا بره وبماند تاثیر مخربی که با این کار میزاره چیه و چیه.

  12- یکی از چیزهایی که خیلی یقینم رو در مورد ادعای حمایت امریکا از حسین عباسمنش بیشتر کرده اینه که وقتی توی شهر به شهر امریکا که سفر می کرد و فیلم میذاشت به قول خودش برای ترویج زیبایی ها. زمانی که به شهر واشنگتن دی سی وارد شد دقیقا کنار کنگره امریکا نزدیک کاخ سفید فیلمبرداری کرد و گفت اینجا سرشار از امنیته مردم دارن این اطراف بازی می کنن و خوش میگذرونن هیچ دوربین و پلیسی نیست و از این حرفای معنی دار. گفت این شهر شلوغیه و ما خیلی دوست نداریم اینجا باشیم منتهی چند روزی کار اداری داریم اینجا. کار اداری توی شهر کنگره امریکا چی میتونه باشه؟؟ به جز شرکت در جلسات حضوری ماموریتی که بهش محول شده؟ وگرنه هر کار اداری توی شهری که هستی قابل انجامه اونم توی امریکا با اون همه امکانات صد در صد نیاز نیست تا یه استان دیگه بری برای کار اداری.

  13- و خیلی بحثای دیگه که فرصت ارائش رو ندارم و این لینکو میذارم جهت تکمیل حرفام اگه اینده تون توی دنیا و اخرت براتون مهمه مطالعات روز و مطالعات دینیتون رو افزایش بدید تا فریب هر کسی رو نخورید که دنیا سرتاسرش فریبه اگه اطلاعات نداشته باشید و به هوش نباشید.

  امیدوارم حرفام موثر باشه . خدانگه دار همه ما باشه و مارو راهنمایی کنه در مسیری که خودش میپسنده.

  1. ناشناس می گوید

   سلام داداش شما که میگی توقرآن این آيه رو گفته لطف کن اسم آيه رو بگو

 25. محمد می گوید

  سلام، خدا قوت به همه. در مورد مطالب آقای عباس منش باید بگم که بسیار تاثیرگذار و با ارزش هستند. چون از قران هم بهره می گیرند ارزش مضاعفی پیدا می کنند. من هم زیاد استفاده می کنم و سعی می کنم روی باورهام کار کنم. ولی بعضی از مطالب تفسیری ایشان جای بحث دارد. در مورد قیمت محصولات هم بسیار گران فروشی می کنند.کسی که ادعای رسالت می کند و ماموریتش را الهی می داند نباید این همه گران فروشی کند. چون فرستادگان خدا هیچگاه از مردم در قبال مطالب ارزشمند و هدایت گرانه شان اجر و مزد دریافت نمی کردند. وقت و هزینه ای که صرف تولید این محصولات می شود خیلی کمتر از اینهاست. مگر قیمت کتاب قرآن(عالی ترین مطالب از طرف خدا ) چنده که ایشان این همه قیمت بالا تعیین می کنه.چون اولا هیچ نظارتی برای قیمت‌ها نمی شود. دوما بدون رقیب هستند. سوما استقبال بعضی ها موجب تشویق ایشان می شود. احتمالا مالیات نمی دهند.

 26. مجید می گوید

  سلام دوستان
  سال ۹۱ با استاد عباسمنش آشنا شدن.
  خلاصه بگم:
  مثل همه اساتید،راه های موفقیت را از کتابهای معروف نویسندگان خارجی بصورت روان و شیوا توضیح میدن.

  اما اما اما…
  بستگی به شخص داره که عمل بکنه یا نه!
  البته که گرونه پکیج هاش.

 27. Hasan می گوید

  خیلیا دارن زیادی به پکیج ها و صحبتای عباشمنش بها میدن در حالی که این جهنمی که ما توش زندگی میکنیم شرایطش جوریه که حتی نفس کشیدن برامون سخته اونور اب داره از گل و بلبل حرف میزنه اینا همه یه مهره هایی هستن که یا طرفدار ایرانن یا امریکا و هر گدوم از یه وجهی حرف مزنن که به نفعشونه…اگر حرفاش اوکیه مگر کشور خودمون زیبایی نداره که بره تو شواحل امریکا ایجاد انگیزه کنه…مگر حرف انگیزشی در جهت بهبود زندگس انسانی جرمه که در کشور خودمون فعالیت نمیکنه پس یا حمله به دین میکنه یا از سیاست کشور میترسه حالا توقع داره جایی که خودش نتونسته نفس بکشه برای بقیه ایجا انگیزه کنه که طرف ره صدساله رو یک شبه بره…اینا ی تعداد محدودی هستن که عقبه مشکوکی دارن و اطلاعات زیادی هم از خودشون بروز نمیدن و اطلاعات ماهم ازشون در حد سرچ توی گوگل هست…طرف رقته ۴۰ملیون پول پکیج این اقا رو داده در حالی که خدا به ادم عقل داده طرف با ده ملیون بهترین استارت رو زده و زندگی شاخته توی همین ایران خودمون…سال ۸۴دوستان ما حرفای دکتر ازمندیان رو گوش میکردن الان از ما خیلی پایینترن…کافیه خودت بخای…به اهداف نگاه کنی نه به موانع…قدرت ریسک پذیری داشته باشی و جسور باشی…راز کاریتو برای هر کسی بیان نکنی…تنهایی کار کردن بهترین راهه چون نه ازکسی توقع داری پس حداکثر توانایی خودت رو پیدا میکنی چون کسی نیس کمکت کنه …و نه کسی ازت توقع داره …در کل ذهن خسته مردم امروز با اینهمه مشکلات فقط با بازی با کلمات امثال این اقا اروم میشه ولی نقشه راه نیست…نقشه راه توی دستای خودمونه کافیه ی هفته فکر کنیم و داشته ها و ایده های خودمون رو سبک سنگین کنیم…

 28. مهدی می گوید

  سلام
  من ۲۱سالمه من همیشه تویک رابطه دوام نداشتم وقتی سید حسین عباس منش اشنا شدم زندگیم دگرگون شد
  تابه حال۵محصولا تشون خریداری کردم بسیار رضایت دارم بخصوص عزت نفس

 29. جواد می گوید

  سلام به دوستان.من هم از جمله کسانی بودم که فایل های عباس منش رو پیگیر بودم.چه فایل های رایگان و چه پولی ولی نتیجه ای نگرفتم که هیچ، حتی باعث شد از لحاظ مالی پسرفت هم داشته باشم.بنظرم همه افرادی هم که توی این وادی هستن نهایتا دچار مشکلات مالی خانوادگی و… میشن.اگه بدون تعصب به زندگی این اساتید نگاه کنید می‌بینید که اون ها هم دچار مشکلات زیادی هستن.مثلا عباس منش فرزندش فوت میکنه.طلاق میگیره.ولی خب اینها چیزهایی هست بیرون درز کرده.خیلی از موارد رو بخاطر شغلشون نمیگن که باعث نشه مشتری هاشون بپره.مهمترین موضوعی که هست اینه که افرادی توی زمینه موفقیت کار میکنن از زندگی واقعی خودشون رو دور میکنن.همه اساتید موفقیت میگن فقط به خوبی ها و موارد مثبت زندگی توجه کنید.اخبار نگاه نکنید.فیلم نگاه نکنید.مرتب مطالب و فایل های انگیزشی گوش بدین.با اینکار از یه موضوع خیلی مهم غفلت میکنن و اون اینه که این موارد منفی رو باوجود اینکه هستن رو پس می‌زنن و باعث میشن اونها سرکوب شده و در ضمیرناخودآگاه انباشته بشن.نهایتا با اولین فرصت بالا میان و مشکلات و مسائل خودشون رو ایجاد میکنن.بایستی شما خوبی ها و بدی ها،موارد مثبت و منفی رو باهم داشته باشید.زندگی واقعی یعنی مجموعه از منفی و مثبت ها.هیچ چیز رو سرکوب نکنید.سعی کنید مشاهده گر باشید.مثلا وقتی حالتون بد هست سعی نکنید مثبت نگری کنید صرفا بایستی صبر کنید تا حالتون خوب بشه.اگه گریه تون میاد گریه کنید.اگه خنده تون میاد بخندید.به هیچ برچسب خوب و بد و مثبت و منفی نزنید.همه خوبی و بدی ها و مثبت و منفی ها نسبی هستن.در هر وضعیتی که هستید پذیرای اون وضعیت باشید.با این روش خیلی سریعتر حالتون خوب میشه و خیلی سریعتر به خواسته هاتون می رسید.

 30. نیلوفر می گوید

  سلام.رسالت هرکسی فرق داره. یکی رسالتش سخنران بودن وتاثیرگذاربودنه پس میاد توی این حوزه خودشو رشدمیده وبه بقیه ام کمک میکنه وبهای پولی که داده میشه درازای تغییراتی که ایجاد میشه هیچه.قرارنیست هرکسی استادموفقیت وسخنرانه درحوزه های دیگه ام کسب درآمدکنه. هرکسی یه ماموریت داره‌.بحث علاقه اس نه نوع شغل.

 31. جم می گوید

  سلام
  آقای عباس منش ورژن ایرانی جول اوستین و..است با این فرق که عباس منش همه فکرش فقط روی پول متمرکز شده بود.پول دار شدن به روش آقای عباس منش نه فکر تازه ای هست نه روش تازه ای…توی یکی از صحبت هاش می گفت قشنگ ترین صدا اینه که توی خونه نشستم وصدای پیامک موبایل میاد. انسان هر چیز را حریصانه بخواد بدست میاره .ولی پول دار شدن عباس منش کجا وپولدار شدن اونایی که برای کشورشون تولید وکاری کردن کجا…در واقع عباس منش از حال بد مردم کشورمون استفاده کرد و پولدار شد وبعد هم رفته زندگی وخونه وماشین لاکچری اش را به رخ مردم می کشه.اگر چیزی تولید کردی…اگر راهی برای پیشرفت کشورت پیدا کردی وپولدار شدی ..هنره

 32. آرام می گوید

  با سلام نظرات دوستان رو خوندم بیطف میگم اگه فکر و ذهنت منفی باشه همون جور تا ابد منفی خواهی دید و اگر مثبت باز هم تویی که مثبت میبینی !! پس با خودته که دریچه نگاهت چی باشه …. ایام بکام همگی

 33. تهرانی می گوید

  با سلام
  💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹
  پیشنهاد می کنم با کتاب های زوج نویسنده ی ایرانی(دکتر حمید رضائی و دکتر فرشته مرزبان) در موضوع موفقیت که انتشار کتاب های خود را از سال 1401 شروع کرده اند آشنا شوید.
  🔶⚜🔶⚜🔶⚜🔶⚜🔶⚜🔶⚜
  برخی از ویژگی های کتاب های ایشان عبارت است از:
  🔴 خلاصه گویی
  🔴 جامعیت مطالب به طوری که به جنبه ها و ابعاد مختلف در موضوع موفقیت پرداخته اند

  🔴 رعایت اصل انگیزش در کنار آموزش
  🔴 جذابیت آثار به خاطر رعایت جنبه های خلاقانه در ارائه ی مطالب
  🔴 قابلیت فهم و پذیرش مفاهیم برای افراد با سطح تحصیلات و سلیقه های مختلف.

 34. ناشناس می گوید

  حسین سالها در محله ۲۰متری امام حسین زنبیل آباد قم زندگی می‌کرد. سر ۱۶ متری طفلان مسلم کنار ایستگاه اتوبوس مغازه پلی استیشن داشت. به همین خاطر بچه‌ها بهش میگفتن حسین سونی. یه سال زمستون منو ترک موتور یاماها کرد گفت بریم جایی. رفتیم یه نجاری توی شهر قائم کنا ریل آهن گفت بریم کار دارم. آخر سر میخواستن پاسور بازی کنن مثلا یار کمکی باشم، حداقل ازم نپرسید بلدم یا نه.🤣

 35. عارفی می گوید

  سلام من باشرکت دراین کلاسها بیماریم‌ خوب شد کامل و به حرفاشون عقیده‌مندم، اگر فروش پکیج هست به این دلیله که ما تا پول ندیم قدر چیزی رو نمیدونیم

 36. رستمی می گوید

  سلام دوستان گرامی و خصوصا جناب منتقد سه آتشه!!! با سو استفاده ، بزرگنمایی و گاهی انحراف در مباحث انگیزشی و قانون جذب موافقم اما شما نمیتوانید همه را با یک چوب بزنید آقای عباس منش خدا یا پیغمبر خدا نیستند و عاری از خطا هم نیستند و چنین ادعایی هم نداشتند ایشان حرف خرافه ای نزده اند صرفا ما رو به عمق درون خودمون و ارتباط معنا دار مبتنی بر اصل قرآن و توحید سوق داده اند پولی هم اگر گرفتند از شیر مادر حلال تر مثل پولی که یک‌معلم یا پزشک یا مربی یا …. میگیرند و کلام آخر : گفتن نصف یک حقیقت از گفتن دروغ خیلی بدتر است لطفا انصافتون رو در قضاوت رعایت کنید یا حق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.