rouzegar
روزگار
روزگار   روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس های شخصی سامان دارابی و همسرش + بیوگرافی سامان دارابی

عکس های شخصی سامان دارابی و همسرش + بیوگرافی سامان دارابی

سامان دارابی بازیگر خوش سیمای کشورمان که در سریال های تلویزیونی به شهرت رسید دارای زندگینامه ی جذاب و رزومه ی خوبی است که ما به آن پرداختیم. همیشه برای طرفداران، بیوگرافی بازیگران جذاب بوده به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در کنار عکس سامان دارابی اشاره ای نیز به بیوگرافی سامان دارابی و فعالیت های هنری این بازیگر بپردازیم

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی بازیگر خوش سیمای کشورمان در سال 1361 و در روز های ابتدائی زمستان یعنی 3 دی ماه در شهر تهران متولد شد. این بازیگر در رشته بازیگری توانست به مدارج عالی راه پیدا کند و در دانشگاه آزاد واحد تهران در سال 1384 موفق به کسب مدرک کارشناسی شد و همینطور در سال 87 مدرک ارشد خود را در این حوزه بدست آورد.

 

درست مانند اکثر بازیگران که به قول معروف از زمین های خاکی به فعالیت مشغول شده اند سامان دارابی نیز از تئاتر وارد عرصه نمایش شد. وی اولین تئاتر خود را در سال 1380 انجام داد و خیلی سریع در طول یک سال با 40 نمایش خود را به اهل فن نشان داد. خالی از لطف نیست که بدانید این بازیگر سینما و تنائر در رشته کارگردانی نیز دستی دارد. لازم به ذکر است که این بازیگر هنوز به جرگه متاهلان نپیوسته است.

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی ویکی پدیا

 

احتمالا سریال گسل را دیده اید! و تیکه زبان "بچه زرنگ تیرونی" هم به گوشتان خورده است. شوکت نقشی بود که این بازیگر به خوبی توانست از پس آن بر بیاید. و اسم و رسم خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد. این بازیگر در تئاتر با عنوان های عکس یادگاری، خشم شدید فلیپ هوتس و جان ثنار در سمت کارگردان بوده است. کارهایی که در سال 93 – 86 و 86 رونمایی شده است. اگر بخواهیم به به نمایش های این بازیگر اشاره کنیم باید چند صفحه را به این کار اختصاص دهیم. اما ما به مهم ترین ها اشاره می کنیم.

 

فیلم های سامان دارابی نقش در فیلم
شیش و بش نقش قبر
پزشک پوشالی عروسی خون
سرخ مثل دریا لیلی و مجنون
اسب ها لیلی و مجنون
پرپرک شب آوازهایش را می‌خواند
عاقبت عشاق سینه‌چاک دایره گچی قفقازی
ماه و پلنگ زندانی خیابان دوم
همه دزدها دزد نیستند من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

عکس سامان دارابی

 

کمی هم در خصوص افتخارات این بازیگر صحبت کنیم که تعدادشان کم هم نیست. این بازیگر در سال 1381 موفق به کسب جایزه سوم بازیگر مرد برای فیلم خانه عروسک شد. همینطور به کسب لوح تقدر بازیگری از انجمن بازیگران در سال 1388 شده است. همچنین در سال 93 کاندید بهترین بازیگر مرد برای نمایش بوقلمون شده است. و دیگر افتخاراتی که عنوان کردن شان در این مغال نمی گنجد.

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی و همسرش

 

با توجه به بررسی ها و اخبار منتشر شده دارابی تا به حال ازدواج نکرده است و اگر خبری راجب ازدواج این بازیگر منتشر شود حتما اطلاع رسانی خواهد شد. این بازیگر توانا نقش هایی را هم در تلویزیون بر عهده داشته است که موفقیت های خوبی نیز کسب کرده است. زیر بازارچه از محم عمرانی که در سال 80 تولید شده است از فیلم های برجسته این بازیگر محسوب می شود. فیلم تلویزیونی تبریز در مه ساخته محمدرضا ورزی که در سال 90 به نمایش درآمده است از دیگر نقش های بسیار مهم سامان دارابی بوده است. معمای شاه یکی دیگر از موفقیت های این بازیگر محسوب می شود. دیگر فیلم های تلویزیونی این بازیگر را در ادامه می آوریم:

 

قصه‌های تهرانی با کارگردانی امیر قهرایی ساخته شده در  ۱۳۸۵

سرزمین کلمات و اعداد با کارگردانی شیوا درویش ساخته شده در ۱۳۸۵

فروشگاه با کارگردانی محمد ابراهیم مجرد ساخته شده در ۱۳۹۰

نخستین روز با کارگردانی محمد ابراهیم مجرد  ساخته شده در۱۳۹۰

تا خوشبختی راهی نیست با کارگردانی حمیدرضا اردلان ساخته شده در ۱۳۹۱

نون خامه ای با کارگردانی کاظم راست گفتار ساخته شده در ۱۳۹۱

 

سامان دارابی 

این مطلب مفید بود ؟
عکس های شخصی سامان دارابی و همسرش + بیوگرافی سامان دارابی
5 (100%) 1 vote
×