شماره تلفن و قیمت شرایط رحم اجاره ای تهران در سال 97

3,134

شماره تلفن و قیمت شرایط رحم اجاره ای تهران در سال 97

رحم اجاره ای اگر نیازمند رحم اجاره ای هستید و قصد دارید اطلاعاتی از قبیل مراکز رحم اجاره ای، حکم شرعی رحم اجاره ای و قیمت رحم اجاره ای داشته باشید با ما همراه شوید. احتمالا شمایی که در حال خواندن این متن هستید به فکر اجاره کردن رحم برای داشتن فرزند هستید و بالطبع می دانید که تعریف رحم اجاره ای چیست

 

نیازمند رحم اجاره ای,شماره تلفن رحم اجاره ای,قیمت رحم اجاره ای ,حکم شرعی رحم اجاره ای

 

قیمت رحم اجاره ای در سال 97

 

البته قبل از این که موضوع رحم اجاره ای را بررسی کنیم حتما راجب کیست رحم اطلاعات لازم را کسب کنید تا جایی که ما بررسی کردیم از 18 میلیون تا 30 میلیون تومان و یک اجاره ماهانه توافقی قیمت رحم اجاره ای در سال 97 می باشد رحم اجاره ای روشی است  که یک زن فرزند زوجی را که به دلایل مختلف نمی توانند بچه دار شوند را در رحم خود نگهداری میکند. بدین صورت که تخمک زن با اسپرم مرد از طریق لقاح مصنوعی بارور شده و سپس به روش درون کاشت به رحم دیگری منتقل می شود. پر واضح است که پس از متولد شدن فرزند، حضانت بچه به پدر و مادر اصلی آن واگذار خواهد شد. اما قبل از اینکه به قیمت و شرایطی واگذاری رحم بپردازیم اجازه دهید در خصوص حکم شرعی رحم اجاره ای صحبت کنیم.

 

شماره تلفن رحم اجاره ای

 

در دو وجه می توان این موضوع را بررسی کرد. اول اینکه اجاره رحم بهمراه تخمک زن است. یعنی اسپرم مرد به تخمک زنی دیکر تزریق می شود و دوم اینکه بارور شدن به صورت مصنوعی اسپرم مرد و تخمک زن صورت میگیرید و بعدا به رحم زن دیگری منتقل می شود که در این صورت با نظر اکثر مراجع خصوصا حضرت آیه الله العظمی خامنه ای اشکالی ندارد و فرزند متولد شده برای زنی است که تخمک از اوست.

 

نیازمند رحم اجاره ای,شماره تلفن رحم اجاره ای,قیمت رحم اجاره ای ,حکم شرعی رحم اجاره ای

 

مراکز رحم اجاره ای در تهران

 

حال پس از مشخص شدن حکم شرعی این کار به سراغ مسئله مهم هزینه های درمان ناباروری که مسلما هزینه های سنگینی نیز دارد، می رویم! البته چون مبحث ما در خصوص رحم اجازه ای است یکراست به سراغ هزینه های احتمالی آن می رویم. دقت کنید زنانی که خودشان توانایی بارور شدن ندارند به چند دسته تقسیم می شوند که می بایست از روش IVF یا میکرواینجکشن استفاده کنند. این گونه زنان باید از رحم های اجاره استفاده کنند.

 

زنانی که سابقه سقط های زیادی را دارند که کسانی که از بدو تولد رحم ندارند و یا بارداری برای شان خطر دارد ملزم به استفاده از رحم اجاره ای هستند. نمی توان قیمت دقیقی برای اجاره دادن رحم در نظر گرفت. بیشتر به سمت و وی توافقی بودن پیش میرود. به همین دلیل جای نگرانی برای زوجین وجود ندارد و حتی می توانند با قیمت های بسیار پایین هم رحم اجاره کنند.

 

نیازمند رحم اجاره ای,شماره تلفن رحم اجاره ای,قیمت رحم اجاره ای ,حکم شرعی رحم اجاره ای

 

حکم شرعی رحم اجاره ای

 

حال شاید سوال پیش بیاید که مناسب ترین فرد برای رحم اجاره ای کیست؟ و اصلا آیا مراکزی وجود داد که اینگونه افراد را معرفی کند؟ پاسخ به طور دقیق مشخص نیست اما هستند مراکزی که به معرفی افراد مشغول هستند. بعنوان مثال مراکز رحم اجاره ای در تهران لیستی از متقاضیان تهیه می کند و در اختیار زن و مرد قرار می دهد اما اکثر پزشکان توصیه می کنند که از زن های فامیل مناسب ترین فرد را انتخاب کنند. دلیل آن هم دلسوزی و مراقبت بیشتر از طرف آنان است.

 

نیازمند رحم اجاره ای,شماره تلفن رحم اجاره ای,قیمت رحم اجاره ای ,حکم شرعی رحم اجاره ای

 

البته مشکلاتی نیز در این راه وجود دارد: مانند اقدامات سازمان ثبت احوال که متاسفانه زنی که بچه را به دنیا می آورد را به عنوان مادر اصلی بچه در شناسنامه جا می زنند که امید است در آینده طرحی برای حل این مشکل ریخته شود تا خیال زوجین از این بابت هم راحت شود و با دغدغه ی کمتری به فکر فرزند آوری باشند. در آخر توصیه می کنیم برای انتخاب اشخاص آماده اجاره دادن رحم افرادی را انتخاب کنید که از سلامت جسمی و روحی مناسبی برخوردار باشند تا لامت فرزند تان تضمن شود و همینطور هزینه ای که در این راه انجام می دهید نیز هدر نرود

 

شماره تلفن و قیمت شرایط رحم اجاره ای تهران در سال 97

3.4/5 - (119 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/h9el
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.