عکس بازیگران سریال چارسو + قسمت آخر سریال چارسو

290

عکس بازیگران سریال چارسو + قسمت آخر سریال چارسو

شبکه 3 به زودی سریال چارسو که طنز می باشد را به روی آنتن می برد تهیه‌کننده مجموعه سریال چارسو از تدارک چهار دکور برای این مجموعه طنز که چهار دوران مختلف را به تصویر می کشد و قرار است از شبکه سه سیما پخش شود، خبر داد

 

سریال چارسو , دانلود سریال چارسو , قسمت آخر سریال چارسو

 

روشان امیری تهیه‌کننده سریال چارسو درباره ویژگی های این مجموعه که اول این هفته به کارگردانی امین امانی کلید خورد، گفت: سریال چارسو یک مجموعه 13 قسمتی است که فضایی کمدی دارد و در هر قسمت چهار دوران را نمایش می‌دهد و قرار است از شبکه سه به نمایش درآید.

 

سریال چارسو , دانلود سریال چارسو , قسمت آخر سریال چارسو

 

وی ادامه داد: «عصر حجری، عصر قجری، عصر نودی و عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان ها در آنها می گذرد. به طور مثال ما چشم و هم چشمی را در عصر حجر می بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده ای دیگر در عصر قجر می بینیم که این چشم و هم چشمی به چه شکلی بروز یافته است.

 

تهیه‌کننده سریال چارسو با اشاره به موضوعاتی که در این مجموعه مطرح می شود، اظهار کرد: خانواده های این مجموعه ثابت هستند و موضوعات مختلفی شامل تغدیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و… مطرح می شود که نگاهی طنز دارند.

 

سریال چارسو , دانلود سریال چارسو , قسمت آخر سریال چارسو

 

امیری درباره سطح طنزها در سریال چارسو بیان کرد: ما به هیچ عنوان خنده را به اجبار از مخاطبمان نمی گیریم و فکر می کنیم این مجموعه کاری کاملا متفاوت خواهد بود. وی با اشاره به دکور و نویسندگی در این مجموعه بیان کرد: نویسندگی این مجموعه را کریم خودسیانی بر عهده دارد و دکورهای عظیمی برای آن طراحی شده است. ما برای چهار زمانی که در مجموعه داریم چهار دکور تدارک دیده ایم که هرکدام 110 تا 120 متر هستند.

 

سریال چارسو , دانلود سریال چارسو , قسمت آخر سریال چارسو

 

امیری در پایان درباره اینکه سریال چارسو به نوروز خواهد رسید یا خیر؟ عنوان کرد: تصویربرداری این سریال حدود 20 تا 25 روز طول می کشد و کنداکتور اولیه ای که به ما داده بودند برای نوروز بود و اگر بتوانیم کار را برسانیم در کنداکتور قرار می دهیم. در این مجموعه بازیگرانی از جمله نصرالله رادش، امیر غفارمنش، شهرزاد عبدالمجید، عباس محبوب، بهراد خرازی، سوسن پرور، علی برقی، وحید شیخ زاده، عباس جمشیدی فر، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی و فرشته آلوسی به ایفای نقش می پردازند.

 

سریال چارسو

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/slLW
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.