جدیدترین و زیباترین مدل کیف حصیری تابستانی 2017 | مدل کیف حصیری تابستانی 96

0 632

جدیدترین و زیباترین مدل کیف حصیری تابستانی 2017 | مدل کیف حصیری تابستانی96

فصل تابستان زمان خوبی برای استفاده از کیف و کفش های حصیری است. در مجموعه ی زیر نمونه ی جدیدترین مدل کیف حصیری را فراهم اورده ایم.

انتخاب کیف و کفش مناسب هم  در این فصل یکی از مواردی ست که از اهمیت خاصی برخوردار است. تا آنجا که ممکن است از کفش های سبک و راحت استفاده کنید. کفش هایی با رویه های پارچه ای و از جنس کتان مناسب می باشد.

 

مدل کیف حصیری

البته خیلی ها علاقه مندند تا از کفش های تابستانه و صندل استفاده کنند. مناسب ترین کفش های تابستانی و صندل شامل آن دسته از کفش هایی می شود که انگشتان پا را از هر گونه ضربه و آسیبی در امان نگه دارد.

 

مدل کیف حصیری

اگر کفش جلو باز و یا پشت باز انتخاب می کنید که رویه آنها بصورت بندهای مختلف به هم متصل شده اند حتما توجه داشته باشید که هم پاشنه مناسبی داشته و نیز به شکلی طراحی شده باشند که انگشتان پا در آن راحت باشد چون بعضی از کفش های تابستانی با اینکه برای این فصل در نظر گرفته شده اند اما باز هم باعث ایجاد تاول در انگشتان پا می شوند.

 

مدل کیف حصیری

البته  انتخاب رنگ کفش های تابستانی به سلیقه شما بستگی دارد ولی اصولا کفشهای تابستانه در عین حال که باید هوای بیشتری به آن نفوذ کرده تا از تعریق پا جلوگیری کند بدون شک باید مدل آن با توجه به سن و سال، و در انتخاب رنگ آن دقت لازم را بعمل آورد.

 

مدل کیف حصیری

و اما کیف انتخابی شما هم کاملا شخصی است ولی باید در این رابطه نکاتی را در نظر داشت. در فصل تابستان بدلیل آنکه از برف و باران خبری نیست به راحتی می توان از کیف های صنایع دستی، کنفی و یا پارچه ای که بر روی آنها کار دست مثل گلدوزی و تکه دوزی انجام گرفته و سبک و راحت هستند استفاده نمود.

اما از انجایی که در فصل تابستان امکان رفتن به مسافرت، پیک نیک و دیگر جاهای تفریحی نسبت به دیگر فصول سال بیشتر فراهم می شود، بهتر است از کیف هایی استفاده کنید که قابل شستشو و امکان تمیز کردن آنها وجود داشته باشد.

 

مدل کیف حصیری

از رنگ ها غافل نشویم

فصل، فصل تابستان است. این روزها با گذر از فروشگاه ها و بوتیک های مختلف مانتوهای تابستانی، انواع کیف ها و کفش هایی را می بینیم که فقط مختص این فصل است. اما اینگونه مد ل ها و رنگ ها براساس چه معیاری تولید می شوند و چگونه باید در این زمینه یک انتخاب درست داشت، باید پای صحبت های طراحان، تولید کنندگان و حتی فروشندگانی نشست که در جهت جلب رضایت مشتری گام بر می دارند.

 

مدل کیف حصیری

مینو هدایتی طراح لباس در این زمینه می گوید: «همیشه در شرایط مختلف با بهره گیری از گرایش مردم طرح ارائه می شود. البته در طرحهای ارائه شده حتما باید جنبه های هنری و زیبایی در آن رعایت شود و از همه مهمتر با توجه به بودجه های مختلف امکان خرید آن  برای همه وجود داشته باشد.»

 

مدل کیف حصیری

این طراح لباس در ادمه می گوید: «در کنار طرح های ارائه شده بهره مندی از رنگ های مناسب هم بسیار مهم است.

 

مدل کیف حصیری

بخصوص در این چند سال اخیر در فصول گرم سال، گرایش بانوان به رنگ های روشن بسیار بیشتر شده و اکثر بانوان دوست دارند در فصل تابستان از رنگ های روشن استفاده کنند و حتی مانتوهای انتخابی خود را با کیف و کفش خود ست نمایند که همه اینها نشان از روحیه زیبا شناسی و توجه داشتن به زیبایی هاست.»

 

مدل کیف حصیری

طبق نظرسنجی هایی که در این باره صورت گرفته؛ در فصل تابستان رنگ های روشن از طرفداران بیشماری برخوردار است.  تعدادی از فروشند گان بوتیک های مانتو فروشی و کیف و کفش در این باره می گویند: «همیشه اجناس ما بر اساس نیاز مشتری تامین می شود و هر جنسی که از خریداران بیشتری برخوردار باشد،

 

برای تولید نیز سفارش داده می شود. هر سال با گرم شدن هوا و شروع فصل تابستان، در مدلها و رنگ ها تنوع بیشتر به چشم می خورد و بیشتر خانم هایی که برای خرید مانتو مراجهه می کنند طالب رنگ های روشن هستند و در انتخاب شال و روسری هم سراغ رنگ های روشن و حتی گلدار می روند. و نیز مانتوهایی که بر روی آنها با پارچه های مختلف تکه دوزی شده است طرفداران زیادی دارد».

 

مدل کیف حصیری

بهترین انتخاب ها در تابستان

بهتر است در این فصل گرم از مانتو ها و شلوارهایی استفاده شود که از جنس لطیف تری برخوردارند. مانتو ها و شلوارهایی که از الیاف نایلونی دوخته شده اند گرمای بیشتری را به خود جذب کرده و بیشتر باعث عرق کردن بدن می شوند. بنابراین مانتوهای نخی و تترون با شلوارهایی از جنس کتان بهتری گزینه هستند.

 

مدل کیف حصیری

زیرا به لحاظ جنسی خنک ترند. البته به شرط آنکه چسبناک و تنگ نباشند که جلوی حرکت آزادانه شما را بگیرند. چرا که آزاد بودن مانتو و شلوار انتخابی شما نه تنها از عرق کردن جلو گیری می کند بلکه جریان عبور هوا را، راحت تر می سازد .

 

مدل کیف حصیری

– در انتخاب مانتو بهتر است سراغ رنگ های روشن بروید که کمتر گرما را به خود جذب می کنند. البته همه رنگ ها از زیبایی خاصی برخوردارند اما رنگهایی مثل صورتی، آبی، بنفش و شکلاتی جزء رنگ هایی هستند که ]رامش خاصی را در افراد ایجاد می کنند البته به شرط آنکه از نوع جیغ، تند و آتشی نبوده بلکه ملایم و چشم نواز باشند.

– اگر مایلید از رنگ سفید یک دست برای مانتو استفاده کنید، بهتر است در انتخاب شال و حتی کیف و کفش خود رنگ های دیگری را برگزینید که از سفیدی و یک دست بودن رنگ مانتوی شما کاسته شود تا تنوع بهتری در پوشش شما ایجاد شود .

 

مدل کیف حصیری

– در این فصل، شال و روسری مورد استفاده خود را از نوع نخی و سبک انتخاب کنید. شال های بسیار بزرگ که دور تادور گردن پیچیده می شوند باعث بروز گرمای بیشتری می شوند. بهتر است از شال هایی که در اندازه های کوچک تر طراحی شده اند استفاده نمایید البته با حفظ پوشش کامل در سر و گردن. رنگ انتخابی شما برای شال های مورد نظر رنگی باشد که به چهره و پوست شما بیاید.

 

مدل کیف حصیری

– از آنجایی که در فصل تابستان بدلیل گرمای زیاد لباس بسیار کمی در زیر ماتنو پوشیده می شود و یا مانتوهای تابستانه مورد استفاده قرار می گیرد، لازم است برای حفظ شئونات و راحتی خودتان از یقه حجاب استفاده کنید تا از باز بودن یقه تان معذب و ناراحت نباشید. همچنین اگر مدل مانتوی تابستانی شما آستین کوتاه است، می توانید برای پوشش دست های خود از آستین های آماده و دوخته شده استفاده نمایید.

البته به این نکته حتما توجه داشته باشید که اینگونه آستین ها از جنس تریکو و رنگشان با رنگ مانتوی شما هماهنگی لازم را داشته باشند.

کلاه تابستانی

اما اینکه می توان برای تابستان کلاه مناسبی پیدا کرد یا نه، بسته به میزان علاقه شما به کلاه دارد. ولی از آنجایی که پوشش اصلی ما شال و روسری است کلاه های تابستانی را می توان همراه با شال و روسری استفاده نمود.

البته دلیل اصلی استفاده از کلاه در تابستان، جلوگیری از تابش نور خورشید بر صورت است. به همین دلیل کلاه های نقاب دار، مناسب به نظر می رسد. و نقاب هایی که به تنهایی و بدون پوشش کلاه در بسیاری از فروشگاه ها دیده می شود هم می تواند کاربرد بسیار خوبی در این فصل داشته باشد.

بهر حال  پوشاک تابستانی شما بانوان عزیز و نوع انتخابی که در ارتباط با دیگر ملزومات این فصل صورت می گیرد، بهتر است در  کنار زیبایی، سنگینی و وقار آن هم حفظ شود و با عرف و نوع فرهنگ و هنجارهای اجتماعی، همخوانی داشته باشد.

پس لازم است در انتخاب رنگها و نوع پوشش، وسواس بیشتری به خرج داد تا ضمن برخورداری از ظاهری آراسته و هماهنگ، رضایت و خوشنودی حاصل از آن نصیبمان شود. چرا که احساس رضایت از خود نیز شادی و نشاط، و انرژی ما را چند برابر می کند.

 

مدل کیف حصیری

مدل کیف حصیری

 

مدل کیف حصیری

 

مدل کیف حصیری

3/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/zOQo
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.