7 اشتباه معمول زنان در جذب مردان

0 313

زنان وقتی می‌خواهند مردی را به سمت خود جذب کنند اشتباهات زیای مرتکب می‌شوند‎. در این مطلب 7 مورد از معمول‌ترین اشتباهات را معرفی می‌کنیم که زنان موقع جذب کردن مردان انجام می‌دهند. بهتر است شما هم این اشتباهات را بدانید و از آن‌ها دوری کنید تا مرد مورد علاقه‌تان را از دست ندهید.

شاید تعجب کنید، اما باید بگوییم زنان وقتی می‌خواهند مردی را به سمت خود جذب کنند اشتباهات زیای مرتکب می‌شوند. خانم‌ها برخی اوقات خیلی سخت گیر می‌شوند و امکان دارد پیام اشتباه فرستاده و با این کار مرد رویاهایشان را از خود دور کنند.

این روزها بسیاری از زنان برای موفق شدن در کارشان به سختی تلاش می‌کنند، پس خانم‌ها می‌دانند که برای به دست آوردن یک چیز باید موقعیت را کنترل کرده و خودشان باعث شوند یک اتفاق خاص بیفتد. اما گاهی اوقات بیش از حد برای به دست آوردن یک موقعیت تلاش می‌کنند، در صورتی که بهترین راه این است که اجازه دهند بعضی چیزها به صورت طبیعی اتفاق بیفتد.

در این مطلب 7 مورد از معمول ترین اشتباهات را معرفی می‌کنیم که زنان موقع جذب کردن مردان انجام می‌دهند.

آرایش خیلی زیاد برای جذب کردن مردان

یکی از معمول‌ترین اشتباهاتی که خانم‌ها برای جذب کردن مردان انجام می‌دهند این است که در مواقعی که حتی لزومی ندارد بیش از حد آرایش می‌کنند. خیلی از خانم‌ها از سایه‌های غلیظ و رژ لب‌های تیره خوششان می‌آید، اما آن‌ها باید بدانند که هدف از آرایش کردن، تشدید کردن زیبایی طبیعی است نه پنهان کردن آن. پس اجازه دهید پوستتان نفس بکشد، در این صورت است که یک صورت زیبا چه بدون آرایش چه با آرایش خواهید داشت.

دیر سر قرار رفتن

دیر سر قرار رسیدن خانم‌ها شاید به عنوان یک رسم و یا رفتار اجتماعی جا افتاده باشد، اما این کار نادرستی است. علی رغم تمام این حرف‌ها، برخی از خانم‌ها عمداً دیر سر قرار حاضر می‌شوند، چرا که آن‌ها عقیده دارند با این کار مرد مورد نظرشان به دلیل این که زیاد منتظر مانده بیشتر خواهان آن‌ها می‌شود. این زنان منتظر ماندن مردان را نشانه‌ای از دوست داشتن می‌دانند. خوب این شاید درست باشد اما این بهترین کاری نیست که شما بخواهید در قرار ملاقات‌ها انجام دهید. شما باید از همان اول به او نشان دهید که برای وقت دیگران ارزش قائل می‌شوید. او مطمئناً با دلیل و مدارک خیلی بیشتری دوست داشتن خودش را به شما نشان خواهد داد.

گرسنگی کشیدن

متاسفانه این یکی از مشکلاتی است که این روزها اکثر خانم‌ها با آن دست به گریبان‌اند: یک رفتار ناسالم که می‌تواند باعث بیماری شود. نسبت به غذایی که می خورید بی توجه نباشید؛ ولی به خود گرسنگی ندهید، خصوصاً اگر فکر می‌کنید با این کار مرد رویاهایتان عاشقتان می‌شود. اکثر مردان زنان خوش اندام را ترجیح می‌دهند، اما در نهایت بیشتر عاشق زنی می‌شوند که شخصیت فوق العاده ای داشته باشد نه این که از نظر دیگران ظاهر جذابی داشته باشد.

لباس نامناسب پوشیدن

یکی از اشتباهاتی که برخی از زنان برای جذب کردن مردان انجام می‌دهند، پوشیدن لباس‌های نامناسب است، چرا که برخی از خانم‌ها فکر می‌کنند با نمایش زیبایی‌های خود باعث جذب و علاقه مند شدن مرد مورد نظر خود می‌شوند. اما حقیقت این است که با این کار باعث جذب مرد اشتباهی و نادرستی می‌شوند که فقط به جنبه‌های جسمانی یک رابطه اهمیت داده و به محدودیت و حد و مرز‌های معنوی که در رابطه بین یک زوج وجود دارد بی توجه است.

تلاش کردن برای شخص دیگری شدن

جذب مردان

مردها معمولاً جذب زنانی می‌شوند که قابل اعتماد و اصیل باشند و کسانی که برای خوشحال کردن دیگران وانمود نمی‌کنند که شخص دیگری‌اند. هیچ وقت نباید به کسی اجازه دهید که شما را تغییر دهد! اگر می‌خواهید تغییری در خود و رفتارتان دهید، این شما هستید که باید تصمیم گیرنده باشید نه کس دیگری. هیچ وقت وانمود نکنید فرد دیگری هستید! یک مرد به خاطر شخصیت فوق العاده ای که هستید شما را دوست خواهد داشت، نه به خاطر این که شما فردی هستید که فکر می‌کنید او می‌خواهد.

به خاطر محدودیت زمانی، استاندارد‌های خود را پایین آوردن

یکی دیگر از اشتباهاتی که خانم‌ها زیاد مرتکب می‌شوند این است که برای خود یک بازه زمانی تعیین می‌کنند و عجولانه می‌خواهند در این مدت حتماً مرد دلخواه خود را پیدا کنند. این خانم‌ها فکر می‌کنند باید حتماً تا قبل از رسیدن به سن سی سالگی ازدواج کرده و تا سن 35 سالگی دو بچه داشته باشند. اما نباید فراموش کنند که گاهی اوقات نا امیدی منجر به گرفتن تصمیمات اشتباه می‌شود. هیچکس نمی‌داند چه موقع عشق زندگی‌اش را پیدا می‌کند و مطمئناً هیچ زنی نمی خواهد با مرد اشتباهی ازدواج کند!

اغلب افکار منفی داشتن

اگر شما هم فردی خجالتی هستید یا اعتماد به نفس کمی دارید، شاید فکر کنید که لایق دوست داشته شدن نیستید و یا کسی پیدا نمی‌شود که واقعا عاشقتان باشد. در واقع به جای افکار مثبت فکرهای منفی در سر دارید. شما حتماً متوجه نشده‌اید که افکار و کلماتتان چقدر تأثیرگزار هستند، اما خاطرتان باشد با داشتن افکار مثبت نه تنها افراد (خصوصاً آقایان) بیشتری را به سمت خود جذب می‌کنید، بلکه اعتماد به نفستان نیز بیشتر می‌شود.

این هفت مورد از بیشترین اشتباهات خانم‌ها برای جذب کردن مردان بود. لازم است اضافه کنم که یک مورد دیگر که باید وقتی در جست و جوی مرد مورد علاقه تان هستید داشته باشید، حمایت‌های صحیح از جانب افراد مورد علاقه‌تان است، زیرا زنان بسیاری به خاطر داشتن دوستان مغرض در مسیر اشتباه افتاده‌اند، پس سعی کنید دوستان خود را با دقت انتخاب کرده تا وقتی به آن‌ها نیاز داشتید از نصایح و راهنمایی هایشان استفاده کنید.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/GWGb
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.