دادگاه مردی که همسرش را با چاقو کشت برگزار شد

0 211

پرونده قتل زن توسط شوهر با حضور اولیای دم در شعبه دوم مجتمع کیفری 1 تهران برگزار شد.

مرد متهم است همسرش را با چاقو به قتل رسانده است. اولیای دم مقتول به جز پسر مقتول و قاتل با حضور در جایگاه درخواست قصاص نفس قاتل را کردند.

پسر مقتول با حضور در جایگاه گفت: نسبت به پدرم(قاتل) درخواست قصاص ندارم و دیه هم نمیخواهم.

دادگاه مردی که همسرش را با چاقو کشت

قاتل با حضور در جایگاه گفت: من همسرم را خیلی دوست داشتم. ما هر دو مشکل اعصاب داشتیم. مقتوله خیلی داد می زد؛ بچه ها را با شلنگ می زد؛ همسایه ها شاهد هستند که چقدر بد رفتار بود مدام توهین و قهر میکرد و این اخلاق وی باعث شده بود ما از هم جدا شویم ولی باز هم ازدواج کردیم.

آخرین بار هم قهر کرد و به منزل پدرش رفت و این قهر حدود 6 ماه طول کشید. در روز حادثه ساعت 11 صبح بود که یک نفر زنگ خانه را زد دخترم گفت یک زنی که رویش را پوشانده پشت آیفون است من به درب منزل رفتم و دیدم همسرم(مقتوله) است او تا مرا دید شروع به فحاشی و دعوا کرد.

با یک چاقوی کوچک به من حمله کرد و دستم را زخمی کرد که من با درگیر شدم و او چاقوی دوم را که بزرگتر بود درآورد تا به من ضربه بزند و من چاقو را گرفتم و فقط یک ضربه به او زدم، عصبی بودم و متوجه نبودم و گویا 7-8 ضربه به او زده ام و متاسفانه فوت کرد.

متهم ادامه داد: اقوام همسرم شاهد هستند که وی از دو روز قبل که به تهران آمده تمرین چاقو زنی می کرده است. من قصد کشتن او را نداشتم. پس از این اظهارات قاتل؛ وکیل مقتوله گفت: این حرف قاتل درست نیست و مقتوله به اقوام خودش گفته بود آمده یا شوهرش(قاتل) را بکشد یا او‌ مرا بکشد یا دخترم را بگیرم از او.

وکیل قاتل نیز در جایگاه اعلام کرد اقدام موکلش در راستای دفاع مشروع بوده چون اول مقتوله به او حمله کرده است.

قاضی پس از شنیدن اظهارات طرفین پرونده ختم جلسه را اعلام کرد.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9Tk9c
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.