جوانی که در پارک ارم خون به پا کرد دستگیر شد!

0 228

عامل جنایت خونین پارک ارم که شش سال فراری بود پس از بازداشت در یک قدمی مجازات قصاص قرار گرفت.

این مرد زندگی زیر زمینی داشت تا این که پلیس با ردیابی‌های تخصصی او را در مخفیگاهش به دام انداخت.

سرانجام جوانی که در پارک ارم خون به پا کرد!

شب شوم

شامگاه دوازدهم مهر سال 92 پیکر غرق در خون یک پسر جوان به نام شهاب 24 ساله به بیمارستان آیت‌ا… کاشانی تهران منتقل شد.

دقایقی بعد وی که از ناحیه پهلو چاقو خورده بود به خاطر شدت خون ریزی تسلیم مرگ شد و مأموران کلانتری 133 شهر زیبا در جریان قرار گرفتند.

شاهدان جنایت

دو نفر از دوستان قربانی که همراه وی به بیمارستان آمده بودند گفتند شهاب در پارک ارم مورد حمله یک مرد ناشناس قرار گرفته است.

خیلی زود تیمی از پلیس جنایی پایتخت پیگیر ماجرا شد و به بازجویی از دو شاهد پرداخت.

یکی از این شاهدان گفت: ما در خانه یکی از دوستانمان مشروب خورده و مست بودیم که برای تفریح به پارک ارم رفتیم. ما می‌خواستیم سوار اسکیت هوایی شویم. صف شلوغ بود. به همین خاطر و برای شوخی سعی کردیم بی نوبت وارد صف شویم که چند نفر به ما اعتراض کردند و با هم درگیر شدیم.

ما آن جا را ترک کردیم و چند دقیقه بعد دوباره برگشتیم که دعوا از سر گرفته شد ودر آن شلوغی یک نفر با چاقو به پهلوی شهاب زد و گریخت.

6 سال بعد

با اطلاعاتی که شاهدان به پلیس دادند ردیابی عامل جنایت آغاز شد، اما پلیس هیچ ردی از وی به دست نیاورد. در حالی که شش سال از این ماجرا گذشته بود پلیس با ردیابی گوشی‌های موبایل همه افرادی که هنگام وقوع جنایت در آن محل آنتن دهی داشت به دستگیری چندین مظنون پرداخت و سرانجام متهم اصلی پرونده به نام صادق 30 ساله را در خانه اش در حوالی میدان قزوین تهران ردیابی و بازداشت کرد.

اعتراف

این مرد به قتل اعتراف کرد و گفت: من و همسرم در صف ایستاده بودیم تا سوار اسکیت هوایی شویم، اما چند پسر مست بدون نوبت وارد صف شدند.

چند نفر به آن‌ها اعتراض کردند که مجبور شدند صف را ترک کنند. اما آن‌ها چند دقیقه بعد در حالی که چوب در دست داشتند وارد صف شدند و دعوا را از سر گرفتند. من برای میانجی گری وارد دعوا شدم، اما یکی از آن‌ها به من فحاشی کرد و من در اوج خشم با چاقویی که همراه داشتم یک ضربه به او زدم. ولی واقعا قصد قتل نداشتم.

وی ادامه داد: من ورزشکارم و در پیک موتوری کار می‌کنم. بعد از این ماجرا بلافاصله با همسرم به خانه برگشتم. من صبح روز بعد دوباره به پارک ارم رفتم و پرس و جو کردم و متوجه شدم پسر جوان در بیمارستان جان سپرده است. من شوکه شده بودم.

چون واقعا نمی‌دانستم ضربه چاقو چطور موجب مرگ وی شده است. در مدتی که فراری بودم عذاب وجدان داشتم. چندبار تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم، اما به خاطر همسر و فرزند خردسالم منصرف شدم تا این که پلیس مرا بازداشت کرد.

به دنبال اعتراف‌های این مرد و بازسازی صحنه جرم پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. بنابر این گزارش؛ قرار است وی به زودی از خود دفاع کند. این در حالی است که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/OIZpE
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.