قصاص برای بوکسوری که دختر ماساژور را کشت

0 492

صبح 9 شهریور سال 96 جسد دختری 30 ساله در کانال آبی واقع در منطقه سیدخندان پیدا شد. از مرگ دختر جوان دو روز می گذشت و هویت جسد نیز ناشناس بود.

چند روز بعد کارشناسان هویت مقتول و خانواده اش را شناسایی کردند.

 

به گفته آنها «نگار» کارشناس ارشد فیزیک بود و در یکی از دانشگاه های اروپایی برای تحصیل در مقطع دکترا پذیرفته شده بود اما از آنجا که وضع مالی خوبی نداشتند دختر جوان مجبور بود کار کند و پول مورد نیازش را فراهم کند.

در ادامه مشخص شد وی با چند دختر دیگر در خانه ای زندگی می کرده اما از چند روز قبل به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

بررسی های پلیسی نشان می داد نگار آخرین بار با مرد جوانی به نام سعید قرار ملاقات داشته است. بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران سعید بازداشت شد.

او که ابتدا منکر جنایت بود پس از 40 روز به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت: در یکی از کانال های تلگرامی با آگهی ماساژور در خانه مواجه شدم وقتی تماس گرفتم نگار را به من معرفی کردند.

او برای این کار 300 هزار تومان می گرفت. فردای آن روز حدود ساعت 3 با نگار قرار گذاشتم. من سوار خودرو به محل قرار رفتم اما با دیدن نگار پشیمان شدم.

به او گفتم قرار ماساژ به هم خورده است اما او به من گفت باید 250 هزار تومان برای خسارت پرداخت کنم. سر همین موضوع باهم بحثمان شد، او شروع به داد و فریاد کرد.

از آنجایی که محل قرارمان نزدیک خانه ام بود و می ترسیدم کسی متوجه شود چند مشت به او زدم تا بترسد. اما مشت های من باعث مرگ او شد چرا که من سال هاست ورزشکارم و بوکس کار می کنم.

با مرگ او تصمیم گرفتم جسد را در سطل زباله بیندازم اما ترسیدم که کسی ببیند. بنابراین صبر کردم تا هوا تاریک شود و جسد را داخل رودخانه انداختم.

بدنبال اعترافات متهم او به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با درخواست اولیای دم برای قصاص، کیفرخواست او به دستور بازپرس غلامی صادر شد. مرد 44 ساله بزودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه خواهد رفت.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/UOXfT
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.