علیرضا خمسه در جنجال در عروسی گلزار می شود

244

علیرضا خمسه در جنجال در عروسی گلزار می شود

علیرضا خمسه من را تاکنون یک بعدی و دو بعدی دیده‌اید و برای اولین بار سه بعدی می‌بینید که بسیار متفاوت است و چیزی در مایه‌های محمدرضا گلزار خواهم بودعلیرضا خمسه در "جنجال در عروسی"فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» به کارگردانی سیدرضا خطیبی در یک نمایشی خصوصی به روی پرده رفت.این فیلم که با همکاری فرانسوی‌ها آماده شده است، شامگاه 5 بهمن ماه در پردیس سینمایی «کوروش» به نمایش درآمد.

 

علیرضا خمسه

 

پیش از آغاز فیلم، محمد احمدی تهیه‌کننده این فیلم ضمن تسلیت درگذشت یدالله نجفی از حاضران خواست به احترام او یک دقیقه سکوت کنند.این تهیه‌کننده با تقدیر از عوامل فیلم «جنجال در عروسی» گفت: ساخت این فیلم کار آسانی نبود و همه کار در شب انجام شد و گروه زحمات زیادی را متحمل شدند.

 

alireza khamseh1-rouzegar-com

 

علیرضا خمسه بازیگر این فیلم هم با اشاره به همکاری فرانسوی‌ها در ساخت این فیلم سه بعدی اظهار کرد: امیدوارم حاصل فیلم برای کودکان متفاوت باشد. در این حوزه قبلا تجربه ناقصی شده است و این تجربه کامل با کمک فرانسوی‌ها انجام شد.وی افزود: من را تاکنون یک بعدی و دو بعدی دیده‌اید و برای اولین بار سه بعدی می‌بینید که بسیار متفاوت است و چیزی در مایه‌های محمدرضا گلزار خواهم بود!میرطاهر مظلومی و مرتضی ضرابی دیگر بازیگران این فیلم هم از زحمات عوامل فیلم خصوصا تهیه‌کننده کار قدردانی کردند و حضور در این فیلم را تجربه شیرینی دانستند.

 

alireza khamseh2-rouzegar-com

 

در نمایش خصوصی این فیلم محمدرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و سینماگرانی چون علی غفاری و جلال فاطمی حضور داشتند.در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» به کارگردانی سیدرضا خطیبی، آمده است: «در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی‌دهند و به کلبه‌ای در انتهای باغ تبعید می‌کنند. بچه‌ها متوجه می‌شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می‌گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.»

 

alireza khamseh3-rouzegar-com

 

بازیگران این فیلم عبارتند از :علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمد رضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، سعید خبیری، سوده محمدعلیپور و با حضور نوجوانان: محمد جواد رسایی، امیر حسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی، علی کاظمی.

 

علیرضا خمسه

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/HbbD
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.