تیزر رسوایی 2 در سایت آپارات منتشر شد

582

تیزر رسوایی 2 در سایت آپارات منتشر شد

 فیلم سینمایی رسوایی 2 به کارگردانی مسعود ده نمکی و با بازی اکبر عبدی ، محمدرضا شریفی نیا ، مهران رجبی ، فخرالدین صدیق شریف ، امیر نوری ، اسماعیل خلج و سحر قریشی از شنبه 10 مردادماه فیلمبرداری خود را شروع کرده است. رسوایی 2 به کارگردانی مسعود ده نمکی کارگردان آثار پرفروش سینمای ایران این روزها در حال فیلمبرداری میباشد.دربخش عکس سریال و فیلم این بار تیزر و توضیحات فیلم رسوایی 2 را اماده کرده ایم

 

رسوایی 2


در قسمت یک رسوایی حاج یوسف روحانی محل مورد اتهام کسبه و اهالی محل قرار می گرفت. اما در قسمت دو ده سال از آن ماجرا گذشته است و شاهد هستیم که یک بار دیگر حاج یوسف (با بازی اکبر عبدی) با یک پیش بینی غیر منتظره مردم را از موضوعی آگاه می کند که در نهایت از طرف اطرافیانش طرد می شود و این خود آغاز ماجرا برای قصه ای است که ده نمکی قرار است آن را تصویر کند

 

تا کنون حضور شیلا خداداد و اکبر عبدی در پروژه سینمایی رسوایی 2 قطعی شده است حضور بازیگران دیگر هنوز قطعی نیست.خبرهایی از رسانه های مختلف مبنی بر حضور محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و مریم کاویانی در رسوایی 2 که در سری اول این فیلم ایفای نقش کردند، منتشر شد؛ اما تاکنون خبر موثقی از حضور قطعی این سه بازیگر وجود نداشته و اضافه شدن این سه بازیگر به جمع بازیگران در رسوایی 2 قطعیت نیافته است و تنها بازیگرانی که به طور قطعی حضورشان در پروژه نهایی شده است، شیلا خداداد و اکبر عبدی هستند.شایان ذکر است؛ رسوایی عنوان چهارمین اثر سینمایی مسعود ده نمکی بود که در اسفند 91 با حضور اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و جمعی دیگر از بازیگران به روی پرده سینما رفت.

 

رسوایی 2
 
این فیلم روایتگر داستان دختری بنام افسانه بود که درپی بیماری مادرش و بدهی های پدرش به شدت تحت فشار طلبکاران قرار گرفته و برای پرداخت این بدهی ها به راه های متعددی متوسل می شود.فیلم رسوایی 2 ساخته ده نمکی با حاشیه هایی از جمله دلخوری برخی از اهالی رسانه، ترک کردن سالن در دقایق ابتدایی فیلم و همچنین واکنش کارگردان نسبت به سخنان منتشر شده در فضای مجازی مواجه شد.

 

رسوایی 2 جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی ساعتی پس از بامداد امروز شنبه 17 بهمن ماه در برج میلاد به نمایش درآمد و از زمان نمایش تا امروز ظهر با حاشیه هایی همراه بود.از جمله این حاشیه ها می توان به دیالوگی از فیلم اشاره کرد که در آن یکی از شخصیت های منفی فیلم درباره خبرنگارارن به کار می برد و این باعث دلخوری عده ای از اهالی مطبوعات و رسانه ها می شود.

 

این دیالوگ باعث شد بعضی از اهالی رسانه ها تصمیم بگیرند که نشست خبری این فیلم را پوشش ندهند، در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز سخنانی مبنی بر سالن خالی فیلم «رسوایی 2» در برج میلاد مطرح شد و اینکه عده ای پس از گذشت دقایقی از اکران فیلم سالن را ترک کرده اند و این حاشیه ها باعث شد تا صبح امروز ده نمکی کارگردان «رسوایی 2» در صفحه اجتماعی خود در یکی از شبکه های مجازی چند جمله ای درباره فضای نمایش فیلم در ایام جشنواره بنویسد.

 

وی در سخنانی کوتاه آورده است: «سالن‌های نمایش دهنده «رسوایی» در جشنواره مملو از جمعیت است، حتی اگر آسمان به ریسمان ببافند برای پوشاندن این تحقیرشدن‌های ده ساله‌شان از «اخراجی‌ها» تا «رسوایی» به دلیل ناکام ماندن پیش‌بینی‌های کارشناسانه! و شرط بندی‌های مزخرف‌شان برای شکست این فیلم‌ها. تنها دلیلش هم این است که مردم را نشناخته‌اند‌. این مسئله چپ و راست ندارد، چپ کینه قدیمی دارد و حق دارد منصف نباشد و مکر کند و راست مذهبی بلاهت و خود‌کم‌بینی ای دارد که می‌خواهد آن را پشت غریبه‌نوازی پنهان کند اما خدا نه چپ است و نه راست. صبح اکران نزدیک است و روسیاهی باز به زغال می‌ماند، حتی اگر همه عالم نخواهند و تو تنها باشی»

 

رسوایی 2

 

وی همچنین ساعاتی بعد از یادداشت اول خود در پست دیگری نوشته است: «از این که عصبانی هستید خوشحالم و اگر عصبانی نمی‌شدید به خودم و کارم شک می‌کردم. از اینکه کنایه‌های فیلم ضمیر مخاطبش را به این زودی پیدا کرد خوشحالم و یقین کردم فیلم در بیان دیدگاهش لکنت ندارد. فیلم زلزله به جان‌شان انداخته و درست مثل زمان ساخت «فقر و فحشا»، «رسوایی» هم به خال زده است.»

 

این یادداشت ها در حالی نوشته شد که مسعود ده نمکی برای نشست خبری فیلم خود حضور پیدا نکرد و روابط عمومی جشنواره فجر درباره برگزار نشدن این نشست خبری اعلام کرد: نشست رسانه ای «رسوایی 2» در کاخ جشنواره کنسل شده است و برگزار نمی شود.

 

تیزر رسوایی 2 در سایت آپارات منتشر شد

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/boNr
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.