تبریک تولد آزاده نامداری به همسرش سجاد عبادی

79

تبریک تولد آزاده نامداری به همسرش سجاد عبادی

آزاده نامداری مجری جنجالی نوع خاصی تولد همسرش سجاد عبادی را تبریک گفت وی متولد نهم آذر ۱۳۶۳کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

 

azadeh-namdari-rouzegar.com

 

آزاده نامداری با اجرا در برنامه تازه ها نام خود را به شهرت رسید و با برنامه غیرمنتظره موقعیت خود را تثبیت کرد. او در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ با فرزاد حسنی دیگر مجری تلویزیون ازدواج کرد.او کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می شد.وی پیش از این اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم ۱ را بر عهده داشت. همچنین وی سابقه اجرا در شبکه جهانی جام جم و برنامه های مناسبتی و برنامه رادیو هفت و برنامه زنده صبحی دیگر شبکه آموزش را دارد.

 

او سال نود و یک را در حالی با برنامهسال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی برنامه جنجالی خانمی که شما باشی را هر شب اجرا کرد.آزاده نامداری به همراه فرزاد حسنی صبح روز پنجشنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۲ با حضور در حسینیه جماران و بیت حاج حسن خمینی نوه بزرگوار امام راحل مراسم عقد خود را برگزار کردند. حاج حسن خمینی خطبه عقد این زوج هنری را قرائت فرمودند.درحال حاضر وی همسر سجادی عبادی می باشد

 

 ****

آزاده نامداری با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

 

چهارم اسفند،تولدت مبارک،
میدونم همیشه،همه جا دوست داری مامانت کنارت باشه.
میخوام بدونی هست،نیگات میکنه وبرات دعا میکنه.

 

Azadeh-Namdari1-rouzegar.com

 

اختصاصی روزگار

 

تبریک تولد آزاده نامداری به همسرش سجاد عبادی

لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/WHCr
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.