بازیگران در کانون توجه پس از نشت پاناما

189

بازیگران در کانون توجه پس از نشت پاناما

آمیتا باچان ستاره بالیوود و جکی چان ستاره فیلم های رزمی در میان افراد مشهور لیست پاناما معرفی شده در نشست دوشنبه که باعث روشن شدن فرار مالیاتی آنها گشت حضور داشتند.باچان افسانه ای در هند به عنوان مدیر عامل چهار شرکت حمل و نقل شناخته می شود که در بازه کوتی سرمایه این شرکت هایش از 5000 دلار به 50 هزار دلار افزایش داد اما با انتشار این اخبار احتمال اینکه سرمایه این شرکت ها میلیون دلاری باشد وجود دارد.

 

  بازیگران در کانون توجه پس از نشت پاناما

 

این اطلاعات که شامل 11.5 میلیون سند می باشد به دفاتر توسط یک شرکت حقوقی پانامایی در اختیار 35 کشور قرار داده شده است.جکی چان ستاره هنکنگی فیلم ها رزمی نیز در فونسکا معلوم شده است که 6 شرکت دیگر ثبت کرده که برای فرار مالیاتی بوده است اما این بازیگر ممکن است دارای شرکت های مشروع دیگر به منظور کسب و کار باشد.

 

این اسناد به تخلف های بی شماری توسط افراد مشهور اشاره کرده است که هنوز صحت و درستی آن معلوم نشده است ایندین اکسپرس گزارش کرده بود که آمیتا باچان حداقل مدیر چهار کمپانی فرامرزی ثبت شده در جزایر ویرجین بوده است. براساس گزارش این روزنامه نام این بازیگر و آیشواریا رای در کنار 500 هندی دیگر در اسناد پاناما ذکر شده است.

 

پس از انتشار این اخبار در حالی که مشاور رسانه‌ای خانم رای اعتبار این اسناد را مورد سوال قرار داده است، آمیتا باچان سه‌شنبه با انتشار یک بیانیه هر گونه ارتباط با این کمپانی‌های فرامرزی را رد کرد. در این بیانیه آمده است : «من هیچ‌گاه مدیر کمپانی‌های اشاره شده نبوده‌ام. این امکان وجود دارد که از نام من سوءاستفاده کرده باشند. من همواره تمام مالیات‌های خودم را پرداخت کرده‌ام، حتی در گزارش منتشر شده هیچ اشاره‌ای به کاری غیرقانونی نشده است.»

 

در گزارش ایندین اکسپرس آیشواریا رای و خانوادۀ او به عنوان مدیران یک کمپانی در جزیره ویرجین یاد شده است. مشاور رسانه‌ای خانم رای به این روزنامه هندی گفت : «تمام اطلاعاتی که در اختیار شما قرار دارد، نادرست و دروغین است.» آیشواریا رای ستاره سینمای هندوستان و همسر پسر آمیتا باچان است.

 

بازیگران در کانون توجه پس از نشت پاناما

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/QtHk
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.