بهترین چای لاغری چیست؟

161

بهترین چای لاغری چیست؟

وقتی که صحبت از کاهش وزن باشد معمولاً رژیم لاغری اولین گزینه توصیه شده است. رژیمی که کالری کمی داشته باشد و بتواند در کنار ورزش مواد مغذی و مورد نیاز بدن شما را تامین کند. اما آیا در مورد چای‌های لاغری چیزی شنیده‌اید؟ در سال‌های اخیر تبلیغات زیادی در مورد اینگونه چای‌های شده است. در این مقاله 2 نوع چای لاغری معروف را به شما معرفی میکنیم:

 

بهترین چای لاغری

 

چای اولانگ:

 

این چای می‌تواند متابولیسم بدن را افزایش دهد. اولانگ یک نام چینی برای اژدهای سیاه است. چای اولانگ نیز همانند چای سبز با کاتچین‌های بسیاری پر شده است و می‌تواند فرآیند کاهش وزن را با افزایش متابولیسم تسریع کند.مطالعات انجام شده در چین نشان می‌دهد افرادی که به طور منظم از چای اولانگ استفاده می‌کنند، کاهش وزن بیشتری خواهند داشت.

 

چای نعناع:

 

شما می‌توانید یک قوری بزرگ را با برگ‌های نعناع پر کنید و از آن برای کاهش وزن خود استفاده نمایید. در حالیکه برخی از بوها و عطرها می‌تواند باعث تحریک اشتها شود، برخی دیگر می‌توانند اشتها را سرکوب نمایند. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد افردی که هر دو ساعت بوی نعناع را استشمام می‌کنند، هر ماه به طور متوسط 2.2 کیلوگرم وزن خود را از دست خواهند داد. همچنین می‌توانید چند قطره روغن نعناع را روی بالش خود بریزید تا از مزایای آن به خوبی بهره مند شوید.

 

منبع: مجله سلامت

3/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/tswl
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.