گالری زیباترین مدل کفش اسپرت زنانه تابستانی 2017 | مدل کفش اسپرت زنانه تابستانی 96

0 325

گالری زیباترین مدل کفش اسپرت زنانه تابستانی 2017 | مدل کفش اسپرت زنانه تابستانی 96

زیباترین مجموعه از مدل کفش اسپرت زنانه جدید سال

انواع مجموعه مدل کفش اسپرت زنانه و مردانه  شیک و جدید

 

کفش اسپرت یک انتخاب عالی برای استایل روزمره تان خواهد بود در واقع کفشی که قرار است هر روز به پا کنید باید راحت باشد و در عین حال مطابق سلیقه تان باشد و استفاده روزمره اش برایتان جذاب باشد. اگر اهل استفاده از کفش های اسپرت هستید ما در اینجا مجموعه ای از جدیدترین مدلهای این کفشها را گرد آورده ایم که مشاهده مینمایید .

مهم نیست یک کفش مناسب دویدن یا پیاده‌روی انتخاب می‌کنید یا یک کتانی روزمره؛ رویه کفش در عین حال که کاملا پای شما را می‌گیرد و محافظت می‌کند باید نرم و راحت باشد. اگر پایتان داخل کفش احساس فشار و تنگی می‌کند احتمال دارد که رویه کفش بیش از اندازه تنگ باشد و بنابراین پای شما داخل کفش به فضای بیشتری نیاز دارد. اگر یک کفش با کیفیت و مناسب انتخاب کرده‌اید و احساس فشار در بخش روی پای خود دارید،  شاید لازم باشد، پیش از آنکه به سرعت سراغ یک گزینه دیگر بروید، نوع بستن بند کفش و دیزاین‌اش را تغییر دهید.
اهمیت پهنا در خرید کفش های اسپرت

 

مدل کفش اسپرت زنانه

هنگام خرید کفش‌ اسپرت این نکته را به یاد داشته باشید که پای شما باید بتواند کمی به طرفین حرکت کند بی‌آن‌که بخش لبه‌های رویه کفش از زیره آن جلوتر بیاید و کشیده شود. اگر به فکر خرید کفش کتانی برای کودک خود هستید حرکت دادن پا، راحت‌ترین راه برای این است که بدانید پهنای کفش درست است. اما در مورد خودتان، می‌توانید به جای انگشت کوچک‌تان توجه کنید، اگر کفش خیلی تنگ باشد، انگشت کوچک پایتان حس جمع شدگی و بالا قرار گرفتن دارد.

 

مدل کفش اسپرت زنانه
چه میزان طول برای یک کفش اسپرت مناسب است؟

    پاها حین دویدن کمی ورم کرده و بلندتر می‌شوند، پس مطمئن شوید که که بین بلندترین انگشت پا و بخش جلوی کفش به اندازه‌ی پهنای شست دست‌تان فاصله است.

پیش از خرید یک کفش دویدن باید این را بدانید که پاها حین دویدن کمی ورم کرده و بلندتر می‌شوند، پس مطمئن شوید که که بین بلندترین انگشت پا (معمولا انگشت شست، بلندترین انگشت است) و بخش جلوی کفش به اندازه پهنای شست دست‌تان فاصله است. این اندازه را زمانی که ایستاده‌اید و بند کفش‌ها را به خوبی بسته‌اید، بگیرید؛ می‌توانید از دوستتان یا مغازه‌دار خواهش کنید که این کار را انجام دهد. همچنین هنگام پوشیدن کفش، انگشتان پای شما باید به راحتی به سمت بالا و پایین حرکت کند، این فضای جلوی کفش برای حرکت دادن انگشتان پا از ایجاد ناراحتی‌ها در این بخش جلوگیری می‌کند.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

انعطاف‌پذیری یک کفش باید به چه میزان باشد؟

انعطاف‌پذیری یک کفش را باید پیش از پوشیدن آن امتحان کنید. برای تعیین میزان انعطاف‌پذیری کفش، بخش پاشنه آن را در دست‌تان نگه دارید و بخش پنجه‌اش را به زمین فشار دهید. کفش باید به همان میزان که پای شما می‌تواند منعطف شود، خم شود. انعطاف‌پذیری نامناسب یک کفش به خصوص کفش دویدن باعث ابتلا به کمر درد و التهاب پلانتار شده و خشکی کتانی باعث کشیدگی تاندون پا و فشار روی بخش کف پا می‌شود.

 

مدل کفش اسپرت زنانه
برای خرید کفش به احساستان اعتماد کنید

تنها دانستن این نکات که استانداردهای یک کفش باید به چه صورت باشد، کافی نیست. برای خرید کفش مناسب به احساس خودتان نیز توجه کنید. یک کفش خوب کفشی است که هنگام ایستادن و قدم زدن حس خوب و راحتی به شما بدهد. پس به محض پوشیدن کفش کمی با آن درجا بزنید و تکان بخورید تا ببینید چه احساسی دارید. حس یک ساپورت و محافظت طبیعی برای یک کفش اسپرت، معمولا برای اکثر افراد نشان‌دهنده مناسب بودن مدل کفش است.

‌ ‌

مدل کفش اسپرت زنانه
این اشتباهات رایج را در خرید کفش ورزشی انجام ندهید!

معمولا وقتی سراغ خرید کفش ورزشی مناسب دویدن می‌روید، اشتباهاتی را انجام می‌دهید که بیشتر ورزشکاران ممکن است گرفتار آن‌ها شوند، اما شما باید متفاوت انتخاب کنید و اسیر این اشتباهات رایج نشوید.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

خرید کفش تنها به خاطر ظاهر آن

بعضی ورزشکاران شاید بیش از حد به فشن و ظاهر کفش توجه می‌کنند، اما بهتر است کمی از ظواهر فاصله بگیرید. بسیاری اوقات وقتی یک کفش کتانی یا ورزشی را تنها به خاطر ظاهر آن خریداری می‌کنید تا چند ماه بعد، آن را دیگر نمی‌توانید بپوشید، چراکه یک کفش نامناسب باعث ناراحتی پا و کمر می‌شود. پس پیش از مد روز به احساس و اندازه کفش توجه کنید.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

با انگشتان پایتان پیانو بزنید

فراموش نکنید که چه یک کتانی انتخاب کنید و چه یک کفش حرفه‌ای برای انواع فعالیت ورزشی بخرید، در هر صورت کفش تنگ باعث تاول زدن و سیاه شدن انگشتان پا یا مشکلاتی از این قبیل می‌شود. معمولا خانم‌ها یا دختران سراغ خرید کفش دخترانه یا یک کفش زنانه کوچک‌تر از سایز واقعی پایشان می‌روند چراکه مدام درباره ظاهر پای خودشان احساس ناراحتی و نگرانی می‌کنند. اما در مورد اندازه کفش به خصوص کفش کتانی و اسپرت یک اصطلاح مهم وجود دارد، “با انگشتان پایتان پیانو بزنید” یعنی داخل کفش باید اندازه کافی برای تکان دادن انگشتان پا را داشته باشید، اما کفش نباید بیش از اندازه آزاد باشد.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

خرید کفش در زمان نامناسب روز

    پای شما از صبح تا بعد از ظهر کمی بزرگ می‌شود و تقریبا در حدود ساعت چهار بعداز ظهر به بیشترین اندازه خود می‌رسد

بسیاری از افراد پای خودشان را صبح اندازه می‌گیرند و بر همان اساس خرید اینترنتی کفش را انجام می‌دهند. کفشی که صبح اندازه‌ی پای شما است، ساعت پنج بعد از ظهر و پس از یک پیاده‌روی طولانی برای شما تنگ خواهد بود. در واقع پای شما از صبح تا بعد از ظهر کمی بزرگ می‌شود و تقریبا در حدود ساعت چهار بعداز ظهر به بیشترین اندازه خود می‌رسد، بعد از این ساعت زمان مناسبی برای اندازه‌گیری پا و انتخاب کفش است.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

اشتباه در انتخاب سایز کفش

برخی افراد فکر می‌کنند سایز پایشان 42 است یعنی زمان خرید یک کفش آدیداس سایز 42 را انتخاب می‌کنند و زمانی که کتانی ریباک می‌خرند باز هم سراغ سایز 42 می‌روند. این یک اشتباه عمده در خرید سایز نادرست است، باید بدانید که سایزبندی ها در هر برند ورزشی می‌تواند متفاوت باشد و قالب هر کفش در برندهای مختلف متفاوت است.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

پس برای انتخاب اندازه درست کفش در یک فروشگاه اینترنتی کفش به راهنمای سایز همان برند توجه کنید و برای خرید حضوری حتما کفش‌ها را بپوشید.

 

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه‌

 

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه‌

 

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه‌

 

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه‌

 

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه‌

 

مدل کفش اسپرت زنانه

 

مدل کفش اسپرت زنانه‌

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/Rngn
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.