زیباترین زنان سال 2018 انتخاب شدند+ عکس

0 606

زیباترین زنان سال 2018 انتخاب شدند+ عکس

زیباترین زن سال 2016

زیباترین زنان جهان 2018,زیباترین زنان روسیه

زیباترین زنان,زیباترین زنان دنیا,زیباترین زنان جهان,زیباترین زنان 2018,زیباترین زنان ایران

زیباترین زنان هندی,زیباترین زنان هالیوود,زیباترین زنان برزیل,زیباترین زنان ایرانی

هر سال یک مجله معروف خارجی زیباترین زنان سال را انتخاب می کند امسال در سال 2018 و مطلبی که این مجله انتشار داده است زیباترین زنان سال 2018 انتخاب شدند

 

فلورانس کلگیت توانست لقب زیباترین زن جهان بدون آرایش را با توجه به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.روزنامه الدیار لبنان نوشت از معیارهای در نظر گرفته شده مسافت بین گوش ها و مسافت بین چشمان نتیجه ای علمی خاصی را می دهد و همچنین مسافت بین چشمان به نسبت فاصله تا دهان نیز کمتر از یک سوم فاصله موهای سر تا چانه است که این معیار دیگری است.

 

عکس و مطالب زیر در سایت بروز روزگار در مورد زیباترین زن سال 2018 آماده شده است

 

و اما چطور زیباترین زن شویم ؟

 

نحوه استفاده از آستون

:

کشیدن پنبه آغشته به آستون برروی ناخن بسیار خطرناک هست


بهترین راه حل چیست ؟


پنبه آغشته به آستون را چند ثانیه روی ناخان نگه دارید و به یکباره لاک را پاک کنید.

با موههای ریز بر روی پیشانی چه کنیم ؟

 

برای موهای ریز روی پیشانی ما یک راه حل ساده به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با یک مسواک خیس موههای ریز پیشانی را به سمت بالا شانه کنید سپس بکمک ژل آنها را در جای خود ثابت نگهدارید.

چگونه خط از خط لب استفاده کنیم ؟

 

اگرشما از خط لب استفاده میکنید یک توصیه بسیار موثر برای شما داریم .
خط لب خود را همیشه در یخجال نگهدارید در اینصورت خواهید دید نتیجه بهتری عاید شما خواهد شد .

آیا پوست شما چرب است؟


اگر پوست شما چرب هست و بعد از آرایش برق میزند شما ابتدا باید صورت خودرا شستشو دهید سپس قبل از اینکه پوست صورته شما خشک شود از کرم مات کننده رنگ پوست استفاده کنید و بعد از اینکه رنگ پوست شما مات شد از فوندایشن استفاده کنید.


سلامتی لثه و دندان:

جهت سلامتی دندان و لثه روی مسواکتان نمک بریزید و دندانهایتان را تا انتهای لثه ها مسواک بزنید.

برای دستها حمام شیر

 

بهنگام مانیکور بجای استفاده از آب از شیر استفاده کنید و دستهایتان را حداقل 5 دقیقه در شیر ولرم نگهدارید اینکار باعث میشوید ناخنهایتان قوی شود و زود نشکند .

از چه سایه ای باید استفاده کنید :

اگر سایه شما در بالای پلکتان جم میشود از سایه های چرب و سایه هایی که رنکدانه درشت دارند استفاده نکنید ترجیح شما بیشتر بر روی سایه های صدفی باید متمرکز شود.

سینه های شل و آویزان :

اگر تحت درمان هستین یادر دوره یائسگی بسر میبیرید و احساس مسکنسد سینه های شما بدفرم شده است میتوانید از لوسیونهای حاوی گل مریم و جنسینگ که به بافت و تقویت و طراوت پوست کمک میکند استفاده کنید.

پاک کردن آرایش چشم :

برای پاک کردن آرایش چشم نباید پوست اطراف چشم کشیده شود بهترین راه برای پاک کردن آرایش چشم اینست که ژل یا شیر پاک کن را برروی پلک و نواحی اطراف چشم بزنید بعد با یک پنبه به آرامی پاک کنید .

چطور سرزنده و شاداب روزمان را شروع کنیم :

صبح به محض بیدار شدن از خواب یک لیوان آب ولرم همراه با آبلیمو میل کنید صورت خود را بجای آب با سودا شستشو دهید .

پف چشمها:

اگر صب از خواب بلند شدین و چشمهایتان پف داشت اول از همه پنجره هارا باز کنید و هوای اتاق را عوض کنید سریعترین راه برای خواباندن پف چشمها و استراحت آنها استفاده از چای سبز کیسه ای میباشد بمدت 10دقیقه

برای اینکه خود را بهتر احساس کنید به حمام بروید:

بعد از دوش گرفتن در وان 38 درجه 1.8لیتر ساکی(یک نوع نوشیدنی ژاپنی )و یک مشت آب دریا اضافه کنید ودر وان دراز بکشید حداقل نیم ساعت تمامی سلولهای مرده بدنه شما تمیز میشود و پوستتان شفاف میشود .

دیگر شوره سر ندارید :

وقتی به موهایتان شامپوزدین و کف کرد نم موهایتان را با یک حوله بگیرید و شروع به شانه کردن موهایتان کنید شوره ها از بین خواهد رفت به شامپویتان آب سیب اضافه کنید و موهایتان را شستشو دهید و تا یک روز از سشوار و حالت دهنده مو استفاده نکنید .

ناخنهایی که نمیشکنن:

اگر میخاهید صاحب ناخنهایی باشد که نمیشکند داخل آب ولرم روغن زیتون و آبلیمو اضافه کنید و دستهایتان را یک رب در داخل آن قرار دهید .

مژه ها :

اگر از مژه هایتان بعد از ریمل زدن راضی نیستین و ریمل مژه های شمارا بهم چسبیده نشان میدهد و زیبایی چشمهایتان محو میشود ریمل را به نوک مژه هایتان نزنید و به ریشه مژه هایتان سرمه غلیظ بزنید


رازهای مانیکور

 

بریدن گوشتهای اضافی کنار ناخن به سلامتی شما آسیب میزند بهترین راهکار اینست که به نوک یک میله کوچک پنبه وصل کنید و پوست را به عقب هل دهید .

 

میخواهید لبهایی مات داشته باشید :

اگر دوست دارید لبهایی مات داشته باشیداز خط لب استفاده کنید ابتدا اطراف لبهایتان را خط لب بکشید ولی نه غلیظ بعد با خط لب لبهایتان را رنگ کنید و با انگشت پخش کنید .

احساس میکنیدبعد از رژیم سینه هایتان بد فرم شده است :

خانومها معمولا بعد از یک رژیمه سخت و کاهش وزن ماهیچه های بدنشان شل میشود پیشنهاد ما به شما رژیم پروتین است این رژیم باعث میشود الیاف کلاژن والاسین دوباره قوی شوند.

چگونه در طول روز حالت موهای خود را حفظ کنید :

صب به هنگام خارج شدن از منزل مدل مویی که درست کرده اید در طول روز حالت خود را از دست میدهند شما میتوانید با استفاده از یک شانه کوتاه به موهای خود کمک کنید تا حالت خودرا از دست ندهند .

آیا موهای مجعد دوست دارید :

بعد از شستن موهای خود اجازه هید مقداری موهها بدونه کمک گرفتن از سشوار خشک شوند سپس از سشوار استفاده کنید ولی اجازه دهید باز هم قسمتی نم در خود داشته باشن برا قسمتهایی از مو که بصورت وز و نازیبا باقی مانده است میتوانید از مرطوب کننده ای که برای دستهایتان استفاده میکنید برای مرتب کردن آنها استفاده کنید.

اجازه ندیهید موهایتان زود چرب شوند:

بعدازکف کردن موهایتان اگر موهایتان را شانه میکشید اینکار را بسیار آرام انجام دهید و اگر از کرم مو استفاده میکنید از وسط موهایتان تا نوک موهایتان به آرامی بکشید با کف دو دست بدین صورت که اول به کف دو دست کرم مو را آغشته کنید سپس از امتداد مو وسط مورا انتخاب کرده و تا انتها به موهایتان کرم بزنید بهیچ وجه نباید به ریشه مو برخورد کند .

چگونه موهایی براق داشته باشیم مخصوصا موهایی با رنگ روشن :

خانومها برای اینکه مو براق داشته باشین بعد از حمام زمان آبکشی موهایتان چند قطره لیمو در آب بریزید و با آن موهایتان را آغشته کنید .

برا ی پوستها خشک :

اگر آب بدنتان کم باشد گذشته از نوشیدن آب به اندازه کافی باید از لوسیون بدن و مرطوب کننده صورت استفاده کنید وچای سبز بنوشید.

دستهایی نرم :

اگر میخواهید پوست دستهایتان نرم بمامند و مرطوب کننده هایی که استفاده میکنید در پوست شما رسوخ کند قبل از استفاده از مرطوب کننده دستهای خود را روی قابلمه ای که درونه آن آب داغ هست و بخار دارد بگیری بدین ترتیب منافذ پوست باز میشود و کرم مرطوب کننده راحت رسوخ پیدا میکند .

محافظت از مو قبل از شنا :

قبل از شنا در دریا یا استخر موهای خود را با آب سر شستشو دهید بدین ترتیب موهای شما خود را بازسازی خواهد کرد و از آب دریا و کلر در امان خواهد ماند

 

زیباترین زنان سال 2018

 

کامرون دیاز: مانکن و بازیگر 38 ساله آمریکایی

 

52

 

کتی پری : خواننده 26 ساله آمریکایی

زیباترین زنان سال 2018

51

رزی هانتینگتن وایتلی : مانکن و بازیگر 24 ساله انگلیسی

زیباترین زنان سال 2018

زیباترین زن سال 2016

میلا کونیس : بازیگر 27 ساله روس

زیباترین زنان سال 2018

53

زیباترین زنان سال 2018

بار رافائیلی : مانکن و بازیگر 25 ساله

54

زیباترین زنان سال 2018

53

ناتالی پورتمن : بازیگر 29 ساله

زیباترین زنان سال 2018

56

آن هاتاوی: بازیگر 28 ساله آمریکایی

زیباترین زنان سال 2018

زن زیبا

 جنیفر لارنس : بازیگر 20 ساله آمریکایی

زیباترین زنان سال 2018

57

 

زیباترین زنان سال 2018

4.8/5 - (6 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/zdQt
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.