شیکترین مدل عینک پسرانه ۲۰۱۶ + مدل عینک پسرانه ۱۳۹۵ آفتابی

0 263

شیکترین مدل عینک پسرانه ۲۰۱۶ + مدل عینک پسرانه ۱۳۹۵ آفتابی

مجموعه گالری عکس های مدل عینک جدید مردانه و پسرانه اورجینال

برای سال ۱۳۹۵ و ۲۰۱۶ برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های عینک مردانه و پسرانه جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه نوع صورت

عینک‌های آفتابی هم چشمان شما را از آفتاب دور نگه می دارد و نمی‌گذارد که اشعه‌های مضر خورشید به چشمان شما ضرر برساند و هم می‌تواند کاری کند که شما خوش‌تیپ‌تر به نظر برسید؛ اما به شرطی که قواعد کلی برای انتخاب بهترین عینک آفتابی با توجه به نوع صورت‌تان را رعایت کنید. عینکی متناسب با نوع چهره‌تان خریداری کنید که به صورت شما می‌نشیند و می‌تواند حالت وقار یا اسپرت بودن و مطابق روز بودن را به دیگران القا کند ولی برای آنکه بدانید چه نوع عینکی به صورت شما می‌آید، اول باید حالت صورت‌تان را بشناسید، اما چگونه؟ برای آنکه فرم صورت‌تان را بشناسید مطلب زیر را بخوانید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_93.jpg

صورت شما چه شکلی است ؟

شما باید اندازه‌های صورت‌تان را اندازه‌گیری کنید و با استفاده از این اندازه‌ها فرم صورت‌تان را دریابید. برای این کار شما به یک آینه که در محل مناسب پر نور قرار گرفته، یک متر و یک کاغذ و قلم برای نوشتن اندازه‌ها نیاز دارید. با فراهم کردن این وسایل از شیوه‌های زیر استفاده کنید:
۱- انتهای متر اندازه‌گیری را روی نقطه خارجی یک چشم خود بگذارید سپس متر را خیلی آرام از روی چشم و بینی خود عبور دهید و تا نقطه خارجی چشم دیگر خود ببرید. در این حالت، متر اندازه‌گیری باید از بالای نقطه تیزگونه،گونه‌های شما یا نقطه برجسته گونه‌هایتان عبور کرده باشد. این اندازه را یادداشت کنید. این اندازه را به اصطلاح فاصله میان «2 استخوان‌گونه» می‌نامند.
۲- اکنون نوبت اندازه‌گیری «خط‌فکی» است. متر را روی یکی از مفاصل استخوان فک خود که در نقطه کناری قسمت برجسته گوش قرار دارد بگذارید و سپس متر را تا نقطه مقابل این قسمت در گوش دیگر ببرید. سپس عدد به دست آمده را در ۲‌ضرب و یادداشت کنید.
۳- حالا «پیشانی»‌تان را اندازه‌گیری کنید. یک سر متر اندازه‌گیری را در نقطه‌ای که کاملا وسط نقطه میانی ابروها و نقطه روییدن موها در بالای آن است بگذارید (این نقطه مهم‌ترین نقطه پیشانی شماست). حالا متر را تا نقطه مقابل در سمت دیگر ببرید و عدد به دست آمده را یادداشت کنید.
۴- در نهایت قد یا ارتفاع صورت‌تان را اندازه‌گیری کنید. سر متر اندازه‌گیری را در نقطه وسط رویش‌ موهایتان قرار دهید و آن را به صورت صاف پایین بیاورید تا به چانه برسد. اندازه را یادداشت کنید. پس از نوشتن این اندازه‌ها می‌توانید شکل صورت‌تان را حدس بزنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_78.jpg

صورت‌های تخم‌مرغی:

 اگر اندازه «قد- ارتفاع» صورت شما یک و نیم برابر «فاصله میان ۲ استخوان‌گونه» شما باشد، آن وقت این صورت را فرم صورت «تخم‌مرغی» می‌نامند که از لحاظ آرایشگران فرم ایده‌آلی برای صورت است. «جولیا رابرتز» یکی از چهره‌های مشهور فرم صورتش اینگونه است.

صورت‌های گرد:

اگر «ارتفاع» صورت شما مساوی فاصله میان ۲ استخوان «گونه» صورت‌تان یا نزدیک به آن باشد، در این حالت صورت شما گرد محسوب می‌شود. در میان چهره‌های مشهور صورت «کیت وینسلت» صورت گرد محسوب می‌شود.

صورت مستطیلی:

اگر «فاصله  میان ۲ استخوان‌گونه» و خط فکی صورت شما بیشتر از «ارتفاع» آن باشد، صورت‌تان را صورت «مستطیلی» می‌نامند. در میان چهره‌های معروف صورت «نیکی تایلور» تقریبا مستطیلی است.

صورت قلبی شکل:

در این حالت اندازه دو استخوان «گونه» و «پیشانی» شما بیشتر از اندازه خط فکی است. صورت «جنیفر لاوهویت»  اینگونه است.

صورت مربعی:

 اگر در صورت شما «ارتفاع» با اندازه «2 استخوان گونه» و نیز اندازه‌های خط فکی و پیشانی تقریبا یک اندازه است، آن وقت حالت کلی صورت شما مربعی است. «ساندرا بولاک» یکی از چهره‌های مشهور با این نوع صورت است.

صورت الماسی:

 اگر در صورت شما اندازه خط فکی با  ارتفاع آن تقریبا برابر است اما خط پیشانی و اندازه خط فکی و «فاصله ۲ استخوان گونه» مساوی است، صورت‌تان حالت الماسی‌شکل دارد.

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_77.jpg

صورت‌های تخم‌مرغی

افرادی که صورت گرد دارند، برای خرید عینک آفتابی مناسب کار سختی پیش‌رو ندارند. واقعیت این است که بیشتر فریم‌های عینک برای اینگونه صورت‌ها مناسب هستند و هم فریم‌های دایره‌ای و هم فریم‌های مربعی می‌تواند صورت شما را زیبا کند. حتی قاب‌های خیلی بزرگ و نوع عینک‌های خلبانی هم به این نوع صورت‌ها می‌آیند اما، خب رعایت بعضی نکته‌های کوچک به شما کمک می‌کند عینک بهتری انتخاب کنید: اگر اجزای صورت‌تان کوچک است هرگز از عینک‌های با قاب‌های بزرگ استفاده نکنید و اگر هم حالت موهایتان چتری یا رها روی صورت است از عینک‌های ریز گرد استفاده نکنید.

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_76.jpg

صورت‌های گرد

افرادی که صورتشان گرد است به عینک‌های زاویه‌دار نیاز دارند تا صورتشان را به حالت مناسب تغییر دهد. بهترین نوع عینک‌ها برای این نوع صورت آنهایی هستند که تقریبا خطوط فریمشان صاف باشد. عینک‌های مربع و مستطیل بهترین انتخاب برای این نوع صورت‌ها هستند. درباره این نوع صورت‌ها هم البته بسیار مهم است که به اندازه اجزای صورت‌تان هم توجه کنید. اگر چشم‌های بزرگ و دهان برجسته دارید از عینک‌های ریز و ظریف استفاده نکنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_75.jpg

صورت‌های قلبی

در صورت‌های قلبی‌شکل پیشانی بسیار بزرگ‌تر و عریض‌تر از چانه‌ها و گونه‌هاست باید عینک‌هایی را با حالت متضاد فرم صورت‌تان را انتخاب کنید. عینک‌های خلبانی برای این نوع صورت‌ها بسیار مناسب هستند. در کل باید گفت، همه عینک‌های گرد یا چند ضلعی که قسمت بالایی آنها بزرگ‌تر از قسمت پایینی آنهاست، برای این نوع صورت‌ها بسیار مناسب هستند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_74.jpg

صورت‌های مربع

صورت‌های مربعی باید از عینک‌های منحنی استفاده کنند، زیرا این نوع عینک‌ها بیشتر از هر نوع دیگری بر این صورت‌ها می‌نشیند. این فریم‌ها صورت تیز افراد صاحب چهره مربعی را نرم می‌کند و شکل متوازن و آراسته به آنها می‌دهد. افرادی که دارای این نوع صورت هستند، گونه‌ها و فک بزرگی دارند و بهتر است برای اصلاح این حالت از عینک‌هایی استفاده کنند که بالاتر از حد معمول روی صورت می‌‌ایستند. با این نوع عینک‌ها توجه به چشمان شما جلب می‌شود.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_73.jpg

صورت‌های مستطیلی

در این فرم از صورت‌ها استخوان‌های گونه عموما برجسته‌اند و بینی‌ها درشت و استخوانی هستند. درکل برای این نوع از صورت‌های کشیده هم بهترین نوع عینک‌ها، عینک‌هایی موسوم به خلبانی هستند. با این نوع عینک‌ها حالت صورت شما از کشیدگی درمی‌آید و فرم مناسبی پیدا می‌کند. عینک‌‌های مربعی که فریم‌های خیلی بزرگی نداشته باشند هم یک انتخاب بسیار مناسب برای این گروه از چهره‌ها هستند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_72.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_71.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_70.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_69.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/sunglasses_Rouzegar.om_68.jpg

مدل عینک

1/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/PqdG
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.