شیکترین مدل ساعت دخترانه 2016 + مدل ساعت دخترانه 1395

0 251

مدل ساعت دخترانه 2016 + مدل ساعت دخترانه 1395

مجموعه گالری عکس های مدل ساعت جدید دخترانه و زنانه اورجینال

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های ساعت دخترانه و  زنانه جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

ارایشگران حرفه ای با چه تکنیکی ابروها را رنگ میکنند

برای اینکه بخواهید در خانه ابروهایتان را رنگ کنید باید ابتدا با موادی که برای این کار نیاز دارید آشنا شوید سپس روشن کردن و تیره کردن  رنگ ابرو را برایتان آموزش می دهیم  رنگ کردن ابرو  آنطوری که فکر میکنید ساده هم نیست  چون فوت و فن هایی دارد که باید آنها را رعایت کنید   همین کار ساده نکات و تکنیک‌هایی دارد که می‌تواند ابروهای شمار ا زیباتر کند برخی هم چندان موافق رنگ کردن نیستند و ترجیح می‌دهند با مداد و سایه به ابروها رنگ دهند اما باید بدانید تنها با آرایش نمی‌توانید ابروهای‌تان را روشن و مثلا آنها را با رنگ موی بلوند خود هماهنگ کنید پس برای هیچ‌کس ضرر ندارد که کمی با تکنیک‌های رنگ کردن بیشتر آشنا شود.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_9.jpg
اول از همه باید بدانید بیشتر آرایشگرها می‌گویند رنگ ابروها باید یک درجه تیره‌تر از رنگ موها باشد اما باز هم همه موافق این امر نیستند و نظرات مختلفی وجود دارد. برای همین در اینجا ما برای‌تان تمام نکاتی را که برای رنگ کردن ابرو نیاز دارید، آورده‌ایم؛ از انتخاب رنگ گرفته تا تکنیک‌های رنگ زدن.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_1.jpg

یادتان باشد رنگ ابروها تنها با رنگ مو مشخص نمی‌شود بلکه رنگ پوست هم نقش تعیین‌کننده‌ای دارد؛ مثلا اگر رنگ موی قهوه‌ای تیره با پوستی گندمی دارید و ابروی‌تان مشکی است، این تضاد نزدیک به هم چهره‌تان را جذاب‌تر می کند یا مثلا فردی که پوستی روشن با ابروی مشکی داشته و هم‌اکنون رنگ موی خود را بلوند کرده، بهتر است یک تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن کند. کسانی که چهره‌ای سبزه دارند و رنگ مو را مش یا کامل روشن کرده‌اند، بهتر است رنگ ابروی شان را چهار تا پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن کنند چون این رنگ ابرو چهره را بازتر و زیباتر خواهد کرد.  افراد با موهای شرابی و فندقی و گروه رنگ موهای قرمز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند. گروه زیتونی با پوست‌های سفید و روشن رنگ ابرو را تنها یکی، دو درجه روشن‌تر از رنگ مو کنند و گروه زیتونی با پوست‌ تیره آن را کاملا روشن سازند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_3.jpg

از چه اکسیدانی برای ابرو استفاده کنید؟
شما نباید همان اکسیدانی را که برای رنگ‌ کردن موهای‌تان استفاده می‌کنید برای ابرو یا مژه‌های‌تان هم به کار ببرید. ابرو و مژه‌ها هم موهای کمتری نسبت به سر دارند و هم کوتاه‌تر هستند بنابراین خیلی سریع‌تر رنگ می‌گیرند. پس بهتر است برای آسیب دیدن کمتر از اکسیدان ضعیف‌تری استفاده کنید. برای رنگ مژه باید از اکسیدان‌هایی استفاده کرد که حداقل 9/1 و حداکثر سه است، برای رنگ ابرو تا شش هم می‌توانید استفاده کنید البته توصیه ما این است که برای ابروها هم همان اکسیدان سه یا کمتر را به کار ببرید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_4.jpg
آیا همیشه با تغییر رنگ مو، ابروها را هم رنگ کنیم؟
اگر رنگ موهای خود را تغییر مختصری داده‌اید، کافی است کمى‌ سایه پودری یا مداد ابرو روی ابروها بزنید. این کار ابروها را با هر رنگ مویی خوشرنگ تر و خوش‌فرم‌تر مى‌کند. اگر رنگ موهای‌تان را تغییر اساسی داده‌اید (مثلا موهای قهوه‌ای تیره را به رنگ بلوند روشن درآورده‌اید) از متخصص ابرو در آرایشگاه‌تان مشاوره بگیرید و رنگ ابروهای‌تان را هماهنگ با رنگ موها‌ی‌تان عوض کنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_5.jpg
چه رنگی برای ابرو انتخاب کنید؟
همیشه رنگ مداد ابروی‌تان را هماهنگ با رنگ موها و پوست‌تان انتخاب کنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهای‌تان را اغراق‌‌آمیز تغییر دهید باید متناسب با آن رنگ ابروی‌تان را کمرنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ ابروی پودری بیشتر از مداد ابروست. قبل از هر بار استفاده، نوک مداد ابروی‌تان را تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده می‌کنید، بعد از هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید و با باد خشک کنید. اگر پودر زیادی روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش می‌کند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_6.jpg

چطور ابروها را روشن کنید؟
کسانی که ابروهایی ضخیم، زبر و بسیار تیره‌ای دارند برای روشن کردن‌شان دچار مشکل می‌شوند. این افراد می‌توانند برای روشن‌ کردن ابروها سراغ دکلره و مواد بی‌رنگ‌کننده بروند؛ البته هنگام کار با این مواد باید بیشتر دقت کنند و هیچ‌گاه به‌طور مداوم ابرو‌ها را دکلره نکنند چون می‌تواند آسیب‌زننده باشد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_7.jpg
1-  کار را با ابروهای تمیز آغاز کنید؛ یعنی باید ابروها پیش از دکلره برداشته و موهای آن مرتب شده‌ باشند همچنین بهتر است قبل از کار با شامپو آنها را بشویید.
2-   با استفاده از یک گوش‌پا‌ک‌کن پوست اطراف ابرو را با وازلین بپوشانید. این کار پوست را از آسیب‌ها و التهابات ناشی از دکلره محافظت می‌کند به‌خصوص اگر تازه ابروها را برداشته ‌باشید پوست حساس‌تر است و ملتهب می‌شود.
3-    ماده دکلره را آماده کنید و در یک کاسه بلوری بریزید. تهیه ماده دکلره با توجه به نوع آن متفاوت است. می‌توانید از فروشنده یا آرایشگرتان کمک بخواهید. با برس مخصوص رنگ ابرو یا برس تمیز ریمل مواد را روی ابروها بمالید. اگر می‌خواهید همه موها به خوبی رنگ باز کنند چندین‌بار با حرکات رفت و برگشتی موها را برس بزنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_8.jpg
4-    بعد از اینکه ابروها کامل با مواد پوشانده شدند ساعت را نگاه کنید. اگر می‌خواهید ابروها فقط کمی روشن شوند و رنگ باز کنند حدود پنج دقیقه زمان بگیرید اما اگر می‌خواهید خیلی روشن شوند مواد باید حدود 10 دقیقه روی ابرو بمانند. مدام موها را چک کنید تا نسوزند.
5-   مواد را با پنبه یا دستمال کاغذی مرطوب از روی ابرو پاک کنید.
6-   صورت را بشویید و ابروها را با حوله خشک کنید.
7-   در این مرحله ممکن است در رنگ ابروهای‌تان زردی یا نارنجی وجود داشته باشد که می‌توانید با واریاسیون بنفش این زردی را بگیرید. چند قطره واریاسیون را با اکسیدان مخلوط کنید، به ابروها بزنید و حدود 10 دقیقه صبر کنید.
8-    ابروها را بشویید و با حوله خشک کنید. به‌راحتی می‌توانید تفاوت مرحله هفت را با این مرحله متوجه شوید. در اینجا دیگر ابروها زردی ندارند و رنگی طبیعی‌تر به دست آورده‌اند.
9-    اگر کمی ابروها را با مداد و سایه مرتب کنید، دیگر می‌توانید ادعا کنید ابروهایی ایده‌آل دارید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_10.jpg
راهنمای قدم به قدم تیره کردن ابروها
–    با گوش‌پاک‌کن دورتا دور ابرو و محلی را که نمی‌خواهید رنگ کنید با وازلین یا کرم چرب بپوشانید.
–    رنگ انتخابی را حدود یک سانتی‌متر داخل ظرف شیشه‌ای بریزید و حدود سه قطره اکسیدان روی آن بچکانید. مواد را با برس خوب مخلوط کنید و از قسمت کلفت ابرو خیلی سریع و با دقت تمام بزنید؛ طوری که همه ابروها با رنگ پوشانده شود.
–   دقت کنید این رنگ خیلی سریع می‌گیرد، معمولا برای رنگ‌های تیره و مشکی یک دقیقه کافی است. با پنبه مرطوب ابروها را تمیز کنید تا جایی که دیگر پنبه رنگ نگیرد.
–    بیشتر از دو تا سه دقیقه رنگ را نگه ندارید برای اینکه شما به‌راحتی می‌توانید دوباره ابروها را تیره کنید ولی روشن کردن رنگ تیره بسیار سخت است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_11.jpg
مواد مورد نیاز برای رنگ کردن ابروها
1. رنگ مخصوص ابرو و قابل استفاده روی مناطق ظریف مانند اطراف چشم
2. برس رنگ با سر باریک و گوش‌پاک‌کن
3. ظرف شیشه‌ای کوچک که مواد را درونش مخلوط کنید.
4. اکسیدان مخصوص ابرو
5. پنبه برای پاک کردن رنگ‌ها از روی ابرو
6. وازلین یا کرم برای چرب کردن قسمت‌هایی که می‌خواهید رنگ نگیرند.
رنگ پوست مهم است

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_12.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_13.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_14.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_15.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_16.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_17.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_18.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_19.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_20.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_21.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/watch_women_Rpuzegar.com_22.jpg

مدل ساعت

3/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/cJH1
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.