رنگ سال چیست؟ پیشنهاد لباس رنگ مد در سال نو برای بانوان ایرانی

965

رنگ سال چیست؟ پیشنهاد لباس رنگ مد در سال نو برای بانوان ایرانی

رنگ سال زمانی که کمپانی آمریکایی پنتون رنگ سال را انتخاب می کند در دنیای پیش بینی ها لحظات مهمی رقم  می خورد در سال جدید طراحان و شرکت های مد و لباس باید به سراغ استفاده از این رنگ بروند وب سایت روزگار هر سایت به نقل از سایت پنتون رنگ سال را اعلام می کند رنگ سال 2018 به تازگی معرفی شده است

 

  رنگ سال,رنگ سال نو,لباس رنگ سال

 

رنگ سال چیست

 

سنت رنگ سال  یک قانون نانوشته ویک رسم محبوب است که تمام مردم سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و زندگی شان به نحو آگاهانه یا ناآگاهانه تحت شعاع آن قرار می گیرد. امسال هم طبق معمول با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شد. رنگی که کم کم باید منتظر باشیم به پشت ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی راه یابد و خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی تحمیل کند. اما چرایی و چگونگی انتخاب رنگ سال از نکات برجسته و جالب توجهی است که در این گزارش به آن می پردازیم.

 

رنگ سال چیه؟رنگ سال چه رنگیه؟ این مانتو رو دیدی که رنگ سال هستش؟ آقا شما میدونید رنگ سال امسال چه رنگیه؟ ببخشید از این لباسه رنگ سال شو ندارید ؟شما هم حتما با این سوالات مواجه شدید این سوالات و خیلی از سوالات مشابه برای طرفداران مد و شیک پوشان همیشه مطرح بوده است.هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سوال معرفی می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و شما هم وسایل زیادی رو به همون رنگ می بینید یا اینکه به دنبال لباس یا هروسیله ای با رنگ سال جدید هستید.

 

اما اینکه چه کسی این رنگ ها رو انتخاب میکند و بین همه رواج می دهد شاید برای شما هم جای سوال باشد ! برای جواب به این پرسش باید این مطلب رو بیان کنم که موسسه پنتون در آمریکا هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند که این انتخاب از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین رنگ های پیشنهادی موسسه پنتون صورت می گیرد

 

چگونگی انتخاب رنگ سال

 

از سال 2000 به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال را انتخاب و اعلام می کند . این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند.این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

 

رنگ سال چیست؟ پیشنهاد لباس رنگ مد در سال نو برای بانوان ایرانی

3.6/5 - (5 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/88Se
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. admin می گوید

    رنگ سال 2017 اعلام شد

نظرات بسته شده است.