پژو ۲۰۷ جدید در راه بازار و مشخصات پژو ۲۰۷ جدید

190

پژو ۲۰۷ جدید در راه بازار و مشخصات پژو ۲۰۷ جدید

به زودی پژو ۲۰۷ جدید به بازار می آید در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو از پژو ۲۰۷ جدید نیز رونمایی شد پژو ۲۰۷ یاد شده در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو که در تهران برگزار شد در معرض دید عموم قرار گرفت..

 

 پژو 207 جدید, عکس پژو 207 جدید, قیمت پژو 207 جدید, مشخصات پژو 207 جدید

 

ازجمله تغییرات این خودرو نسبت به تولیدات قبلی که در ایران عرضه شده بود می توان به تغییر در چراغ های عقب، ایجاد چراغ روشنایی در روز ، نصب مانیتور و تغییر در فرمان و نصب سیستم رادیو پخش با کنترل روی فرمان  اشاره کرد.مدیر عامل ایران خودرو طی هفته های گذشته  از تولید پژو ۲۰۷ به همراه ۳ محصول جدید پژو خبر داده بود

 

 پژو 207 جدید, عکس پژو 207 جدید, قیمت پژو 207 جدید, مشخصات پژو 207 جدید

 

.پژو خط تولید خودروی پژو ۲۰۷ را بدون دریافت هزینه در ایران خودرو راه اندازی می کند. راه اندازی این خط تولید ۱۱ میلیون یورو هزینه دارد که پژو به جای غرامت، این رقم را دریافت نمی کند

 

 پژو 207 جدید, عکس پژو 207 جدید, قیمت پژو 207 جدید, مشخصات پژو 207 جدید

 

فیات به ایران برمی گردد

 

– قرارداد با فیات به زودی امضا می شود. فیات در آمریکا نیز مجموعه بزرگ خودروسازی دارد و می تواند از شرکای خوب ما باشد.در حال حاضر پلت‌فرم‌های مشترکی بین شرکت‌های آمریکایی وجود دارد و این اتفاق دور از ذهن نیست که از طریق فیات، تکنولوژی‌ تولید خودروهای آمریکایی به ایران وارد شود.
 

پژو ۲۰۰۸ سال آینده می آید/ اعلام قیمت ۳ مدل پژو جدید / ایران خودرو ۴۲۷ میلیون یورو از پژو غرامت می گیرد/ تولید سواری بنز در ایران / قیمت خودرو به هیچ عنوان کاهش نمی یابد/ تولید خودرو با قیمت های فعلی زیانده است / فیات به ایران برمی گردد


غرامت

 

–  پژو در مجموع ۴۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو به ایران خودرو به عنوان غرامت پرداخت خواهد کرد که ۱۱۶ میلیون یورو مربوط به خسارت گذشته و ۳۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو مربوط به آینده است.موضوع غرامت در قرارداد با پژو پیش بینی شده است که وقتی پژو، ایران را ترک کرد ما دچار ضرر و زیان شدیم. برای پژو هم سخت بود که پول نقد پرداخت کند اما در مجموع به یک تفاهم رسیدیم.

 

پژو در مجموع ۴۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو به ایران به عنوان غرامت پرداخت خواهد کرد که ۱۱۶ میلیون یورو مربوط به خسارت گذشته و ۳۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو مربوط به آینده است.۱۱۶ میلیون یورو مربوط به گذشته شامل ارقام زیر است.


۲۵ میلیون یورو بدهی ایران خودرو به پژو بابت دریافت قطعات از این شرکت است که این مبلغ بدهی به جای غرامت محاسبه شده و پرداخت نخواهد شد.پژو خط تولید خودروی پژو ۲۰۷ جدید را بدون دریافت هزینه در ایران خودرو راه اندازی می کند. راه اندازی این خط تولید ۱۱ میلیون یورو هزینه دارد که پژو به جای غرامت، این رقم را دریافت نمی کند.

 

۱۱ میلیون یورو نیز ایران خودرو به پژو بدهی داشت که در چارچوب دریافت غرامت، بخشیده می شود.شرکت پژو بابت تولید خودرو با برند پژو در ایران خودرو قبل و بعد از تحریم‌ها طبق قرارداد باید ۶۹ میلیون یورو به عنوان رویالیتی (امتیاز مونتاژ خودرو) از ایران خودرو دریافت می‌کرد که در توافق انجام شده قرار شد این مبلغ پرداخت نشود.

 

 

این رقم ها مربوط به دریافت غرامت از پژو بابت مسائل گذشته است

 

– ایران خودرو بابت پلت فورم تولید هر دستگاه خودرو با برند پژو در گذشته، باید مبلغ ۱۵۰ یورو به پژو پرداخت می کرد که حالا قرار است ایران خودرو برای ۲ میلیون دستگاه خودرو، این رقم را در چارچوب بحث غرامت، پرداخت نکند.- طبق قرارداد قبلی، رقم رویالیتی(امتیاز مونتاژ خودرو) به ۱۴۰ یورو رسیده بود که قرار شد تا هر زمان که پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ در ایران تولید می‌شد بابت این خودروها ۱۰ یورو پرداخت شود که با در نظر گرفتن تیراژ سال آینده کل درآمد حاصل از این محل ۱۴۰ میلیون یورو محاسبه می‌شود.

 

 

در خریدهای آینده پژو درباره قوای محرکه و گیربکس ۲۰ میلیون یورو شرکت پژو به ایران خودرو تخفیف می دهد.

 

در خصوص اعزام کارشناس از پژو به ایران خودرو برای بهبود کیفیت تولیدات جاری که شامل خودروهای ۴۰۵، ۲۰۶ و پژو پارس است ۴ میلیون یورو هزینه خواهد کرد. که در این راستا در مدت یک سال کارشناسان پژو در ایران خودرو مستقر خواهند شد تا برای محصولات تولیدی پژو در ایران در جهت بهبود کیفیت اقدام کنند.

 

حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو نیز جهت آموزش کارشناسان ایران خودرو در فرانسه در نظر گرفته و علاوه بر این قرار است در زمینه محصولات فعلی نیز با ارزش یک میلیون یورو کار شود به طوری که پژو این محصولات را در اختیار ایران خودرو قرار دهد تا بر روی آن‌ها کار کنیم.- در دو روز آخری که در فرانسه بودیم هیات مدیره پژو بر سر اینکه ایران خودرو توانسته امتیازات بالایی را برای خودش بگیرد، مشکل پیدا کرده بودند.

 

پژو ۲۰۷ جدید در راه بازار و مشخصات پژو ۲۰۷ جدید

2/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/YE0m
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.