چرا فریبا متخصص سریال شهرزاد را انتخاب کرد

188

چرا فریبا متخصص سریال شهرزاد را انتخاب کرد

چرا بازیگر زن سریال شهرزاد فریبا متخصص با تلویزیون همکاری نمی کند فریبا متخصص گفت: سه سال پیش در تلویزیون کاری انجام دادم که هنوز طلب‌ دارم ولی در شبکه نمایش خانگی از این دست مشکلات وجود ندارد

 

فریبا متخصص

 

بازیگر سریال شهرزاد که عنوان برترین بازیگر زن سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر را به خود اختصاص داد، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ادامه مطلب بالا و با بیان اینکه سریال «شهرزاد» اولین تجربه کاری‌اش در شبکه نمایش خانگی بوده است، اظهار کرد: به دلایلی کار در شبکه‌ نمایش خانگی را به تلویزیون ترجیح می‌دهم.

 

او ادامه داد: از آنجا که شبکه نمایش خانگی جزو بخش خصوصی محسوب می‌شود، دستمزدها بسیار از تلویزیون متفاوت است و به علت داشتن اسپانسر و سرمایه‌گذار دستشان در زمینه مسائل مالی بازتر است؛ به هر حال مسائل مالی مهم هستند. خود من سه سال پیش در تلویزیون کاری انجام دادم که هنوز طلب‌ دارم؛ ولی در شبکه خانگی این دست مشکلات وجود ندارد.

 

بازیگر سریال‌های «زمانه» و «تولدی دیگر» اضافه کرد: علاوه بر مشکلات مالی کار در تلویزیون، محدودیت‌هایی در آن وجود دارد که شبکه نمایش خانگی می‌تواند آنها را قبول نکند. به نظرم شبکه نمایش خانگی ریسکی است که سرمایه‌گذار آن را می‌پذیرد؛ همان‌طور که می‌دانید پیشتر چند سریال در شبکه نمایش خانگی تولید شد که یا نصفه رها شدند یا اصلاً مورد استقبال مخاطبان واقع نشدند.

 

فریبا متخصص در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سریال «شهرزاد»، کارگردانی خوب، متن مناسب و مونتاژ موازی را از جمله علت‌های موفقیت این سریال در شبکه نمایش خانگی دانست و گفت: یکی از دلایلی که این سریال مورد استقبال مخاطبان واقع شد، حسن فتحی است که به دلیل سابقه خوبش، مردم به او اعتماد دارند.

 

او با اشاره به مونتاژ موازی و فیلمنامه سریال «شهرزاد» اظهار کرد: اینکه چند موضوع سیاسی، اجتماعی، عشقی و خانوادگی همزمان با هم در یک داستان پیش برود، از دیگر موضوعاتی است که این سریال را جذاب کرده است؛ در نگارش فیلمنامه این مجموعه تنها یک جنبه در نظر گرفته نشده و تمام بخش‌ها همزمان با هم جلو می‌روند؛ مخاطب هیچ قسمت اضافه‌ای در سریال نمی‌بیند و برای مثال 26 قسمت را 30 قسمت نکردند تا از آن طرف پول بیشتری برگردد. مردم اگر لحظه‌ای از پای سریال بلند شوند، کار را از دست می‌دهند.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/uOF5
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.