دانلود رایگان فیلم ایستاده در غبار با لینک مستقیم

63

دانلود رایگان فیلم ایستاده در غبار با لینک مستقیم

بهترین فیلم جشنواره فجر امسال فیلم ایستاده در غبار انتخاب شد دانلود آنوس فیلم ایستاده در غبار با لینک مستقیم  ایستاده در غبار فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد محصول سال ۱۳۹۴ است

 

فیلم ایستاده در غبار,دانلود فیلم ایستاده در غبار,عکس های فیلم ایستاده در غبار دانلود,فیلم ایستاده در غبار بازیگران,فیلم ایستاده در غبار آپارات

 

فیلم ایستاده در غبار برای حضور در بخش نگاه نو سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر انتخاب شد. ایستاده در غبار به خاطر خلاقیت‌های کم‌نظیر فیلم سازانش، مورد توجه عموم و منتقدین قرار گرفت و سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ را از آن خود کرد فیلم استاده در غبار در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده است.

 

خلاصه داستان فیلم ایستاده در غبار

 

احمد که دوران نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند. اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دور از مرزهای ایران رقم می‌خورد.

 

بازیگران فیلم ایستاده در غبار

    هادی حجازی‌فر
    امیرحسین هاشمی
    فرهاد فداکار
    عماد محمدی


واکنش تهیه‌کننده "ایستاده در غبار" به پخش بدون اجازه تیزر از ماهواره


تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»، نسبت به پخش غیرمجاز تیزر این فیلم از شبکه ماهواره ای جم واکنش نشان داد. به گزارش ایرنا، در متن توضیحات حبیب والی‌نژاد که توسط سید محمد صادق لواسانی مدیر رسانه ای فیلم منتشر شده ، آمده است: ضمن اعتراض به رفتار مزورانه و شیطنت مدیران شبکه مذکور برای حل مشکلات ایجاد شده برای بعضی فیلم‌ها، اعلام می‌کنیم که عوامل تولید و نمایش فیلم سینمایی ایستاده در غبار، هیچ درخواستی را برای نمایش هرگونه تیزر یا تبلیغی در آن شبکه نداشته‌اند.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: مقابله با استکبار و جریانات ضد فرهنگ اسلامی مهمترین منش زندگی سردار رشید اسلام، حاج احمد متوسلیان بوده و همین منش خالصانه نیز موجب اسارت سی و چند ساله ایشان در دستان دشمنان است؛ بر همین اساس، طبیعی است که هیچ یک از عوامل ایستاده در غبار به پخش تیزرهای فیلم در شبکه‌ای که رفتار رسانه‌ای آن بر خلاف منش آن بزرگوار است، راضی نبوده، نیست و نخواهد بود. بر اساس این گزارش پس از آنکه در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های بسیاری درباره پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از شبکه ماهواره‌ای «جم» منتشر و باعث بروز حواشی برای بعضی فیلم‌ها شده بود، این شبکه آخرین تیزر منتشره فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در رسانه‌ها را بدون اجازه سازندگان روی آنتن برد که این اقدام، با تعجب اهالی رسانه و عوامل تولید فیلم روبرو شد.

 

احمد متوسلیان یزدی، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) در دوران دفاع مقدس بود؛ وی یکی از ۴ فرد ربوده شده ایران در لبنان در سال ۱۳۶۱ است. در دی ماه ۱۳۶۰ عملیات محمد رسول‌الله از دو محور مریوان و پاوه بر روی منطقه خرمال توسط وی و شهید ابراهیم همت رهبری شد که این عملیات سنگ بنای تأسیس تیپ ۲۷ رسول‌الله (ص) به شمار می‌رود.

 

دانلود رایگان تیزر فیلم ایستاده در غبار با لینک مستقیم

 

 

فیلم ایستاده در غبار

لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/5yT2
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.