زیباترین زن سال 2017 انتخاب شد + عکس

0 475

زیباترین زن سال 2017 انتخاب شد + عکس

زیباترین زن جهان زیباترین زن سال 2017 زیباترین زن ایران زیباترین زن سال 2017 عرب عکس های زیباترین زن سال 2017 مراسم انتخاب زیباترین زن سال 2017 هر سال انجام می شود در سال 2016 تعدادی از زنان بازیگر رتبه های برتر رو از آن خود در زیبایی کردند انتخاب جذاب و زیباترین چهره خانم بازیگر به انتخاب شماری از پژوهشگران با استاندارهای زیبایی در جهان

 

زیباترین زن جهان,زیباترین زن سال 2017,زیباترین زن ایران,زیباترین زن سال 2017 بدون لباس,زیباترین زن سال 2017 عرب,عکس های زیباترین زن سال 2017

 

و اما چطور زیباترین زن شویم ؟

 

نحوه استفاده از آستون

 

کشیدن پنبه آغشته به آستون برروی ناخن بسیار خطرناک هست


بهترین راه حل چیست ؟


پنبه آغشته به آستون را چند ثانیه روی ناخان نگه دارید و به یکباره لاک را پاک کنید.

با موههای ریز بر روی پیشانی چه کنیم ؟

 

برای موهای ریز روی پیشانی ما یک راه حل ساده به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با یک مسواک خیس موههای ریز پیشانی را به سمت بالا شانه کنید سپس بکمک ژل آنها را در جای خود ثابت نگهدارید.

چگونه خط از خط لب استفاده کنیم ؟

 

اگرشما از خط لب استفاده میکنید یک توصیه بسیار موثر برای شما داریم .
خط لب خود را همیشه در یخجال نگهدارید در اینصورت خواهید دید نتیجه بهتری عاید شما خواهد شد .

آیا پوست شما چرب است؟


اگر پوست شما چرب هست و بعد از آرایش برق میزند شما ابتدا باید صورت خودرا شستشو دهید سپس قبل از اینکه پوست صورته شما خشک شود از کرم مات کننده رنگ پوست استفاده کنید و بعد از اینکه رنگ پوست شما مات شد از فوندایشن استفاده کنید.


سلامتی لثه و دندان:

جهت سلامتی دندان و لثه روی مسواکتان نمک بریزید و دندانهایتان را تا انتهای لثه ها مسواک بزنید.

برای دستها حمام شیر

 

بهنگام مانیکور بجای استفاده از آب از شیر استفاده کنید و دستهایتان را حداقل 5 دقیقه در شیر ولرم نگهدارید اینکار باعث میشوید ناخنهایتان قوی شود و زود نشکند .

از چه سایه ای باید استفاده کنید :

اگر سایه شما در بالای پلکتان جم میشود از سایه های چرب و سایه هایی که رنکدانه درشت دارند استفاده نکنید ترجیح شما بیشتر بر روی سایه های صدفی باید متمرکز شود.

سینه های شل و آویزان :

اگر تحت درمان هستین یادر دوره یائسگی بسر میبیرید و احساس مسکنسد سینه های شما بدفرم شده است میتوانید از لوسیونهای حاوی گل مریم و جنسینگ که به بافت و تقویت و طراوت پوست کمک میکند استفاده کنید.

پاک کردن آرایش چشم :

برای پاک کردن آرایش چشم نباید پوست اطراف چشم کشیده شود بهترین راه برای پاک کردن آرایش چشم اینست که ژل یا شیر پاک کن را برروی پلک و نواحی اطراف چشم بزنید بعد با یک پنبه به آرامی پاک کنید .

چطور سرزنده و شاداب روزمان را شروع کنیم :

صبح به محض بیدار شدن از خواب یک لیوان آب ولرم همراه با آبلیمو میل کنید صورت خود را بجای آب با سودا شستشو دهید .

پف چشمها:

اگر صب از خواب بلند شدین و چشمهایتان پف داشت اول از همه پنجره هارا باز کنید و هوای اتاق را عوض کنید سریعترین راه برای خواباندن پف چشمها و استراحت آنها استفاده از چای سبز کیسه ای میباشد بمدت 10دقیقه

برای اینکه خود را بهتر احساس کنید به حمام بروید:

بعد از دوش گرفتن در وان 38 درجه 1٫8لیتر ساکی(یک نوع نوشیدنی ژاپنی )و یک مشت آب دریا اضافه کنید ودر وان دراز بکشید حداقل نیم ساعت تمامی سلولهای مرده بدنه شما تمیز میشود و پوستتان شفاف میشود .

دیگر شوره سر ندارید :

وقتی به موهایتان شامپوزدین و کف کرد نم موهایتان را با یک حوله بگیرید و شروع به شانه کردن موهایتان کنید شوره ها از بین خواهد رفت به شامپویتان آب سیب اضافه کنید و موهایتان را شستشو دهید و تا یک روز از سشوار و حالت دهنده مو استفاده نکنید .

ناخنهایی که نمیشکنن:

اگر میخاهید صاحب ناخنهایی باشد که نمیشکند داخل آب ولرم روغن زیتون و آبلیمو اضافه کنید و دستهایتان را یک رب در داخل آن قرار دهید .

مژه ها :

اگر از مژه هایتان بعد از ریمل زدن راضی نیستین و ریمل مژه های شمارا بهم چسبیده نشان میدهد و زیبایی چشمهایتان محو میشود ریمل را به نوک مژه هایتان نزنید و به ریشه مژه هایتان سرمه غلیظ بزنید


رازهای مانیکور

 

بریدن گوشتهای اضافی کنار ناخن به سلامتی شما آسیب میزند بهترین راهکار اینست که به نوک یک میله کوچک پنبه وصل کنید و پوست را به عقب هل دهید .

 

میخواهید لبهایی مات داشته باشید :

اگر دوست دارید لبهایی مات داشته باشیداز خط لب استفاده کنید ابتدا اطراف لبهایتان را خط لب بکشید ولی نه غلیظ بعد با خط لب لبهایتان را رنگ کنید و با انگشت پخش کنید .

احساس میکنیدبعد از رژیم سینه هایتان بد فرم شده است :

خانومها معمولا بعد از یک رژیمه سخت و کاهش وزن ماهیچه های بدنشان شل میشود پیشنهاد ما به شما رژیم پروتین است این رژیم باعث میشود الیاف کلاژن والاسین دوباره قوی شوند.

چگونه در طول روز حالت موهای خود را حفظ کنید :

صب به هنگام خارج شدن از منزل مدل مویی که درست کرده اید در طول روز حالت خود را از دست میدهند شما میتوانید با استفاده از یک شانه کوتاه به موهای خود کمک کنید تا حالت خودرا از دست ندهند .

آیا موهای مجعد دوست دارید :

بعد از شستن موهای خود اجازه هید مقداری موهها بدونه کمک گرفتن از سشوار خشک شوند سپس از سشوار استفاده کنید ولی اجازه دهید باز هم قسمتی نم در خود داشته باشن برا قسمتهایی از مو که بصورت وز و نازیبا باقی مانده است میتوانید از مرطوب کننده ای که برای دستهایتان استفاده میکنید برای مرتب کردن آنها استفاده کنید.

اجازه ندیهید موهایتان زود چرب شوند:

بعدازکف کردن موهایتان اگر موهایتان را شانه میکشید اینکار را بسیار آرام انجام دهید و اگر از کرم مو استفاده میکنید از وسط موهایتان تا نوک موهایتان به آرامی بکشید با کف دو دست بدین صورت که اول به کف دو دست کرم مو را آغشته کنید سپس از امتداد مو وسط مورا انتخاب کرده و تا انتها به موهایتان کرم بزنید بهیچ وجه نباید به ریشه مو برخورد کند .

چگونه موهایی براق داشته باشیم مخصوصا موهایی با رنگ روشن :

خانومها برای اینکه مو براق داشته باشین بعد از حمام زمان آبکشی موهایتان چند قطره لیمو در آب بریزید و با آن موهایتان را آغشته کنید .

برا ی پوستها خشک :

اگر آب بدنتان کم باشد گذشته از نوشیدن آب به اندازه کافی باید از لوسیون بدن و مرطوب کننده صورت استفاده کنید وچای سبز بنوشید.

دستهایی نرم :

اگر میخواهید پوست دستهایتان نرم بمامند و مرطوب کننده هایی که استفاده میکنید در پوست شما رسوخ کند قبل از استفاده از مرطوب کننده دستهای خود را روی قابلمه ای که درونه آن آب داغ هست و بخار دارد بگیری بدین ترتیب منافذ پوست باز میشود و کرم مرطوب کننده راحت رسوخ پیدا میکند .

محافظت از مو قبل از شنا :

قبل از شنا در دریا یا استخر موهای خود را با آب سر شستشو دهید بدین ترتیب موهای شما خود را بازسازی خواهد کرد و از آب دریا و کلر در امان خواهد ماند

 

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

 

بازیگر سرشناس امبر هرد 30 ساله به عنوان زیباترین چهره جهان انتخاب شده است. چهره امبر هرد amber heard به عنوان زیباترین چهره جهان انتخاب شده است.شماری از پژوهشگران با به‌کارگیری استانداردهای تعیین‌شده علمی در بررسی چهره افراد مشهور به این نتیجه رسیدند که «هرد» زیباترین چهره جهان را دارد و چهره اش با استانداردهای علمی زیبایی هم خوانی زیادی دارد.

 

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

 

این هنرپیشه آمریکایی اخیرا از همسر خود جانی دپ جدا شده است. امبر هرد 30 سال سن دارد.

 

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,


چهره جذاب امبر هرد از نظر معیارهای زیبایی در جهان

 

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,


عکس های زیباترین زنان سال 2017

 

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

عکس های جدید زیباترین زن سال 2017

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

عکس های جدید زیباترین زن سال 2017

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

عکس های جدید زیباترین زن سال 2017

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

عکس های جدید زیباترین زن سال 2017

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

عکس های جدید زیباترین زن سال 2017

زیباترین زن جهان 2017,زیباترین زن,زیباترین زن جهان,

 

 

زیباترین زن سال 2017

5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/WYEO
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.