پاسخ مهراب قاسم‌خاني درباره سفر به برزيل

5 229

پاسخ مهراب قاسم‌خاني درباره سفر به برزيل

عکس های بازیگران ایرانی در برزیل 2014

این ماجرای برزیل رفتن ما هم تبدیل به ماجرای با نمک و پیچیده‌ای شده … تا دیروز فقط متهم بودیم که با پول بیت‌المال به این سفر رفتیم ولی ماجرا هر روز داره ابعاد وسیع‌تر و پیچیده‌تری پیدا میکنه. با این حال از اونجا که من سعی کردم همیشه به همه احترام بذارم، توضیحاتی رو در جهت روشن شدن لایه‌های مخوف و پنهان خدمت دوستان ارائه می‌کنم. باشد که باعث آرامش روح و روانشان گردد.

١. هزینه این سفر توسط آژانس تعطیلات رویایی به عنوان اسپانسر و همچنین تهیه‌کننده محترممون آقای هاشمی پرداخت شده و خرج روزانه سفر و خورد و خوراکمون رو هم از جیب خودمون می‌پردازیم. در نتیجه این پول هیچ ربطی به جیب شما دوستان و بیت‌المال نداره. حالا اینکه چرا هزینه یکی دو میلیاردی این سفر تا این حد شما رو دلواپس کرده نمیدونم. کاش این دلواپسی رو برای اون چند صد هزار میلیارد هم داشتید.

٢. من نماینده ایران در برزیل نیستم و هیچ مسئولیت سنگینی هم روی دوش خودم حس نمی‌کنم. من نماینده خودم هستم و به عنوان یه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از دیدن فوتبال و یه کشور جدید لذت ببرم. در نتیجه توقع خاصی از من نداشته باشید. همونطور که وقتی شما به سفر میرید من هیچ توقعی از شما ندارم.

3. بله، ما داره بهمون اینجا خیلی خوش میگذره. کار بدیه؟ باید خجالت بکشیم الان؟ خوش گذروندن تا جایی که من یادم میاد جرم نیست. از اینکه خوش گذروندن ما باعث ناراحتی شدید بعضی از دوستان شده متاسفم ولی این بیشترین کاریه که از دستم بر میاد. در عوض قول میدم اگه شما هم رفتید سفر و مهمونی و بهتون خوش گذشت، منم دردم نیاد. با این وجود اگه کماکان ناراحت هستید پیشنهاد میکنم برید دم فرودگاه امام تحصن کنید و یه کاری کنید همه اون چند میلیونی که هر سال به قصد خوش گذروندن به سفر میرن کوفتشون بشه چون منصفانه نیست که خوش گذروندن فقط برای ما حروم باشه …

٤. بله، من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج میرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اینجا شلوارک میپوشم. جسارتا توی خونه هم همین کار رو میکنم. شاید باورتون نشه ولی توی استخر و دریا هم مایو میپوشم. با شرمندگی توی حموم حتی اون رو هم نمیپوشم … به هر حال نمیدونستم این موضوع تا این حد ارزش خبری داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه‌ای بود که تا الان میخریدم به عنوان تیتر یک عکسش رو روی جلد کار کنه. از همینجا اعلام میکنم که من عکس با شلوارک‌های دیگه و در مکان‌های دیگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم‌تری نداشتن و احتیاج به تیتر یک با ارزش داشتن در اختیارشون بذارم تا مردم استفاده کنن. خلاصه که اعتراف میکنم به عنوان یه شلوارک‌پوش اومدم اینجا تا یه عده شورت‌پوش رو تشویق کنم و براشون آرزوی موفقیت بکنم.

٥. از اونجا که من در این سفر خودم رو نماینده ملت ایران نمیدونم، در این یادداشت هم نماینده همسفران دیگه‌ام نیستم و ممکنه خیلی از این دوستان نظرشون کاملا بر خلاف من باشه پس اگه دلتون میخواد به این مطلب هم فحش بدید فقط به من فحش بدید چون در این مورد هم نماینده خودم هستم.

٦. در آخر از اینکه با خوش‌گذرونی خودم موجب درد جانکاه و تشویش خاطر و جراحت اعضای برخی از هموطنانم شدم عمیقا عذرخواهی میکنم ولی مجبورم مطلب رو همینجا خاتمه بدم چون بچه‌ها دم در هتل منتظرن که بریم یه دوری بزنیم و من باید بگردم ببینم شلوارکم رو کجا گذاشتم.»

پاسخ مهراب قاسم‌خاني درباره سفر به برزيل

منبع: پارسینه

شما می توانید عکس های بازیگران در بر زیل رو از ادرس های زیر مشاهده فر مایید

عکس های بازیگران ایرانی در برزیل 2014 سری 1

عکس های بازیگران ایرانی در برزیل 2014 سری 2

عکس های بازیگران ایرانی در برزیل 2014 سری 3

عکس های بازیگران ایرانی در برزیل 2014 سری 4

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/o42U
ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. roham می گوید

  واقعا عالي بود جدي جواب صريح ، بي پروا ، جذاب و قشنگي رو به افرادي ميده كه دوست دارن تو تمام مسائل افراد ورود كنند و نظر بدن . البته يك نكته كوچك اين مطلب داره كه بايد به نظر من بهش توجه بيشتري بشه اونم اين كه دوست عزيز و هنرمند گرامي ما هنوز معني واقعيه شبكه اجتماعي رو درك نكرده ؛ آقاي قاسمخاني هنوز نميدونه وقتي مسائل خصوصيش رو تو شبكه هاي اجتماعي به اشتراك ميزاره معنيش اينه كه ديگه اين مسائل از ديدگاه جامعه و مخاطبين شبكه خصوصي به حساب نمياد و اين از خصوصيت اساسي تمامي شبكه هاي اجتماعي محسوب ميشه و خوب طبيعتا ديگران ميتونن به طور آزاد در مورد اون نظر بدن ؛ واكنش نشون بدن ، لايك كنند ، نپذيرند و … ولي به شخصه شلوارك پوشيدن آقاي قاسمخاني يا لذت بردنش از سفرش به برزيل من رو ناراحت نميكنه كه هيچ خوشحالمم ميكنه وقتي ميبينم با اون تيپ جذابش داره لذت ميبره بهم انرژي ميده من رو ياد كاراش ميندازه و در كل هيچ نكته منفي تو اين قضيه نميبينم . و اگر دوستان ديگه اعم از رسانه ها ايشون رو به خاطر رفتارهاشون مورد نوازش قرار ميدن به خاطر اون چيزيست كه در نظر ديگران خصوصي و در نظر آقاي قاسمخاني غيرخصوصي به نظر مياد . و تداخل اينها با هم اين جريانات و ديالوگها رو ميسازه . به نظر بنده آقاي قاسمخاني يا نبايد مسائل خصوصيش رو كه بهشون حساس هست رو به اشتراك بزاره يا اگر دست به اين كار ميزنه بايد شهامت داشته باشه و پذيراي دوستاني باشه كه ضديتشون رو با اين موضوعات نشون ميدن ( اونها بر حثب عمل شما عكس العمل نشون ميدن و ميشه گفت مقصر اونها نيستند اين شمائيد كه نميدونيد بايد به اشتراك بزاريد يا نه ؟ قرار نيست همه مردم با كارها رفتار شما موافق باشن و اون رو تاييد كنند اگر ميخواهيد بدون شرط تاييد بشيد به اشتراك نزاريد ولي اگر دوست داريد افرادي با تفكرات شما تاييد كنند شما بايد صبور باشيد و بپذيريد كه مطلبي رو به اشتراك گذاشتيد و بايد قبول كنيد نبايد نسبت به اكثريت واكنش منفي نشون بديد كه در اين صورت ؛ اين خودتون هستيد كه خودتون رو نفي ميكنيد )

 2. محمد می گوید

  البته پاسخ دادن به یکی از چهره های جهانی طنز کار ساد ه ای نیست. مضاف بر اینکه ایشان در معیت چهره های بسیار تاثیر گذار در فرهنگ، هنر و ورزش ایران به برزیل تشریف برده اند. ولی از باب توسعه طنز یادآور می شود که:
  1- اولا آژانس تعطیلات رویایی عاشق چشم و ابروی شما نیست که هزینه سنگین یللی تللی شما رو پرداخت کنه و این ماجرا احتمالا مربوط به تایید این آژانس توسط فدراسیون و شیرینی مربوط به این توافق است.
  2- خوب بود در شرایطی که مردم ایران در شرایط مناسبی از لحاظ اقتصادی نیستند شما روحیه طنز پردازی تون گل نمی کرد و مثلا توضیح می فرمودید که اصولا حضور شما با اون سبیل ذوزنفه ای چه دخلی به پیروزی یا شکست تیم ملی دارد؟!
  3- ای کاش شما نه پا پول اسپانسر(که نهایتا از جیب ملت پرداخت می شود) که با هزینه شخصی خود از قبل طنزنامه های فراوانی که انشاء فرموده اید به سفری می رفتید که می خواستید شلوارک یا سوپر شلوارک بپوشید و مثلا در سواحل شهر های برزیل قدم بزنید.
  4- مسخره کردن دغدغه مردم که از ماجرای سفر نماینده نگران فساد در فوتبال شروع شد کار ناپسندی است.
  5- مطمئنا شما با این روحیه اگر به عنوان نماینده در مجلس تشریف ببرید قطعا نگران فساد در فوتبال خواهید شد و برای مردم به همین شیوه گردن کلفتی می کنید.
  به امید روزی که همه ما هزینه همه چیز خودمان را خودمان پرداخت کنیم.

 3. مجتبی می گوید

  با این جمله خواستم عرض کنم که چقدر بر من سنگین آمد که جنابعالی این مطلب را بیان فرموده اید. البته نه بخاطر اینکه شما حق ندارید در منزلتان شلوارک بپوشید و حتی ( با عرض پوزش از خوانندگان عزیز ) ……نپوشید. اما چیزی که بر من سنگین امد اینست که هنرمند ِ مملکت ما چنین بی پروا سخن میگوید و اینقدر طلبکارانه حرفش را میزند. بله جنابعالی بصورت مستقیم با پول بیت المال به آن سفر نرفته اید اما چرا این آژانسی که میفرمایید منه نوعی را به این سفر نفرستاده است؟! آیا غیر از اینست که ما مردم بواسطه ی اهمیتی که به شما و هنر شما داده ایم به جایی رسیده اید که این آژانس شما و همکارانتان را به این سفر بفرستد؟! ضمن اینکه شما اگر هنرمندترین فرد دنیا هم باشید، اگر همراهی مردم با شما نباشد، هنرتان تنها برای خودتان است. پس شما نماینده ی جامعه ی ایران و بخصوص قشر هنری و هنردوست هستید که به آنجا سفر کرده اید.
  اگر این آژانس، شما را بعنوان یک فرد معمولی به این سفر فرستاده بود، نماینده ی ایران نبودید ولی حال قضیه فرق میکند؛ این آژانس که عاشق چشم و ابروی جنابعالی و همکارانتان که نمی باشد!
  اگر ما با هزینه ی بیت المال و یا آژانسی که بخاطر شهرتمان ما را به چنین سفری می فرستاد، شما هم می توانید چنین حقی داشته باشید که اعتراض بفرمایید.
  با اینکه طلبکارانه صحبت میفرمائید و دوقورت و نیمتان هم باقیست، ولی ما از شاد بودن جنابعالی ناراحت نیستیم و بلکه خیلی هم خوشحال هستیم. به امید روزی که همه ی مردم شاد و خوشحال باشند و در کنار آن اندکی هم راجع به افکار و صحبتهایشان تفکری هم بنمایند.
  در آخر خوشبحال ملتی که افرادی با چنین طرز تفکری قشر هنری ما محسوب می شوند…

 4. الی می گوید

  سلام خاک برسرت با این حرف زدنت بزار برگردی ایران ببین چه بلایی سرت میاد اون همه هزینه گزاف اگه راست میگی ادم خوبی هستی بقول خودت نماینده خودت هستی کمکی به فقیر فقرا میکردی نه تفریح گرانقیمت 64 میلیون نه میلییــــــــــــــــــــــــــــــــارد !!!! برو دنبال شلوارکت

 5. محمد می گوید

  اخه این کجا هنرمنده ما اینو ادم هم حساب نمی کنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.