عکس های اینستاگرام سعید سالارزهی جناب خان + بیوگرافی سعید سالارزهی

0 1,382

عکس های اینستاگرام سعید سالارزهی جناب خان + بیوگرافی سعید سالارزهی

عکس جدید سعید سالارزهی کیست سعید سالارزهی اینستاگرام سعید سالارزهی ویکی پدیا سعید سالارزهی عکس سعید سالارزهی بیوگرافی سعید سالارزهی و همسرش جنجال سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان رامبد جوان به تازگی با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی ابراز امیدواری کرده که سعید سالارزهی، صاحب امتیاز عروسک جناب‌ خان به حضور این عروسک در سری چهارم «خندوانه» رضایت بدهد.

 

سعید سالارزهی جناب خان,سعید سالارزهی کیست,سعید سالارزهی اینستاگرام,سعید سالارزهی ویکی پدیا,سعید سالارزهی عکس,سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی و همسرش

 

بیوگرافی سعید سالارزهی

 

چرا سعید سالارزهی میخواهد از خندوانه جدا شود؟

 

پیش از این سعید سالارزهی ، تهیه‌کننده و کارگردان «کوچه مروارید» که برای کودکان در شبکه خانگی تولید شده و رامبد جوان و عروسک جناب‌ خان در آن حضور داشتند؛ پس از اتمام سری سوم «خندوانه» که با حضور پررنگ جناب‌خان و استقبال گسترده مخاطب هم همراه شد، اعلام کرده بود که ممکن است از حضور جناب‌خان در این «خندوانه» جلوگیری کند که با انتقاد رامبد جوان در فضای مجازی هم مواجه شد.سالارزهی ادعا کرده بود: باوجود مالکیت این عروسک و تعلق آن به برنامه «کوچه مروارید»، حضور جناب‌خان در برنامه «خندوانه» پررنگ و باعث استقبال گسترده مخاطب و اسپانسرها از شبکه نسیم و برنامه رامبد جوان شده است اما هیچ درآمدی برای مالک این عروسک نداشته است.

 

مالک عروسک جناب‌خان از برنامه بلند مدت برای بهره‌برداری از این شخصیت عروسکی گفته و ابراز نگرانی کرده بود که «خندوانه» باعث می‌شود پتانسیل‌های این عروسک که برای مثال می‌تواند در سینما، مخاطب را جذب کند، لطمه ببیند.به نظر می‌رسد سعید سالارزهی که در ابتدا از کمبود درآمدش از جناب‌خان در «خندوانه» ناراضی بوده دیگر به درآمد این برنامه فکر نمی‌کند و با اعلام این نکته که برنامه و اهداف مشخصی برای جناب‌خان داریم؛ درصد حضور این عروسک را در «خندوانه» بسیار کم کرده است. صحبت‌های سالارزهی درمورد ساخت فیلم سینمایی با حضور این شخصیت عروسکی نشان می‌دهد که این کارگردان فکرهای اقتصادی بهتری برای درآمدزایی از این جناب‌خان دارد.

 

رامبد جوان در این متن، سعید سالارزهی را رفیق قدیمی خود خوانده که به دلایلی ناراحت است و از تلاش خود برای رفع مشکل‌ها گفته است. البته رامبد جوان در انتهای حرف‌هایش اعلام کرده اگر این اتفاق نیافتد و جناب‌خان به هر دلیلی در برنامه نباشد، محمد بحرانی، صداپیشه این عروسک با برنامه می‌ماند.

 

سعید سالارزهی چه کسی است ؟

 

سعید سالارزهی از طریق کوچه مروارید عروسک جناب خان را معرفی کرد این عروسک با صدا پیشگی محمد بحرانی توانست جایگاه مناسبی را پیدا کند, با آمدن عروسک جناب خان در برنامه خندوانه توانست به بالاترین حد معروفیت برسد اما این معروفیت هیچ وقت شامل صاحب امتیاز آن سعید سالارزهی نشد .چرا سعید سالارزهی حاضر نشدن جناب خان به خندوانه برگرددسعید سالارزهی طی مصاحبه های اخیر خود اعلام کرده بود پیشنهاداتی که از سوی صدا و سیما و تهیه کننده خندوانه به من داده شد اصلا منصفانه نبود, عوامل خندوانه دوست دارند تمام امتیاز عروسک را با یک پیشنهاد بی ارزش مال خود کنند .برخی از منتقدین علت این جنجال را برسر زبان افتادن اسم سعید سالار زهی می دانند, صاحب امتیاز عروسک با ایجاد هیجان و هیاهو قصد داشت معروفیتی مانند جناب خان را کسب کند .

 

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

 

محاکمه سعید سالارزهی در برنامه خندوانه

 

برنامه قبلی خندوانه همراه با دعوت کردن محمد بحرانی صدا پیشه جناب خان در مورد اتفاقات پشت پرده سعید سالارزهی صحبت کردند . بیشتر گفتگو در مورد عروسک جناب خان و صاحب امتیاز آن بود . رامبد جوان و محمد بحرانی هر دو معتقد بودند عروسک متعلق به تمام مردم ایران است و سعید سالار زهی با منع کردن حضور عروسک در خندوانه نظر مردم را نادیده گرفته است .

 

جواب سعید سالارزهی به رامبد جوان و خندوانه

 

امروز سعید سالارزهی بیانیه ای را بر علیه رامبد جوان و خندوانه منتشر کرد ابتدای متن اشاره به محاکمه وی بدون حضورش در برنامه را خلاف انصاف دانست . پس از کلی گلایه و انتقاد از نوع صحبت کردن رامبد جوان و محمد بحرانی بر علیه اش در مورد علت عدم اجازه حضور جناب خان در خندوانه گفت : من هیچ پیشنهاد منصفانه ای از سوی مسئولین مربوطه دریافت نکرده ام منظور از پیشنهاد منصفانه پیشنهادی اخلاقی عادلانه و حرفه ای می باشد که تاکونه صورت نگرفته, تنها یک پیشنهاد به من داده شد آن هم از سمت مرضیه برومند منتقل شد دوستان خواستار واگذاری امتیاز عروسک بدون هیچ قید و شرط را داشتند .آخر صحبتهای سعید سالارزهی یک چراغ سبزی نشان داد و گفت : من سر جنگ با هیچکسی ندارم این عروسک یک نماد ملی است و من دوست ندارم جناب خان زمین گیر شود اما با تهدید و قلدری بدون تطمیع و دروغ نمی توان به نتیجه ای رسید .

 

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

 

فروش جناب خان به شرکت اتوبوس رانی

 

سعید سالارزهی پس از اینکه با صدا و سیما به توافق نرسید تصمیم گرفت فیلم سینمایی جناب خان را تهیه کند . اما صدا پیشه جناب خان محمد بحرانی برای ساخت فیلم سینمایی موافق نبود و اعتقاد داشت شخصیت جناب خان زیر سوال خواهد رفت .پس از گذشت زمان سعید سالارزهی صاحب امتیاز جناب خان تصمیم گرفت یک صدا پیشه جدیدی را برای فیلم سینمایی جناب خان انتخاب کند اما هیچ تهیه کننده ای حاضر نشد با وی همکاری کند چراکه همه مردم جناب خان را با صدای محمد بحرانی شناخته بودند احتمال موفقیت با تغییر صدا پیشه به صفر می رسید .سعید سالارزهی هر کار می کرد به در بسته می خورد بالاخره تصمیم گرفت امتیاز عروسک جناب خان را به یک شرکت تبلیغاتی بفروشد . این خبر هنوز تایید نشده اما طبق شنیده ها ایشان امتیاز جناب خان را به یک شرکت تبلیغات اتوبوس رانی به مبلغ 300 میلیون تومان فروخته است..!
واکنش سعید سالارزهی به فروش جناب خانهمانطور که در توضیحات فوق اعلام کردیم سعید سالارزهی امتیاز جناب خان را به قیمت 300 میلیون فروخته است اما این خبر کذب از آب در آمد . چند لحظه پیش آقای سالارزهی نسبت به انتشار این خبر واکنش نشان داد و گفت : بعضی از سودجویان با هدف تخریب برند جناب خوان این شایعات کذب را راه اندازی کرده اند .

 

20 قسمت از سریال جناب خان نوشته شده است

 

سالارزهی در ادامه درباره برنامه‌های دیگر این شخصیت صحبت می‌کند و برای اولین‌بار از ساخت سریال جناب ‌خان خبر می‌دهد: «جناب خان در ابتدا قرار بود تنها به عنوان مهمان در «خندوانه» حضور داشته باشد؛ ما برنامه‌های بسیاری برای این شخصیت داریم، قرار است احلام و باباخان و شخصیت‌های دیگر بیایند، در حال حاضر روی متن یک سریال در این‌باره هم کار می‌کنیم که بیست قسمت آن نوشته شده است. واقعا می‌خواهم بگویم مسئله فقط مالی نیست.»با توجه به خبری که درباره حضور محمد بحرانی در «خندوانه» منتشر شده و این‌که طبق شنیده‌ها قرار است او از شخصیت جناب‌ خان جدا شود از سعید سالارزهی در این‌باره نیز سوال می‌ کنیم که اظهار بی‌ اطلاعی می‌ کند.پیش از این خبرهایی درباره تولید فیلم سینمایی جناب خان منتشر شده بود که با اوضاع فعلی به نظر می‌رسد حضور رامبد جوان در این فیلم منتفی است، اما شنیده شده با چهره‌هایی مثل رضا عطاران و محسن تنابنده به عنوان جایگزین صحبت شده است که سالارزهی در این‌باره نیز می‌گوید: «نه مذاکره‌ای صورت نگرفته است اما در اتاق فکر ما به گزینه‌های دیگر فکر شده است. اگر رامبد جوان مثل این دوسالی که گرفتار بوده است باز هم گرفتار باشد ما نمی‌ توانیم دو سال دیگر برای حضور او صبر کنیم.»

 

 

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

سعید سالارزهی کیست , عکس های سعید سالارزهی جناب خان , بیوگرافی سعید سالارزهی

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

سعید سالارزهی کیست , عکس های سعید سالارزهی جناب خان , بیوگرافی سعید سالارزهی

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

سعید سالارزهی کیست , عکس های سعید سالارزهی جناب خان , بیوگرافی سعید سالارزهی

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

سعید سالارزهی کیست , عکس های سعید سالارزهی جناب خان , بیوگرافی سعید سالارزهی

سعید سالارزهی,بیوگرافی سعید سالارزهی,جنجال سعید سالارزهی

 

سعید سالارزهی

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/7I5M
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.