جدید ترین عکس های بازیگران در برزیل 2014

0 420

 جدید ترین عکس های بازیگران در برزیل 2014

انتشار تصاویر هنرمندان ایرانی که برای ایجاد روحیه و انگیزه به فوتبالیست های ایرانی به برزیل سفر کرده اند باعث بروز حاشیه هایی شده، از واکنش رسانه ها و مردم تا پاسخ برخی هنرمندان به این واکنش ها.
به گزارش عصرخبر، مارجرا از آن جا آغاز شد که در نشستی مطبوعاتی خبر از پروژه ای مطرح شد که علاوه بر ایجاد روحیه و انگیزه برای فوتبالیست های ایرانی و حمایت از تیم ملی ایران اقدامی متفاوت هنری صورت پذیرد .
فعالیت هنری ای که از همان ابتدای کار با حاشیه های بسیار همراه شد

عکس
«یار دوازدهم» عنوان پروژه ای بود که در نشست خبری اش در موسسه فرهنگی هنری هنرآوا برگزار شد؛ این نشست با حضور محمدحسین لطیفی(کارگردان)، سید جواد هاشمی(تهیه‌کننده)، سردار علی‌ محمدی و محمدرضا گلزار (بازیگر) برگزار شد.
عکس
 سید جواد هاشمی در نشست گفت: برای اولین بار است که در تاریخ کشورمان به حمایت از تیم ملی در جام جهانی که مهمترین تورنمنت ورزشی جهان است از تیم هنرمندان پرداخته می‌شود.
عکس

لطیفی از همراهی گروه انصراف داد و سیدجواد هاشمی با هزینه شخصی جمعی از هنرمندان را با خود به برزیل برد. از شماره ابتدایی مسابقه‌ای هم که هاشمی و طالبی قول آن را داده بودند که به شبکه نمایش خانگی بیاید و قرار بود مجری احتمالی‌اش محمدرضا گلزار باشد هم خبری نشد.

در همین زمینه جوان نوشت: «هومن طالبی پس از انتشار خبر انصرافش از این پروژه گفت: سیدجواد هاشمی به عنوان تهیه‌کننده، به صورت صوری با ما قرارداد بست تا مجوز فیلمبرداری برای 6 مستند و یک مسابقه 52 قسمتی را از وزارت ارشاد برای ما دریافت کند. قراردادی رسمی هم با ما امضا کردند که در آن تمام حق و حقوق مستندها را به ما واگذار کردند
عکس
او ادامه داد: هاشمی بعد از این کار خود را با هنرمندان همراه کرد و در انتهای کار زمانی که دوستان قرار بود به جام جهانی اعزام شوند با اعلام انصراف من، خودش همراه آژانس «تعطیلات رویایی» هنرمندان را به جام جهانی برد. در حالی که ورزشکاران و جانبازانی هم که قرار بود در این کاروان همراه هنرمندان باشند، برده نشدند. ما تا روز چهارشنبه با آقای هاشمی در تماس بودیم و مشکلی وجود نداشت اما یک بامداد پنجشنبه با همه بازیگران تماس می گیرند که برای دریافت مدارک خود به آژانس مراجعه کنید.
عکس
طالبی درباره انصراف جمع زیادی از هنرمندان از این پروژه توضیح داد: محمدرضا گلزار و محمدحسین لطیفی و تعدادی از هنرمندان از این پروژه به دلیل همین موضوع کناره‌گیری کردند اما تعدادی از هنرمندان هماهنگ با سیدجواد هاشمی با هزینه شخصی وی عازم برزیل شدند. آقای هاشمی قرار است هزینه‌های سفر هنرمندان را خود پرداخت کند و چکی به آژانس تعطیلات رویایی داده تا منزل خود را بفروشد و هزینه را پرداخت کند.
عکس
او با بیان اینکه سردار عزیزمحمدی هم به این اتفاقات معترض است، تصریح کرد: ایشان الان در کنار من هستند و به این اتفاقات اعتراض دارند. ما به زودی شکواییه خود را به مجمع صنفی تهیه‌کنندگان، حراست صدا و سیما، حراست ارشاد و سازمان میراث فرهنگی می‌دهیم چرا که حق و حقوق این پروژه طبق قرارداد تا ابد در اختیار ماست و آقای هاشمی حقی در این‌باره ندارد و مبلغ 40 میلیون تومان از قرارداد 290 میلیونی خود را هم دریافت کرده است.
عکس
سرمایه‌گذار اولیه «یار دوازدهم» افزود: سام درخشانی و کامران تفتی شب اعزام با من تماس گرفتند که با ما تماس گرفته شده چه کنیم؟ من هم گفتم شما از سفر لذت ببرید. ما که نمی‌توانیم مقابل سفر شما به برزیل بایستیم و در واقع ما اجازه پخش فیلم را نخواهیم داد چون این حق در اختیار ماست. من برای چند مراسمی که پیش از رفتن هنرمندان برگزار شد و مبلغی که به برخی هنرمندان از جمله محمدحسین لطیفی، سیدجواد هاشمی و … پرداخت کردم بالای یک میلیارد تومان از دست دادم. مستند ما بلاتکلیف خواهد ماند چون باید با حضور پیشکسوتان داوری و ورزشی ساخته می‌شد، نه اینکه عده‌ای هنرمند برای خوشگذرانی به برزیل بروند.»
عکس
به دنیال واکنش رسانه ها  و مردم در شبکه های اجتماعی و اعتراضاتی که مردم به این ماجرا داشتند، اولین فرد امین حیایی بود که واکنش نان داد و با لحن تندی گفت : « ما به عشق مردم در این مملکت با همه محدودیت‌هایش ماندیم و اگر بدانیم آن‌ها ما را نمی‌خواهند یک درصد هم اینجا نمی‌مانیم و می‌رویم و به کفاشی و خیاطی می‌پردازیم.

هدف ما از سفر به جام جهانی حمایت از تیم ملی بود. اما مردم دوست نداشتند که ما حمایتی از تیم ملی انجام دهیم به همین خاطر دیگر به این سفر نمی‌روم و از پای تلویزیون از تیم ملی حمایت خواهم کرد. البته برخی از دوستان دیگر با هزینه اسپانسر جدیدی که گرفته‌اند، به این سفر خواهند رفت اما من قطعا به برزیل نمی‌روم

عکس
دومین اعتراض را نیز قاسم خانی نویسنده طنز سینما و تلویزیون کرد که ادبیاتی تند داشت، وی در یکی از بندهای اعتراض خد نوشت: « بله، من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج میرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اینجا شلوارک میپوشم. جسارتا توی خونه هم همین کار رو میکنم. شاید باورتون نشه ولی توی استخر و دریا هم مایو میپوشم. با شرمندگی توی حموم حتی اون رو هم نمیپوشم … به هر حال نمیدونستم این موضوع تا این حد ارزش خبری داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه‌ای بود که تا الان میخریدم به عنوان تیتر یک عکسش رو روی جلد کار کنه. از همینجا اعلام میکنم که من عکس با شلوارک‌های دیگه و در مکان‌های دیگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم‌تری نداشتن و احتیاج به تیتر یک با ارزش داشتن در اختیارشون بذارم تا مردم استفاده کنن. خلاصه که اعتراف میکنم به عنوان یه شلوارک‌پوش اومدم اینجا تا یه عده شورت‌پوش رو تشویق کنم و براشون آرزوی موفقیت بکنم.»
عکس
اظهارات قاسم خانی که درونمایه طنز نیز داشت باه اعتقاد مردم در شبکه های اجتماعی با بی ادبی همراه بود و موجب رنجش خاطر بسیاری از کاربران رسانه و اعضای شبکه های اجتماعی و واکنش ایشان شد.
عکس
مدیر تولید «یار دوازدهم» درباره «هومن طالبی» که از او به عنوان اسپانسر پروژه یاد شده بود و همچنین ارتباط این مجموعه مستند با اتحادیه مدیران باشگاه‌های فوتبال و عزیزالله محمدی، گفت: ایشان دیگر در پروژه حضور ندارند و الان آژانس مسافرتی "تعطیلات رویایی" و سرمایه‌گذار شخصی اسپانسر پروژه هستند. همچنین پروژه هیچ ارتباطی به اتحادیه باشگاه‌ها ندارد.
عکس
پس از سخنان مدیر تولید پروژه،، «شرفی» مدیر تور جام جهانی برزیل در «آژانس مسافرتی تعطیلات رویایی» که مجری تورهای جام جهانی فوتبال است، درباره سفر هنرمندان به برزیل گفته که «مدیرعامل مجموعه در جریان این قرارداد است و نمی‌تواند اطلاعات مفیدی در این‌زمینه بدهد اما او می‌گوید لیست هنرمندان اعزامی به برزیل، در لحظه آخر تغییراتی کرده که از چشم خبرنگاران دور مانده است: «16 نفر از هنرمندان روز گذشته وارد برزیل شدند که اسامی آن‌ها با یکی دو مورد تغییر اعلام شد».
عکس
مدیر تورهای جام‌جهانی این آژانس مسافرتی که از آن به عنوان اسپانسر پروژه «یار دوازدهم» نام برده می‌شود، درباره اینکه چرا «محمدحسین لطیفی» به عنوان کارگردان پروژه به این سفر نرفته است، گفته: «آقای لطیفی در آینده به هنرمندان ملحق می‌شوند. برنامه سفر ایشان دست خودشان است و تا الان چیزی از تاریخ سفر به ما اعلام نکرده‌اند».
عکس
از سوی دیگر از آنجا که سردار عزیز محمدی (رییس اتحادیه مدیران باشگاه‌های فوتبال) به عنوان «حامی معنوی» پروژه، اعلام کرده بود که شرط کرده‌ که تعدادی از ورزشکاران در این برنامه حضور داشته باشند و ترتیب تعداد ورزشکاران و هنرمندان 60 و 40 نفر خواهد بود، خبرنگار ایسنا موضوع اعزام ورزشکاران در کنار هنرمندان را از شرفی پرس‌وجو کرد و وی پاسخ داد: «این قرار برای قبل بود که آقای هومن طالبی اسپانسر پروژه بودند. ایشان کلا قراردادشان را اجرا نکردند و هیچ هزینه‌ای ندادند. برای همین آن قرارداد و اعزام ورزشکاران کلا منتفی شد. ما تنها قرار است هنرمندان را به پروژه اعزام کنیم».
عکس

عکس

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/hjkZ
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.