شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

2 5,746

شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

شب زفاف در کشورهای مختلف دارای رسوم خاصی است در چین اما جالب و تعجب دارد عروس و دامادی که در مراسم عروسی خود مجبور شدند تا لباس خود را درآورده و جلوی چشم مهمانان با بدن برهنه اقدام به به انجام رابطه جنسی کنند.در یک اتفاق عجیب که معمولا این عمل در چین زیاد انجام میشود داماد و عروس با اصرار مهمانان در جلوی چشم آنان مجبور به برقراری رابطه جنسی شدند.

 

شب رفاف عروس ودامادچینی درجمع,انجام رابطه جنسی درجلوی چشم مهمانان,شب زفاف درجمع,برقراری رابطه جنسی جلوی چشم دیگران,رابطه جنسی درچین وحضور مهمانان,رابطه جنسی

 

شب زفاف عروس و داماد

 

در این مجلس عروسی لحاف قرمز رنگی که برای عروس و داماد پهن شده و هر دوی آن ها با بدن برهنه به زیر لحاف رفتند و مهمانان آنها را مجبور به برقراری رابطه جنسی در جلوی چشمشان کرده بودند که حتی با کمال بیشرمی لحاف را از روی عروس و داماد برداشته تا از رابطه جنسی آنها مطمئن شوند!این دو زوج چینی با بدنی برهنه مجبور به برقراری رابطه جنسی جلوی چشم میهمانان خود شدند و در مراسم عروسی رابطه جنسی خود را انجام دادند.

 

مراسم شب زفاف در چین

 

جشن عروسی که یکی از خاص و مهم ترین روز های زندگی هر پسر و دختری در دنیاست که در تمام دنیا رابطه جنسی شب عروسی مهم ترین و اولین رابطه جنسی زوج است که به قول خودمان شب زفاف یا شب حجله که دارای رسم و رسوم خاصی است که عروس و داماد طبق فرهنگ خود به انجام آن میپردازند.

 

البته همانطور که در تمامی مجالس عروسی ها دیده میشود بعضی از مهمانان که نزدیکی و صمیمیت بیشتری با عروس و داماد داشتند با شیطنت های قصد دارند تا عروس و داماد را به بغل یک دیگر بیاندازند.یکی دیگر از میهمانان عروسی که قصد بلند کردن پتو از روی آن دو زوج را داشت تا از برهنگی عروس و داماد مطمئن شود که با چند بار تلاش عروس و داماد عقب کشید اما در نهایت موفق شد پتو را از روی عروس و داماد کنار بکشد تا از رابطه جنسی آن عروس و داماد مطمئن شود.

 

این مراسم عروسی که در یکی از شهر های چین برگزار شد و با انتشار فیلم رابطه جنسی آن زوج برخی دختران نظرات جالبی دادند .دختری چینی گفته است : این خیلی ترسناک است ومن نمیخواهم که ازدواج کنم.دختر دیگری گفته است : من نمیتوانم این فیلم را تماشا کنم.فرد دیگری گفته است این مرد چطور میتواند بخندد؟ کسی که لخت در برابر چشم همه دیده میشود زن اوست!
 

شب زفاف عروس و داماد لخت چینی در جلوی چشم مهمانان + عکس

ed trial packs site

4.2/5 - (26 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/UR8g
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. نیما می گوید

    آخ جون من مخوام

  2. ملیکا می گوید

    وایدلم خواست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.