جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 1395 دخترانه زنانه شیک

0 616

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 1395 دخترانه زنانه شیک

مجموعه گالری عکس های مدل لباس جدید از مزون های ایرانی و خارجی

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های لباس دخترانه و  زنانه  جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

بی حجابی یواشکی علنی شد!

حتما تاکنون با مدهای عجیب و غریب زیادی روبرو شده اید از مانتو های جلو باز گرفته تا گوش الاغی و… گاهی هم بعضی از این مدها  شما را یاد 35 سال پیش می اندازد،مدهایی که 35سال است که دمده شده و حالا مد جوانان امروزی!،مد است دیگر!…

در خوب و بد بودنش ثباتی نیست. گاهی خوب است  و گاهی خیلی بد!یک سال آبی مد است،سال دیگر عنابی!،روزی لباس های بلند و روزی دیگر کوتاه! و اما روزی بی حجابی یواشکی و اکنون بی حجابی علنی!
همه ساله با آغاز تعطیلات تابستان و گرم شدن هوا ،نوع پوشش برخی مردم هم با تغییر فصول عوض و بی بند و باری ها آغازمی شود
.

مدل لباس مجلسی 2016 | مدل لباس مجلسی 1395

     https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_526.jpg

اما گویا اخیرا این بی حجابی ها به شیوه ای جدید خود را نشان داده است.
فارغ از بد پوششی مردان جامعه که در تابستان شکل خاص تری به خود می گیرد  اگر تا پارسال از بدحجابی زنان و دختران ایرانی می گفتیم نهایت آن روسری های کوتاه، مانتوی های تنگ و ساپورت های چسبان بود اما هر سالی که به جلو می رویم بدحجابی‌ها شکل و شمایل وقیحانه تری به خود می‌گیرند تا جایی که دیگر با رفت و آمد در خیابان شاهد چیزهای غیر منتظره ای مثل کشف  حجاب خواهیم بود .

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_523.jpg

بدحجابی به تازگی به یک مسئله ای عادی حتی در خیابان های شهر تبدیل شده است و گویا برخی به کل ،ایران را با اروپا اشتباه گرفته اند و در برابر اینگونه اقدامات ،مسئولان ما فقط سکوت اختیار کرده اند. هر چند این مسئله توسط اقلیتی اندک صورت می گیرد اما قبح شکنی همین اقلیت در جامعه اسلامی پیامدهای نامطلوبی را در آینده به دنبال خواهد داشت.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_525.jpg

 همچنین که در نگاهی کلان به سیر بدحجابی در جامعه شاهد هستیم که این ناهنجاری دیوار به دیوار در حال گرفتن حیا از زنان جامعه است سیر مانتوهای کوتاه تا مانتوهای بدون دکمه و ساپورت یا روسری های عقب رفته، روسری های کوتاه و حال روسری های افتاده مثال هایی از این روند  منفی است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_522.jpg

اگرشما به این دختران و پسران بی بند و بار  تذکر دهید، برخی شان می گویند«چاردیواری، اختیاری» اما انگار این ضرب المثل برای برخی افراد فراتر از محیط خانه رفته و اماکن عمومی را ملک شخصی خود می دانند که با هر پوششی در آن حاضر شوند و توجهی به سایر مردم  نداشته باشند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_521.jpg

برخی از این زنان و دختران در برابر این اقدام ناپسند خود مبنی بر بی حجابی شان می گویند:حجاب موجب سلب حق آزادی که یک حق طبیعی بشری است می گردد و نوعی توهین به حیثیت انسانی زن به شمار می رود.

اگرشما به این دختران و پسران بی بند و بار  تذکر دهید، برخی شان می گویند«چاردیواری، اختیاری» اما انگار این ضرب المثل برای برخی افراد فراتر از محیط خانه رفته و اماکن عمومی را ملک شخصی خود می دانند که با هر پوششی در آن حاضر شوند.

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_520.jpg

اما آیا آزادی به معنای بی حجابی علنی است؟!آیا اینکه اسلام میگوید زن ساده و آرام بیاید و برود  و نگاه های شهوت آلود مردان را به سوی خود جلب نکند، برخلاف حیثیت زن یا بر خلاف حیثیت مرد یا بر خلاف اصل آزادی فرد است؟!
گاهی دیده شده است که برخی از این زنان بد حجاب  به قصد اشکال وارد کردن  و برخی هم برای رسیدن به حقایق سوال می کنند که چرا باید حجاب داشته باشیم  و برخی دیگر هم سفسطه می کنند که مگر انسان زمانی که به دنیا آمد با حجاب به دنیا می آید که حالا بخواهد با حجاب زندگی کند؟
!

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_517.jpg

حقیقت این است که ارزش زن به حجاب اوست . وقار و ارزش زن همچون گنجی پر ارزش است كه نیاز به مراقبت و نگهداری دارد و هر كس كه این گنجینه را بیشتر دوست دارد ، از آن مراقبت بیشتری می كند . این گنجینه با نگهداری روز به روز گرانبها تر می شود ، ولی اگر در معرض دید همگان قرار بگیرد ، تكراری می شود و خریداران خود را از دست می دهد .

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_518.jpg

به راستی که زنانی كه برای حجاب ارزش قائل نیستند ، در حقیقت بمانند همان  دوره گردانی می ماند كه كالای وجود خود را به خریداران ارزان می فروشند و آیا هیچ زن عاقلی حاضر به این كار می شود ؟ حجاب زیبایی و زینت زن است .
چر ا زنان بی حجاب می شوند؟
این روزها مد به طرز عجیبی در حال شیوع است و برخی زنان مد گرایی و شیک پوشی را در بی بند و باری و بی حجابی می دانند و با بی حجابی سعی در جلب توجه و خودنمایی دارند.

دوست دارند که دیگران شاهد برخورداری آنها از زیبایی ظاهریشان باشند فرقی نمی کند که بیننده زن باشد یا مرد.موهای خود را به نمایش می گذارند و با آرایش های غلیظ و لباس های تنگ خود را در معرض دید دیگران قرار می دهند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/majlesi_2016_Rouzegar.com_519.jpg  

مساله ی دیگری که باعث گرایش زنان به این سمت میشود تقلیدهای کورکورانه ازفرهنگ غربی است بدون توجه به اینکه استعمار و استثمارگران اولین قدمی كه برای تسلط بر كشورهای اسلامی مستقل برمی دارند استفاده از هجوم فرهنگی برای نابودی فرهنگ آن ها است. دشمن سعی می كند با این روش فرهنگ و در نتیجه یك ملت را نابود كند تا حیثیت ملی و هویت ذاتی مستقل او از بین برود.

چیزی که باعث گرایش زنان به این سمت میشود تقلیدهای کورکورانه ازفرهنگ غربی است بدون توجه به اینکه استعمار و استثمارگران اولین قدمی كه برای تسلط بر كشورهای اسلامی مستقل برمی دارند استفاده از هجوم فرهنگی برای نابودی فرهنگ آن ها است.

هدف ما از عنوان کردن این مطالب مخالفت کردن با زیبایی نیست بلکه هدف این است که عنوان کنیم  هر رفتار و هر پوششی جایگاه خاص خود را دارد و دیدن اینگونه بی حجابی ها  خطرات جبران ناپذیری را برای نوجوانان و جوانان جامعه ی ما دارد از جمله  ایجاد بلوغ زود رس در جامعه که از نتایج آن بی بند و باری های علنی و روابط نامشروع و خود ارضایی و…است که  متاسفانه بسیار جای تاثر و نگرانی است که این رفتار در سالهای اخیر رو به افزایش است و اگر اکنون هم جلوی اینگونه رفتار ها گرفته نشود در آینده باید شاهد مشکلاتی بدتر از بدحجابی باشیم.
البته حضور ناهنجارانه در جامعه صرفا به خانم ها محدود نمی شود بلکه پسرها و مردان نیز در شیوه رفتار و پوشش خود ضدهنجارهایی را  دارند که در مقالاتی دیگر بدان اشاره خواهیم کرد
.

 

مدل لباس مجلسی | مدل لباس شب

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/G9bR
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.